Sunny Maltepe Servisi 0216 498 52 32

SUNNY Maltepe Servisi 0216 498 52 32

Sunny Maltepe Servisi Olarak sizlere verdiğimiz arıza hizmetleri ile beraber en iyi hizmeti sunuyoruz. Arıza hizmetleri birçok nedenden oluşur.

Sigorta arızası: Bir klima arızalandığında ilk kontrol edilecek şey devre kesici veya sigortadır. Uzmanlar müdahale etmemelidir.

Soğutucu Sızıntısı: Soğutma suyu seviyeniz yanlışsa, klimanız düzgün çalışmayabilir ve bir Sunny klima servis teknisyeni tarafından yeniden doldurulması gerekebilir.

Hasarlı kompresör: Fan kanatları, elektrik bağlantıları veya kontak anahtarı arızalanırsa klimanız çalışmaz, sistemi zorlayan problem giderilmelidir.

Arızalı termostat: Termostat arızalı ise klimanız sürekli açılıp kapanabilir veya hiç çalışmayabilir. Bu durumda termostatın yenisi ile değiştirilmesi gerekebilir.

Soğutma Bataryaları: Kirli hava filtreleri veya tıkanmış borular sistemde hava akışı sorunlarına neden olarak bataryaların donmasına neden olabilir.

İhmal Edilen Klima Bakımı: Klimanızın performansı için düzenli bakım önemlidir. Deneyimli teknisyenler, olası arızaları oluşmadan önce belirleyebilir.

SUNNY Buzdolabı Servisi

Sunny buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, elektrikli süpürgeler, kurutucular, bulaşık makineleri ve klimaların tamir ve bakımı için bugün Sunny Özel Servis ile iletişime geçebilirsiniz. Hızlı sorun giderme ve kaliteli işçilik ve yapılan tüm işlerde ve orijinal parça değişiminde garanti veriyoruz!

Hizmet Vereceğimiz Markalar

Günümüzde her türlü beyaz eşya, klima ve televizyon üreten markalar bulunmaktadır. İnsanlar ürünlerini bu markalardan birine güvenerek satın alırlar. Her üründe olduğu gibi aldığınız ürün de bir süre kullandıktan sonra size sorun çıkarmaya başlayacaktır. Firma olarak bu sorun baş göstermeye başlayınca devreye giriyoruz. Sunny Maltepe servisi olarak tüm bu markada olan eşyalarınız için hizmet veriyoruz. Firmamızda olan teknisyenleri ve teknik asistanlık hizmetleri vermekteyiz. Sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmak için bize duyduğunuz güven ve memnuniyetiniz ile kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak 7 gün 24 saat kesintisiz, kaliteli hizmet veriyoruz. Sizleri yanıltmamak ve güveninizi sarsmamak adına kalitemizden ve üretim hatlarımızdan ödün vermeden kararlılıkla ilerlemeye devam ediyoruz.

Bulaşık Makinesi Sorunları

Firma olarak Maltepe buzdolabı servisimize ek olarak Maltepe bulaşık makinesi servis hizmeti de sunmaktayız. Başta bulaşık makinesi sorunları olmak üzere sorunları çözmek için hizmet vermek için özel bir ekibimiz var. Bu anlamda Maltepe bulaşık makinesi servisi arayan müşterilerimiz günün her saatinde bizimle iletişime geçebilirler. Maltepe bulaşık makinesi servisi olarak bulaşık makinesinin parça değişimi, bakım ve onarım işlemleri gün içerisinde yapılmakta ve müşterilerimize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Sunny Maltepe Servisi 0216 498 52 32
Sunny Maltepe Servisi 0216 498 52 32

SUNNY Maltepe Personelimizin kalitesi

SUNNY ürünleri hakkında gerekli aksiyonları alabilmeniz için size talimat verdiğimiz kişilerin çeşitli özelliklere sahip olduğunu garanti kapsamı altında sizlere bildiriyoruz. Organizasyon içerisinde çalışan ekip arkadaşlarımızın güler yüzlü ve saygılı kişiler olmalarını beklememiz çok önemlidir. Marka değerlerimizi korumak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için bu konuları ciddiye alıyoruz. SUNNY markası teknisyenlerimiz tarafından öncül hizmetler veriyoruz.

Sunny Teknik Servis Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Yorumları Sunny Servis, Maltepe bölgelerine sunduğumuz hizmetten gurur duymaktadır. Sunny TV bakım onarım servisi en iyi tamir servisleri ve ustaları ile işbirliği yapmaktadır. Sunny Televizyon Elektronik Servis Merkezimize güvenebilirsiniz. Televizyon hizmeti atölye ve merkez olarak çok önemlidir. Firmamız, Sunny Maltepe servisi Televizyon Teknik Servisi tüm TV LCD plazma projektörlerinin tamirini yapabilmektedir.

Beyaz eşyalarınız güvende

Maltepe çamaşır makinesi servisi olarak her model çamaşır makinesinin arıza, bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini yapmaktayız. Ayrıca Maltepe çamaşır makinesi hizmeti vermenin yanı sıra çeşitli beyaz eşya bakım ve onarımlarını yapan profesyonel bir ekibimiz bulunmaktadır. Bu anlamda Maltepe buzdolabı servisi arayanlar iletişim numaramızdan bize ulaşabilirler. Ekibimiz ayrıca Maltepe’de buzdolabı hizmeti vermekte, arızalı buzdolaplarının bakım onarım işlemlerini müşteri ihtiyaçlarına göre yapmaktadır. Tüplerin değiştirilmesi de başarılıdır çünkü buzdolabındaki problem genellikle buzlanma ve tüp problemleridir.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri