Sunny-Televizyon-Servisi

Sunny Üsküdar Servisi 0216 498 52 32

İstanbul’da yıllardır televizyon tamiratı alanında hizmet veren firmamız her geçen gün kendisini geliştirmektedir. Müşterilerimizden memnuniyet dönüşleri aldıkça veya herhangi bir talepleri var ise bunlara öğrendikçe kendimizi geliştirerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her marka ve modeldeki televizyonların tamiratlarının giderilmesi için gerekli çalışmalar yürütmekteyiz.

Sunny Üsküdar Servisi olarak özellikle yaşanan televizyon arızalarının her  türlüsünü hızlı ve pratik bir şekilde gidermek için hem gerekli ekipmanı hem de gerekli olan ekip arkadaşımıza sahibiyiz. Televizyonlarınızda yaşamış olduğunuz her türlü problemde firmamızda ulaşmanız yeterlidir. Plazma tv LCD TV gibi cihazlarınızda arızanın tespit edilmesi ilk adımı oluşturur. Arızanın giderilmesi işlemi arıza tespitinin ardından hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir.

Plazma Tv Nasıl Tamir Edilir?

Hayatımızda yer alan TV modellerinde en çok karşılaştığımız model plazma TV diyebiliriz. Plazma TV nin  kendine göre ekran görünümleri ve çalışma sistemleri bulunmaktadır. Sunny Üsküdar Servisi olarak LCD  TV,  arızalarının giderilmesi için gerekli çalışmalarımızı her geçen gün kendimizi geliştirerek devam ettirmekteyiz. Televizyon ile ilgili açma kapama problemleri, ekran problemleri ve daha birçok farklı problem karşımıza gelebilir. Bu problemlerin giderilmesi için ise bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefon numaralarımızdan veya internet sitemizden bize ulaşmanızın ardından hızlı bir şekilde bulunduğunuz yere gelerek arızanın tespitini gerçekleştiririz. Arıza tespitinin ardından ise sizlere bilgi verilerek arızanın giderilmesi için gerekli adımları gerçekleştirmekteyiz. Bu işlemlerin yanı sıra LCD  Tv ile ilgili yaşadığınız Tv Ekran Değişimi problemlerde de  bize ulaşabilirsiniz. Lcd Tv  modeli televizyon problemlerinin giderilmesi için  gerekli bütün ayrıntılara hakim bir ekip arkadaşımız bulunur.

Televizyon Ekranı Tamiri

Televizyon arızalarından en sık karşılaşılanların başında kırık ekranlar gelmektedir. Kırık TV ekran değişimi için ise firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız Sunny marka televizyonların ekranlarını değiştirmek için gerekli olan bütün adımları uygulamaktadır. Öncelikli olarak ekranın kırılma sebebine bağlı olarak başka bir arıza olup olmadığına bakmaktayız. Herhangi başka bir arıza yoksa kırık TV ekran değişimi işlemini gerçekleştiririz.  Ekran değişiminden sonra gerekli kontrolleri yaparak televizyonun eski çalışma sistemine sahip olup olmadığını kontrol ederiz.

Kırık TV ekran değişimi işlemi sırasında televizyonun herhangi bir kısmına, kasasına zarar vermemek için oldukça hassas bir çalışma sistemi yürüttüğümüz belirtebiliriz. TV ekran değişimi işlemi gerçekleştirildikten sonra sizlerden çok yüksek miktarlarda bir ücret talep etmeyiz.  Tv Ekran değişimi gerçekleştirmeden önce ekran değişimi ile ilgili fiyatlandırmalar hakkında sizlere ayrıntılı bilgileri iletiriz. Böylece de  işimiz bittikten sonra sizlerden talep ettiğimiz fiyatlar sizlere sürpriz olarak yansımaz.  Ayrıca sunny Tv Güncelleme, kanal ayarlama işlemleri ile de bize ulaşabilirsiniz.

Sunny Üsküdar Servisi
Sunny Üsküdar Servisi 0216 498 52 32

Sunny Televizyon Güncellemesi

Yeni nesil televizyonlarda hem internet kullanımı hem de farklı kanal paketleri bulunduğu için zaman zaman bazı güncellemelerin gerçekleştirilmesi gerekir. Sunny TV güncelleme işlemlerinde ise bizlere ulaşmanız yeterlidir. Televizyonun  güncellemesini gerçekleştirirken kanalların silinmemesi, televizyonda kayıtlı olan bilgilerinizin yok olmaması için gerekli önlemleri almaktayız. Güncellemenin ardından kanal ayarlama işlemini gerçekleştirerek işleminizi sonlandırırız. Sunny tv güncelleme işlemi için kumandanızdan yardım alırken aynı zamanda kendi aparatlarımızdan da destek almaktayız. Kanal ayarlama işlemi sırasında sizlerden de bilgi alarak düzenlemeyi gerçekleştiririz.

Televizyon Led Değişimi

Televizyon tamirleri ile ilgili duyulan ihtiyaçlardan bir tanesi led değişimi işlemidir. Sunny Üsküdar Servisi olarak led değişimi konusunda da müşterilerimizin taleplerini karşılayacak çalışma sistemimiz bulunduğunu belirtebiliriz. Televizyonla ilgili yaşanan ekran değişimi, led değişimi, kasası ile ilgili problemlerinde değişiklik yapılması, elektrik aksamlarıyla ilgili problemlerde bizlere ulaşabilirsiniz. LED değişimi işlemini ve diğer işlemleri oldukça pratik bir şekilde gerçekleştiren firmamız müşterilerimizden zaman açısından sunduğu bu çalışma ile de takdir görür.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri