Sultanbeyli Vestel Servisi

Sultanbeyli Vestel Servisi

Sultanbeyli Vestel servisi olarak sizlere en hızlı ve iyi hizmeti veriyoruz. Alanında uzman kişiler ile çalışmalarımızı yaptığımız için sektörün en iyisi haline geldik. Buna en büyük sebep sizlere daha iyi hizmet vermek ve sizlerin mutluluğu için çalışmalar yapmamızdır. Verdiğimiz hizmetlerden herhangi bir şekilde sıkıntı meydana çıkmaması için kullandığımız malzemeleri en kaliteli olarak seçiyoruz. 

Buna rağmen hepinize hizmet verebilmek adına yüksek kalite ama düşük maliyet ile hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz arasında çoğunluk plazma TV ve LCD TV tamiri işlemidir. Bu işlemler dışında TV ekran değişimi, LED değişimi gibi hizmetler de vermekteyiz. Daha iyi bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Sultanbeyli Vestel Servisi Hizmetleri 

Sultanbeyli Vestel servisi olarak sizlere Plazma TV, LCD TV, kırık TV ekran değişimi, TV ekran değişimi, kanal ayarlama, LED değişimi hizmetleri vermekteyiz. Hizmetlerimizi verdiğimiz şekiller değişiklik göstermektedir. Hızlı bir şekilde işlemlerin gerçekleşmesi ve mağduriyet yaşanmaması için işlemlerden evde yani cihazın olduğu alanda yapılabilecek alanlar orada yapılır merkeze getirilmez. Zorlu olan evde yapılamayan cihazlar merkeze getirilir. 

Bu sayede tamir işlemleri kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Aynı zamanda işlemlerimizin tamamından garanti kapsamında da yararlanmanız mümkündür. Herhangi bir şekilde cihazınıza zarar gelmesi durumunda garanti kapsamında yer alıyorsa tamiratı gerçekleşir veya yenisi ile değişimi meydana gelir. 

Sultanbeyli Vestel Servisi
Sultanbeyli Vestel Servisi

Bu durumlar garanti olarak adlandırılmaktadır. Sizlerin de garantisi süren ürünlerinizde herhangi bir sıkıntı yani arıza bulunuyorsa herhangi bir ücret ödemeden servisimizde yaptırabilmeniz mümkündür. Garanti hizmetleri çoğunlukla kullanıcı hatalarını kapsamamaktadır. Daha detaylı bilgi için mutlaka cihaz görülmeli ve ona uygun şekilde konuşma yapılmalıdır. Vestel TV güncelleme işlemlerini normal şartlar altında yani garanti olmadan da merkezimizde yaptırmanız mümkündür. 

Evde Yetkili Servis Nasıl Gerçekleşmektedir?

Sultanbeyli Vestel servisi olarak evde de hizmet vermekteyiz. Evde verdiğimiz hizmetler sınırlı bir şekilde ilerlemektedir. Bunun sebebi bazı makinelerin ev içerisine taşınmasının mümkün olmamasıdır. Özellikle kırık TV ekran değişimi, LED değişimi, TV ekran değişimi işlemleri ev içerisinde gerçekleşmez. Ekran değişimlerinde parçalar ve makinalar olduğu için merkezimizde gerçekleşmesi daha iyi sonuçlar verecektir. Sizlerin verdiği bilgiler doğrultusunda diğer işlemler evde gerçekleştirebilir.

 Bu işlemlerden bazıları Vestel TV güncelleme, kanal ayarlama ve sistematik işlemlerdir. İster evden ister arayarak bu işlemler kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Ev içerisinde verdiğimiz hizmetler sayesinde herhangi bir şekilde zaman kaybı meydana gelmez. Örnekle kişilerin televizyonlarında sabah bozukluk olduğunda iletişim dahilinde gün içerisinde dönüş yapılır ve bu sayede aynı gün televizyon kullanımına devam edilebilir.

Sultanbeyli Vestel Servisi
Sultanbeyli Vestel Servisi

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

Plazma TV, LCD TV,  kanal ayarlama,  kırık TV ekran değişimi işlemlerinin tamamında sizlere kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz. İşlemlerimizde kaliteli malzemeler kullandığımız için ilerleyen dönemlerde sıkıntı çekmeniz mümkün değildir. Vestel TV güncelleme çalıştığımız kişiler her zaman için alanında uzman olduğu için en iyi hizmeti alabilmeniz mümkün hale gelir.

 Aynı zamanda işlemlerimizin hepsini sizlere en düşük fiyatlarla sunmaktayız. Garanti kapsamında olan işlemlerin tamamı ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir. Ufak güncelleme ve kanal ayarlama gibi işlemler de telefon ile halledildiği takdirde ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir. 

Fakat işlemlerimizden normal olarak faydalandığınız takdirde belirli fakat makul ücretler ödemeniz gerekmektedir. Bu ücretler her zaman gerekli kontroller yapıldıktan sonra belirlenmektedir. Cihazınızın sorununu belirlediğimiz anda sizlere bir fiyat da söyleyebilmemiz mümkündür. Sizlerde sorunlarınıza çözüm bulmak, bilgi almak ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri