Sultanbeyli Sunny Servisi

Sultanbeyli Sunny Servisi

Sultanbeyli Sunny Servisi                                                                                         

Alanında uzman kişiler ile yürüttüğümüz bu çalışmada Sultanbeyli Sunny servisi olarak başarılı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sistemimizin bu kadar başarılı olmasının yani bu sektörde en iyi hizmeti sizlere verebilmemizin sebebi her zaman için müşteri odaklı ilerlememizdir. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için baştan alanında uzman kişiler, bu iş hakkında tüm bilgilere sahip olan kişiler ile çalışmaktayız. 

Örneğin; Plazma TV ve LCD TV konusunda bütün tamir işlemleri, bütün içerikleri ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olan kişilerle çalışıyoruz. Bu sayede herhangi bir işte hasarlı alanı tamir etmekte zorlanmak yerine kolay bir şekilde çözüme ulaştırabiliyoruz. Verdiğimiz hizmetler oldukça çeşitlidir. Bazıları kırık TV ekran değişimi, TV ekran değişimi, Sunny TV güncelleme, kanal ayarlama, LED değişimi işlemleridir. Bu işlemlerin her biri için alanında ekibimiz bulunmaktadır. Bu yüzden sizlerle iletişime geçildiğinde ilk olarak sorulan soru sorunun nasıl meydana geldiğidir.

Hızlı ve Kaliteli Bir Yetkili Servis

Sultanbeyli Sunny servisi olarak sizlere diğer yetkili servislerden farklı olarak oldukça hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Müşterilerin en rahatsız oldukları konu yetkili servislerin uzun süre boyunca üründen haber vermemesi ve tamir işleminin oldukça uzun sürmesidir. Bu yüzden de Sultanbeyli Sunny servisi olarak sektörde bir farklılık yaratıp en hızlı hizmeti vermeye başladık. İşlemlerimizin her birinin tamir süresi farklıdır. 

Örnekle kırık TV ekran değişimi, Sunny TV güncelleme, kanal ayarlama, LED değişimi, plazma TV, LCD TV hizmetleri veriyoruz ve bu hizmetlerin hiçbirinin süreleri aynı değildir. Sizlerin sorununu anladıktan sonra süre hakkında bilgi vermekteyiz. TV ekran değişimi gibi olan işlemlerimiz haricindekiler gün içerisinde bile hemen yapılmaktadır. 

Sultanbeyli Sunny Servisi
Sultanbeyli Sunny Servisi

Diğer sektörler ile kıyaslandığında her işlemimizin kısa sürdüğünün sizde farkına varacaksınız. Ama bu şekilde hızlı hizmet vererek sizlere kalitesiz hizmet verdiğimizi düşünmeyin. TV ekran değişimi, tamir işlemlerinde kullandığımız her ürün orijinal ve son kalite olarak alımı yapılmaktadır. Herhangi bir şekilde bozulacak ürünler değil ömürlük ürünler ile işlemler gerçekleşmektedir.

Ücretsiz Yetkili Servis

Ücretsiz bir şekilde yetkili servisten yararlanılır mı demeyin. Tabi ki yararlanılır. Bunun için olması gereken tek şey garanti belgenizdir. Ürünleriniz garanti kapsamında yer alıyorsa yaptıracağınız Plazma TV, LCD TV, kırık TV ekran değişimi, Sunny TV güncelleme, LED değişimi gibi işlemleri ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. 

Fakat herhangi bir şekilde garanti belgenizin süresi dolmuşsa ya da hasar garanti kapsamına yer almıyorsa ücretsiz bir şekilde tamir işlemi gerçekleştirilemez. Bu aşamada servis olarak sizlere uygun fiyatlar ile hizmet verdiğimiz için az maliyetlerle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sultanbeyli Sunny Servisi
Sultanbeyli Sunny Servisi

Evde Sunny Servis

Yetkilisi olduğumuz firma olarak sizlere evlerinizde hizmet imkânı da sunmaktayız kanal ayarlama,   işlemi için bizleri aramanız yeterlidir. Televizyon gibi büyük eşyalarınızı oradan oraya taşıyarak kendinizi yormanıza gerek kalmaz. Bizleri aradığınız takdirde evlerinize gelerek ilk olarak sorunu bulmaya çalışırız. Ev içerisinde sorun çözülebilecekse o anda işlemler gerçekleştirilir. Fakat işlem merkezde çözülecekse ev içerisinde çözülmeye uygun değilse sizlerin bir şey yapmasına gerek kalmadan bizler firmamıza gönderim işlemini gerçekleştiriyoruz. Tamir işleminden sonra da herhangi bir şekilde sizlerin bir şey yapmasına gerek kalmadan eve getirip olduğu yere gerçekleştiriyoruz.

 Bu aşamada sizlere tamir ettiğimizi göstermek amacıyla test görünümde denemeler de yapıyoruz. Sizler de iyi bir hizmet almak, tamir işlemlerinizi şeffaf ortamda gerçekleştirmek, güvenilir, kaliteli hizmet almak ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri