Sultanbeyli Seg Servisi

Sultanbeyli Seg Servisi

Sultanbeyli Seg servisi olarak artık daha yakınınızda sizlere kaliteli hizmet veriyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Hizmetlerimizde her zaman sizleri memnuniyeti ön plandadır. Bu yüzden çalıştığımız kişilerin eğitimlerini yeteri kadar inceler ona göre işe alımlarını gerçekleştiririz. Sizlerin herhangi bir şekilde memnun olmadan firmamızdan ayrılmaması için elimizden geleni yapıyoruz. 

Kullandığımız parçalar tek tek seçilerek özel araştırmalar sonucu İmal edilmektedir. Bu sayede uzun ömür sizleri idare edecek kaliteli parçalar bulmaktayız. Bu işlemlerimizin tamamını vakit kaybı olamadan sizleri hüsrana uğratmadan hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Plazma TV, LCD TV, kırık TV ekran değişimi, TV ekran değişimi için bize ulaşın.

Ayrıca Seg TV güncelleme, kanal ayarlama, LED değişimi ve daha fazla hizmet ile bu sektörde yerimiz almaktayız. 

En Kaliteli ve Hızlı Sultanbeyli Seg Servisi

Sultanbeyli Seg servisi olarak sizlere hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bünyemiz altında çalışan kişilerden kullandığımız ürünlere kadar tamamı tek tek araştırarak, düşünülerek yapılmıştır. Bu yüzden rahat bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber tamir işlemlerinde de değişiklikler olmuştur. Bunun sebebi her ürünün özelliğinin farklı olmasıdır. Plazma TV ve LCD TV tamiratı aynı değildir. 

Sultanbeyli Seg Servisi
Sultanbeyli Seg Servisi

Düşünüldüğünde TV ekran değişimi ile Seg TV güncelleme işlemi de aynı değildir. Bu yüzden her zaman için teknoloji ilerledikçe peşinden gidiyoruz. Aynı zamanda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için de sektörde olan her birey ile iletişim halinde olup yeni olanaklardan ve olacaklardan haberdar oluyoruz. Bu şekilde ilerlediğimiz takdirde herhangi bir şekilde yapamayacağımız ürün yoktur. 

Sultanbeyli Seg Servisi İle Verilen Hizmetlerimiz

Sizlere verdiğimiz hizmetlerin tamamı kontrollerden geçmiş ve bu işlerde uzman kişiler tarafından verilmektedir. Sultanbeyli Seg servisi olarak sizlere Plazma TV onarımı, LCD TV tamiri, kırık TV ekran değişimi, TV ekran değişimi, kanal ayarlama, LED değişimi hizmeti vermekteyiz. İşlemlerimizin tamamının arkasındayız. Yani bu demek oluyor ki sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimizin hız kazanması açısından kısa süreli olanları evlerinizde gerçekleştirerek sizlerin vakit kaybı yaşamasını önlüyoruz. 

Merkezimizde yapılacak olan işlemlerde ürünleriniz evlerinizden sağlam bir şekilde alınır herhangi bir hasar meydana gelmeden geri evinize teslim edilir. Kalan evde yapılamayacak olan işlemleri ise ürünü merkezimize alarak tamir ediyoruz. Seg TV güncelleme ve tamir işlemlerimiz evde de olsa merkezimizde de kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. 

Sultanbeyli Sanyo Servisi
Sultanbeyli Sanyo Servisi

Yetkili Servislerde Garanti İşlemleri

Ürünün garanti süresi bitmediyse kapsam içerisinde yer alan ürün hasarına herhangi bir şekilde ücret ödemeden servisimizde yaptırmanız mümkündür. Bu işlem için ilk olarak garanti sürenizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Garanti süreleri ürünü ilk kullanmaya başladığınız zamandan itibaren başlar ve aldığınız ürüne göre değişiklik gösterir. Bazen garanti olsa bile örnekle LED değişimi ücretini kapsarken kırık TV ekran değişimi ücretini kapsamamaktadır. Daha detaylı bilgi almak ve ürününüz hakkında çözüme kavuşmak için bu konuda bizden bilgi alabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz hizmetler ne kadar kaliteli olursa olsun sizlerin yüzlerini güldürmek için düşük maliyetli olmaktadır. Hatta bazı hizmetlerimizde ücret talep bile etmeden işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. 

Mesela; kanal ayarlama sorunu olan bir cihazınızda bizleri arayarak iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere telefonda yapmanız gerekenleri tek tek anlatıyor ve siz yaparken sizlere tarif ediyoruz. Bu durumlarda siz kendiniz çözüme kavuşuyorsunuz. Bu işlemde sizlerden herhangi bir şekilde ücret talep edilmemektedir. Hizmetlerimizden yaralanmak için firmamızla iletişime geçiniz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri