Sultanbeyli Sony Servisi

Sultanbeyli Sony Servisi

Sultanbeyli Sony Servisi                                                                                           

Sony markasının herhangi bir şekilde hasar veya sizleri mutsuz edecek bir durumla karşı karşıya kalmaması için sizlere Sultanbeyli Sony servisi olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz her zaman profesyonel kişiler tarafından verilmektedir. Herhangi bir şekilde tecrübesiz işi bilmeyen kişiler çalışma arkadaşımız olarak bulunmamaktadır. Bunun sebebi her zaman için sizlere daha iyi hizmet verebilmektedir. Plazma TV ve LCD TV için sizlere kırık TV ekran değişimi, TV ekran değişimi, Sony TV güncelleme işlemi firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

Bunu yanı sıra kanal ayarlama ve LED değişimi hizmeti vermekteyiz. Bu işlemler için her zaman bir kontrol yapmak gerekmektedir. Kontrol yani sorunu bulmak çözüm yolu için en büyük aşamalardan birisidir. Yanlış adım yaparak herhangi bir şekilde daha fazla hasara yol açmanın önüne geçmektedir.

Sultanbeyli TV Tamiri İşlemi 

Sultanbeyli Sony servisi olarak sizlere TV tamiri konusunda en iyi hizmeti veriyoruz. Bu işlem için tek yapmanız gereken bizleri arayarak gerekli bilgileri vermektir. Herhangi bir şekilde plazma TV veya LCD TV sorununuz bulunuyorsa bizleri arayarak sorunun ne olduğunu kısa bir şekilde anlatmanız yeterlidir. Sizin anlatımınıza göre yanımıza gerekli malzemelerin tümünü alarak cihazın bulunduğu yere geliyoruz. Ardından kendi kontrollerimizi gerçekleştiriyoruz. Sorunu tam olarak anladıktan sonra çözüm için sizlerle iletişim halinde oluyoruz. 

Sultanbeyli Sony Servisi
Sultanbeyli Sony Servisi

Dilediğiniz anda çözüm için çalışmalara başlıyoruz. Cihazın bulunduğu yerde kolay işlemler gerçekleştirilmektedir. Örnekle kanal ayarlama, LED değişimi veya Sony TV güncelleme işlemi ile tamir gerçekleşecekse cihazın bulunduğu yerde kısa bir süre içerisinde işlem tamamlanmaktadır. Normal TV ekran değişimi işlemlerinde veya kırık TV ekran değişimi işlemlerinde yapılacak olan tamirler ev veya iş yeri ortamında gerçekleşmez. Her zaman için kendi merkezimize getirerek ekran değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Sony Yetkili Servis İşlemleri Hızı

Sultanbeyli Sony servisi olarak her zaman için sizlere en iyi ama aynı zamanda en hızlı hizmeti vermek için çabalıyoruz. Bunun sebebi sizlerin güvenini sağlarken aynı zamanda cihazlarınıza kısa bir süre içerisinde kavuşmanızı sağlamaktır. Bu işlemlerin hızlı ve dizlere uygun gerçekleşmesi için bazı sistemlerimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimizin ilki sesli hizmettir. Kişiler bizleri arayarak sorunlarına bildirdiklerinde onlara örnekle kanal ayarlama ve Sony TV güncelleme işlemini anlatmaktayız. 

Sultanbeyli Sony Servisi
Sultanbeyli Sony Servisi

Bu işlemleri ücretsiz bir şekilde anlatırız kişinin sorunu çözüldüğü takdirde herhangi bir ücret veya zaman kaybı meydana gelmez. İkinci uygulamadığımız yöntem aynı şekilde kişilerden Bilgi alındıktan sonra plazma TV’nin olduğu alana giderek kısa süren işlemleri yani LED değişimi gibi işlemleri bizim olay anında halletmemizdir. Son işlem ise arayarak veya olay yerinde olayın çözümlenmeyişi yani LCD TV de herhangi bir şekilde TV ekran değişimi, yapılacaksa bu durumlarda cihaz merkezimize getirilmelidir. 

 Garanti İşlemleri Nasıl Olmaktadır?

Sizlerin herhangi bir şekilde televizyon veya herhangi bir cihaz aldığınızda garanti süreciniz bulunmaktadır. Cihazdan cihaza aylar veya yıllar bu süreç üzerinde etkilidir. Bu süreç içerisinde herhangi bir şekilde cihazınızda sorun meydana gelirse garanti kapsamında yer alır. Garanti kapsamında yer alan cihazınızı yetkili servise yani bizlere getirdiğiniz takdirde sizlere vereceğimiz tüm işlemler bazı kontroller altında ücretsiz bir şekilde gerçekleşir.

 

 Garanti bittiğinde bu işlemler tamamen ücretli hale gelmektedir. Garanti işlemini bir sigorta olarak da görmek mantıklıdır. Yetkili servis olarak sadece garantili işlemlerde değil her cihazınızda oluşabilecek olan arıza işlemleri kırık TV ekran değişimi için sizlerin yanındayız. Daha iyi hizmet almak sorunlarınızı çözmek ve eşyalarını daha sağlam bir hale getirmek için sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri