Sultanbeyli Seg Servisi

Sultanbeyli Samsung Servisi

Sultanbeyli Samsung servisi olarak yetkili bir şekilde hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz Samsung alanında ve dışında her cihazı kapsamaktadır. Sizlere iyi bir hizmet verebilmek için alanında uzman kişiler ile çalışmaktayız. Her zaman yenilenen teknoloji ve diğer sektörler ile de iletişim halinde olduğumuz için sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz arasında kırık TV ekran değişimi, Samsung TV güncelleme, kanal ayarlama konusunda gereken işlemleri yapmaktayız. 

Hizmetlerimiz içinde TV ekran değişimi, LED değişimi ve daha fazlası yer almaktadır. Plazma TV, LCD TV ve herhangi televizyonunuzda bir sıkıntı meydana geldiğinde bizleri arayarak destek alabilirsiniz. İLETİŞİM:(0216)498 52 32 

Sultanbeyli Yetkili Servis İşleyiş Biçimi Nasıldır?

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için Sultanbeyli Samsung Servisi olarak sürekli teknoloji ile iç içe bir durumdayız. Samsung televizyonlarda meydana gelen sıkıntıların basında ekran sorunu gelmektedir. Ekran sorunlarında işleyiş biçimimiz genel olarak merkezimizde ve TV ekran değişimi olarak gerçekleşmektedir. Bu işlemlerin evde gerçekleşmesi mümkün olmadığı için cihazı merkeze aldırmaktayız. Herhangi bir şekilde ekranınız kırıldığında da kırık TV ekran değişimi merkezimizde gerçekleşmektedir. 

Bu işlemler dışında teknolojinin ilerlemesiyle Samsung televizyonlarına da güncelleme göndermektedir. Güncelleme yapmayan kişiler çoğunlukla televizyonlarını bozuldu olarak tahmin ederler. Bu durumda genel olarak telefonda sizlere anlatılan işlemler üstünden kendiniz veya bizler evlerinize gelerek Samsung TV güncelleme işlemini çözüme kavuşturmaktayız. 

Bu işlem kısa bir işlem olduğu için telefon üzerinden halledildiği takdirde sizlerden hiçbir ücret kesintisi meydana gelmez. Plazma TV ve LCD TV cihazlarında kişiler genel olarak kanal ayarlama ve Televizyon LED değişimi konusunda sıkıntı çekerler. Bu gibi hizmetlerimizden yararlanmak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sultanbeyli Samsung Servisi
Sultanbeyli Samsung Servisi

Sultanbeyli Samsung Servisinde Garanti Sistemi

Garanti işlemleri asıl olarak cihazları aldığınız zaman sizlere verilir. Herhangi bir şekilde cihazınıza zarar gelmesi durumunda garanti kapsamında yer alıyorsa tamiratı gerçekleşir veya yenisi ile değişimi meydana gelir. Bu durumlar garanti olarak adlandırılmaktadır. Sizlerin de garantisi süren ürünlerinizde herhangi bir sıkıntı yani arıza bulunuyorsa herhangi bir ücret ödemeden servisimizde yaptırabilmeniz mümkündür. Garanti hizmetleri çoğunlukla kullanıcı hatalarını kapsamamaktadır. Daha detaylı bilgi için mutlaka cihaz görülmeli ve ona uygun şekilde konuşma yapılmalıdır.

 Örnek ile TV ekran değişimi gerçekleşecekse detaylı bir inceleme yapılır ve sonrasında sizlere garanti kapsamında yapılıp yapılmayacağı söylenir. Bu aşamada sizlere garanti kapsamında yer almazsa bile maliyeti hesaplanarak yaptırmak isteyip istemediğiniz sorulur. Bu konularda sizlerin ceplerine zarar gelmeyecek şekilde en az maliyetli işlemler gerçekleştirmekteyiz. 

Garanti kapsamına gerek olmayan işlemler de bazen kişiler garanti için başvuru yapmaktadır. Mesela; kanal ayarlama işlemlerinde garanti durumuna gerek yoktur. Kanal ayarlama işlemini telefonla kısa bir iletişim halinde olduğumuzda sizlere anlatırız ve bu sayede ücretsiz bir şekilde hizmet almış olursunuz. Bu ve daha fazlası için sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Sultanbeyli Samsung Servisi
Sultanbeyli Samsung Servisi

Hangi Cihazlar Yetkili Servise Götürülebilir?

Sultanbeyli Samsung Servisi olarak sizlerin elinizde bulunan tüm cihazların tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemlerimiz içerisinde ürünlerinizin isterse garanti kapsamında olabilir isterse garantisi bitmiş ürünler de olabilir. Ürünler için her zaman Samsung marka olsun veya olmasın sizlere hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Cihaz olarak bakıldığında daha çok Plazma TV ve LCD TV ürünleri tamiri yapmaktayız. Bu ürünlerin sadece sistem arızlarını değil kırık TV ekran değişimi, Samsung TV güncelleme, LED değişimi gibi işlemlere de bakmaktayız. Detaylı bilgi almak ve yetkili servisimizden de yararlanmak için bizleri arayabilir, ziyaret edebilirsiniz. 0216 498 52 32

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri