Sultanbeyli Philips Servisi

Sultanbeyli Philips Servisi

Sultanbeyli Philips servisi olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek için bu sektör içerisindeyiz. Gelişen teknolojiden her zaman için yararlandığımız için eski veya yeni her cihazınızın tamiratını yapmamız mümkündür. Tamir işlemlerinde işine adapte olamayan, iş hakkında bilgisi olmayan kişiler gerçekleştirdiğinde hüsran ve masraf ortaya çıkmaktadır. 

Sizlerin bu sıkıntıları çekmenizi istemediğimiz için bünyemizde çalışan her birey tek tek özenle seçilmiş alanlarında profesyonel kişilerdir. Günümüzde servislere en çok TV tamiri için başvuru alınmaktadır. Televizyon tamiri yapılmadan önce mutlaka iyi bir şekilde sorunu ortaya çıkarmak yani anlamak gereklidir.  Sizlerindir Plazma TV, LED TV ve LCD TV cihazlarınızda arıza varsa bizimle iletişime geçerek çözümleyebilirsiniz.

Philips Yetkili Servisi

Sultanbeyli Philips servis olarak markamız adına sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz. Philips markasına ait olan Plazma TV, LED TV ve LCD TV cihazlarınızın tüm sıkıntılarını yetkili servisimize getirerek çözüme kavuşturabilirsiniz. Televizyonlarda sıklıkla görülen sorunlardan birisi de ekran kırılması ve güncellemedir. Sizlere Sultanbeyli Philips servis olarak kırık TV ekran değişimi, Philips Tv güncelleme işlemi yapıyoruz. 

Bu işlemleri evde kendinizin yapması cihazınızda kalıcı hasarla ve haliyle sizlerin bütçenize de zarar verecektir. Servis olarak sizlere vereceğimiz hizmetlerden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu işlemler garanti kapsamına giriyorsa sizlerden herhangi bir şekilde ücret talep edilmez. Garanti kapsamına girmeyen işlemlerde ücret talebi meydana gelir. 

Küçük işlemleri bizlere arayarak ücretsiz bir şekilde çözebilirsiniz. Örnekle kanal ayarlama işlemi için telefondan bilgi alabilir bu sayede işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat TV ekran değişimi için bizlerin işlemi gerçekleştirmesi gerekir.

Sultanbeyli Philips Servisi
Sultanbeyli Philips Servisi

Sultanbeyli Philips Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Konular

Pihilps markasının yetkili servislerinden biri olduğumuz için Philips cihazlarının tümünde sizlere yardımcı olmaktayız. Genel olarak bakıldığında bünyemizde yapılan işlemler; LED değişimi, kırık TV ekran değişimi, TV ekran değişimi yapmaktayız.  Ayrıca Philips TV güncelleme, kanal ayarlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. 

Bu işlemlerin tamamını Plazma TV Tamiri, LED TV Tamiri ve LCD TV Tamiri üzerine uygulayabilmemiz mümkündür. Bu aşamalarda önemli olan her zaman için sorunu tam olarak anlayıp hareket edebilmektedir. Uzman kadromuz ile beraber sizlere ile iletişim halindeyken sorunu belirleyip hareket ediyoruz. 

LED değişimi gerekiyorsa Tv LED değişimi sorun sadece LED de değilse TV ekran değişimi işlemi ile sorunlarınızı çözüyoruz. Sizlerde ilk olarak sorunu anlamak sonrasında doğru bir şekilde çözüme kavuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Servis İşlemleri

Servis işlemlerimizi evlerde ve merkezimizde gerçekleştiriyoruz. Servis işlemlerinin nerede gerçekleşeceği tamamen soruna göre değişiklik göstermektedir. Kanal Ayarı ve Philips TV güncelleme işlemlerinde genel olarak işlemler ev ortamında kısa bir sürede halledilebilir. Fakat kırık TV ekran değişimi işlemlerinde ev içerisinde sizleri çözüme kavuşturmak mümkün değildir. Bu sorunlarda gerekli güvenlik önlemleri alınarak cihazını merkeze getiriyoruz. Bu esnada herhangi bir hasar veya kırılma gibi bir durum söz konusu değildir. Ardından merkezimizde gerekli kontroller yapılarak iç bölgede herhangi bir hasar var mı belirlenir.

Sultanbeyli Philips Servisi
Sultanbeyli Philips Servisi

 Bir hasar bulunuyorsa ilk olarak sizlere haber verilir ve onay alındığı takdirde tamir işlemlerine geçiş yapılır. Sizlerin haberi olmadan herhangi bir farklı işlem yapılması mümkün değildir. Bu işlemlerin tamamı garanti kapsamına iseniz yani televizyonunuzun garantisi bitmediyse kapsam içerisinde ücretsiz bir şekilde halledilir.  0216 498 52 32

Garanti durumu bittiyse cihazınıza yapılan işlemlerin tamamında ücret ödemeniz gerekmektedir. Daha detaylı bilgi edinmek, güvenilir bir şekilde hizmet almak, yetkililer tarafından ilerlemelerden haberdar olmak ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri