Şişli Sunny Servisi

Şişli Sunny Servisi

Şişli Sunny Servisi                                                                                                        

Şişli Sunny Servisi, alacağınız ürünün garanti sürecinde ve sonrasında müşterinin yanında olmayı taahhüt eden bir servistir.

Şişli ve civarında hizmet veren yetkili servis firmamız Plazma Tv, Lcd Tv, Led Tv gibi evlerinizde, iş yerlerinizde daha nice çeşitli mekanlarda kullanacağız teknolojik aletlerin kurulum, montaj, bakım ve onarım sürecinde müşterisinin yanındadır.

Müşteri memnuniyetini temel baz alan Sunny servis hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

Teknolojik aletlerin zamanla üretim ve kullanım şekli, süresi değişiklik göstermeye başlamıştır.

Şişli Sunny Servisi
Şişli Sunny Servisi

Bu teknolojik aletlerin bilgisayar, internet gibi yapılara eklemlenmesi özel bir hizmet gerektirmektedir. 

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Sunny Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi gibi temel hizmetlerin çeşitlenmesi söz konusudur.

Şişli Sunny Servis Hizmetinin Kapsamı 

Servis hizmetleri de genel olarak gelişen teknolojiden nasibini almıştır. Şişli Sunny Servisi de bu duruma kolaylıkla ayak uydurmuştur.

Özellikle mobilizasyon ve hareketliliğin arttığı günümüz teknoloji dünyasında verilen servis hizmeti de çeşitlenmiş ve gelişmiştir.  Bu yüzden servis hizmeti alırken müşteri memnuniyeti ön plana çıkmıştır.

Bunu sağlamak için de gerekli teknik hizmetlerin en iyi ve en hızlı hatta en doğru şekilde verilmesi gerekmektedir. Plazma Tv, Lcd Tv, Led Tv gibi neredeyse her evde bulunan bu aletler sürekli olarak garanti süresi ve garanti süresi dışında dahi değişim, kurulum, montaj ve onarım gerektirmektedir.  

Şişli Sunny Servisi
Şişli Sunny Servisi

Özellikle teknolojik aletlerin karmaşıklaştığı da düşünülürse herhangi bir arıza durumuna anında ve hemen müdahale edilmesi gerekmektedir.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Sunny Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi gibi temel hizmetlerin dışındaki hizmetler için de durum aynı şekildedir.

Sunny markalı ürünlerin tamiratı, bakım, onarım, kurulum ve onarımından sorumlu olan firma müşterilerine garanti süresince bu hizmetleri ücretsiz vermek durumundadır.

Ancak bu durumun da bir istisnası vardır. Garanti kapsamı dışında kalan, kullanıcı hatası kaynaklı hatalar, garanti belgesindeki kurulum, montaj, tamir şartlarına uyulmama durumunda yetkili servis ücret talep edebilir. 

Servis Hizmetleri Kalitesi 

Şişli Sunny Servisi olarak vereceği servis hizmeti kapsamlı ve geniş olmalıdır. Bu hizmetlerin hepsini kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Ürünlerin arızaların giderilmesi, en kısa sürede kurulum, montaj ve bakım, onarım yapılması bütün servisler için ideal bir hizmet demektir. Plazma Tv, Lcd TV, Led Tv gibi ürünlerin gerek garanti süresi gerekse garanti süresi dışında gerekli servis işlemlerini gerçekleştirmesi gereklidir.

Garanti kapsamı dışındaki Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Sunny Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi gibi hizmetler de minimum ücretle müşterisine sunulur.

Sunny firması ile yetkili servis arasındaki anlaşma gereği yetkili servis müşterisinden en fazla belirlenmiş olan bakım ve onarım ücreti, parça ve nakliyat ücreti gibi belirli kalemdeki ücretleri talep edebildiği için herhangi fiyat sürprizi ile karşılaşmak nerede ise imkansızdır. 

Şişli Sunny Servisi
Şişli Sunny Servisi

Servis Hizmetleri müşterisine yasal müktesebata uygun hizmetleri asgari düzeyde vermek zorundadır. Çünkü bu hizmetler temel olarak kanun koyucu tarafından çizilmiştir. Bu yüzden tüketiciler bu konudaki haklarını iyi bilmelidir.

Hiçbir yetkili servis bu hizmetleri istisnai durumlar hariç garanti süresince ve herhangi bir ihlal olmaksızın vermemezlik yapamaz.

Ancak garanti kapsamı ve hizmetin maiyeti üründen ürüne hatta ürünün modeline göre genişletilme hakkı özel firmalarca saklı tutulmaktadır.

Bu yüzden yetkili servis hizmeti alırken en kaliteli ürün ve hizmetleri müşterisine sunan, orijinal parçaları kullanan, müşteri memnuniyetini gözeten firmalardan yetkili servis hizmeti alınması gerekmektedir. 

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri