Bağcılar Sony Servis

Şişli Vestel Servisi

Şişli Vestel Servisi                                                                                                         

Şişli Vestel Servisi markanın kendisinin olduğu gibi müşteri odaklı çalışan ve müşterinin çıkarlarını gözeten, onun yanında yer alan bir servis hizmetini müşterilerine vaat eder.

Gerek internet gibi sanal mercilerden gerekse Vestel Türkiye garantili ürünleri satan herhangi bir mağazadan alacağınız Plazma Tv, Lcd Tv, Led Tv gibi elektronik aygıtlarınız için kurulum ve montaj hizmeti, bakım ve onarım hizmeti gibi çeşitli hizmetleri müşterilerine garanti kapsamı süresince ücretsiz olarak verir.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Vestel Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi üretim ve taşıma kaynaklı sorunlardan doğan yükümlülüklerini yerine getiren bir firmadır.

Cihazınızın garanti süresi ve kapsamı boyunca kurulumunu ücretsiz ve en hızlı şekilde gerçekleştirir.  Aynı zamanda ürünü nasıl kullanabileceğinize dair kısa bir bilgi verir. 

Yetkili Servis Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Temel Noktalar

Yetkili servis hizmeti almadan önce bir yetkili servisin asgari düzeyde ne tür hizmetler vermek zorunda olduğunu iyi bilmelisiniz. Hiçbir yetkili servis size asgari ve yasalarla güvence altına alınan hizmetleri vermekten kaçınamaz.

Şişli Vestel Servisi hizmeti alırken böyle bir sorunla asla karşılaşmazsınız. Bu açıdan yetkili servis hizmetini yetkili olan firmadan almak her açıdan önemlidir.

Yetkili servis; Plazma Tv, Lcd Tv, Led Tv gibi teknolojik aletlerin kurulum ve montajını ücretsiz olarak yapmak zorundadır. Bu durum yasalarla da güvence altına alınmış durumdadır.

Şişli Vestel Servisi
Şişli Vestel Servisi

Zaten garanti süresi de ilk kurulum ile başlayacağı için üretici firmanın yetkili servisi bu hizmeti yerine getirmez ise sonuçlarına katlanmak zorunda kalacağı için böyle bir durumla müşterinin karşılaşma olasılığı neredeyse sıfırdır. 

İlk kurulum ile beraber cihazın garantisi başlayacağı için Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Vestel Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi gibi işlemleri kullanıcıdan kaynaklı bir durum olmadığı sürece ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Servis meydana gelebilecek arızaların tespitini yapmak zorundadır. Vestel teknik servis olarak da en kısa süre içerisinde sorunu tespit ederek bu arızi durumun giderilmesi için olan teknik sorunları çözmeye yarayan çözüm önerilerini müşterilerine sunar.

Ancak bazı durumlarda bu sorun daha uzun sürelerde çözümlenmek zorunda kalabilir.  Başka şehirlerden veya ülkelerden yedek parça alabilir.

Vestel yerli bir firma olduğu için bu yedek parça transferi de ulusal düzeyde olduğu için de çok uzun sürmez. 

Yetkili Servis Hizmeti 

Yetkili servis hizmetleri tüketicinin bilgisi dahilinde gerçekleşen bir süreçtir.  Hizmetin en başından en sonuna kadar tüketici bu süreç hakkında bilgilendirilmek zorundadır.

Süreç hakkında bilgi sahibi olmak tüketicinin en doğal hakkıdır. İstediği ve yetkili servisin çalışma saatleri içerisindeki zaman dilimlerinde alacağı yetkili servis hizmetiyle alakalı güncel verileri bilmesi gerekmektedir.

Aksi takdirde bu durumdan yetkili servis ve müşteri için istenmeyen sonuçları olabilir.

Şişli Vestel Servisi
Şişli Vestel Servisi

Parça değişim süresi ve ücretinde meydana gelebilecek herhangi bir sorun hem müşteriyi hem de yetkili servisi zor bir durumda bırakabilir. Şişli Vestel Servisi hizmeti veren firmamız bu durumu gözetmektedir.

Plazma Tv, Lcd TV, Led Tv gibi araçlar bozulduğu durumlarda en kısa sürede tamir edilmesi gerekebilir.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Vestel Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi gibi hizmetin maiyetine ve türüne göre bu süre değişse de alınacak yetkili servis hizmeti, bakım, onarım, montaj ve kurulum hizmeti en kısa sürede gerçekleşmelidir.

Aksi takdirde müşterinin firmaya duyacağı güven azalır ve bu durum yetkili servisin geleceğini de olumsuz olarak etkiler.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri