Philips Üsküdar Servisi 0216 498 52 32

Philips Üsküdar Servisi 0216 498 52 32

Elektronik eşyalar hayatımızın hemen hemen her yerinde yer almaktadır. Elektronik eşyalarla ilgili olarak yaptıracağınız tamirat işlemlerinde ise güvenilir bir firma seçmek oldukça önemlidir. Elektronik eşyaların özellikle son dönemlerde yükselen fiyatları ise arıza oluşumunda cihazların değiştirilmesi yerine tamir edilmesinin daha mantıklı olduğunun bir göstergesi diğeri. Philips Üsküdar Servisi olarak ise müşterilerimizin memnuniyetini kazanacak bir çalışma sistemi sunduğumuzu söyleyebiliriz. Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız ürünlerin tamiratı konusunda %100 başarıya ulaşacak bir çalışma sistemi yürütüyor. Öncelikli olarak plazma TV ve lcd TV arıza tespitinin gerçekleştirilmesi gerekir. Arıza tespitinin gerçekleştirilmesi ise arızanın giderilmesi konusunda en büyük adımın atıldığı anlamına gelmektedir. Televizyonların oldukça karmaşık olan yapıları ve gelişen teknoloji ile değişen farklı kısımları tamirat işlemde arıza tespitini zorlaştırmaktadır. Fakat firmamız bünyesinde bu alanda oldukça kaliteli hizmetler veren çalışma arkadaşlarımız bulunduğu için arıza tespiti konusunda nokta atışı yapmaktayız. LED değişimi ile ilgili aklınıza takılan soruları da bizlere güvenilir bir şekilde sorabilirsiniz.

Hangi Özellikteki Tv’leri Tamir Ediyoruz?

Philips Üsküdar Servisi olarak her türlü özellikteki televizyonların tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Gelişen teknolojiyle beraber karşımıza birçok farklı televizyon türü çıktığını biliyoruz. Plazma TV, LCD TV ve daha farklı özelliklerde televizyonlar bulunuyor. Bu özellikteki televizyonların her türlü elektronik kısımlarına hakim olan tamirat arkadaşlarımız bu işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Plazma TV, LCD TV özelliklere uygun bir şekilde tamirat işlemleri sunduğumuzu belirtebiliriz. Televizyonunuzun modeli ne olursa olsun tamirat konusunda gereken bütün hizmetleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu şekilde çalışmamız ise iş disiplini için gerekli bir çalışma sistemidir. Müşterilerimizden olumlu dönüşleri bu sayede alıyoruz.

Televizyon Ekran Değişim Ücreti

Televizyonlarda en sık karşılaşılan problemlerden bir tanesi ekranın kırılması olabilir. Kırık TV ekran değişimi veya TV ekran değişimi konusunda gerekli olan işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz. En kaliteli ekranların kolay bir şekilde televizyonunuza takılması konusunda gerekli olan çalışmalar yürütmekteyiz. Philips Üsküdar Servisi olarak ekran değişimleri sırasında televizyonunuzun diğer aksamlarının zarar görmemesi için gerekli olan bütün önlemleri almaktayız. Kırık TV ekran değişimi veya TV ekran değişimi konusunda fiyatlarda farklı bazı ayrıntılara göre değişiklikler olabiliyor. Sizinle görüştükten sonra ve televizyonunuzun problemini gördükten sonra sizlere net bir fiyat verebiliriz.

Philips Üsküdar Servisi
Philips Üsküdar Servisi 0216 498 52 32

TV Güncelleme Nasıl Yapılır ?

Philips Üsküdar Servisi olarak TV güncelleme konusunda da bilgili bir ekibe sahibiz. Her modeldeki Philips marka televizyonunuzun ekran güncellemesi konusunda gerekli olan bütün adamlara hakim olan ekibimiz işleri pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Philips TV güncelleme, kanal ayarlama gibi bütün işlemlerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca led değişimi konusunda da firmamız gerekli olan çalışmalarını yürütmektedir. Philips TV güncelleme konusu bazı ayrıntılara hakim olmayı gerektirmektedir. Yapmış olduğunuz güncelleme işleminin ardından ulaşmak istediğiniz bütün kanallara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca kanal ayarlama konusunda da gerekli olan adımları kumanda üzerinden veya televizyonun ilgili aparatları üzerinden gerçekleştiren ekibimiz İstediğiniz bir kullanım sistemini sizlere sunmaktadır.

Tv Tamir Ücretleri

Televizyon tamiri gerçekleştirmek isteyenler fiyatlarla ilgili ayrıntılar da merak etmektedir. TV güncelleme, kanal ayarlama, TV ekran değişimi gibi işlemler kendi işlerini farklı fiyatlandırmalara tabii tutulmaktadır. Firmamız fiyatlar konusunda müşterilerini rahatsız etmeyecek bir çizelgede teklifler sunmaktadır. Kırık TV ekran değişimi, TV ekran değişimi gibi maliyetli olan tamirat işlemlerinde bile sunmuş olduğu uygun fiyatlarla müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Led değişimi veya diğer işlemler için de yine fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Philips Üsküdar Servisi müşterilerine ekonomik açıdan rahatlatacak fiyatları sunarken çalışma kalitesinden ise asla ödün vermemektedir.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri