Philips Bayramoğlu Servisi

Philips Ümraniye Servisi 0216 498 52 32

Philips Ümraniye Servisi, İstanbul Anadolu Yakası’nın en kurumsal işletmelerinin başında gelir. Firmamız, Philips marka televizyon alanların en çok başvurdukları kurumsal tamir servislerinin başında gelir. Philips Ümraniye Servisi dayanıklı tüketim eşya grupları tamir servislerinin başında yer alır. Philips, beyaz eşya markaları arasında son derece kaliteli olsa da uzun süreli kullanıma bağlı olarak, ufak arızalar oluşabilir.

Bu türlü arızaların yerinde giderilmesi için uzman bir ekibe ihtiyaç duyulur. Philips Ümraniye Servisi bu konuda deneyimli firmaların başında gelir. Son zamanlarda televizyon modelleri içerisinde en sıklıkla tercih edilen LCD TV kategorileridir. İnce ekranlı ve çok fazla fonksiyona sahip olması, bu televizyonların tercih sebebidir. Kullanım hatalarına bağlı olarak görülen bazı arızalar için de firmamıza başvurulması önerilir.

Televizyon Arızalarında Kurumsal İsimler

Televizyon arızalarında en sık görülenler, TV ekran değişimi gibi tamir unsurlarıdır. Islak bezle silinen son sistem televizyonlarda ekran kararmaları, görüntünün bulanık hale gelmesi sıklıkla karşılaşılan sorunlardır. Özellikle, eve temizliğe gelen, elektronik eşya temizliğinde deneyimsiz olan temizlik elemanlarının yanlış temizleme yöntemleri de bu konuda etkendir.

Önerilen, kuru ya da nemi alınmış bezlerle ekran temizliği yapılmasıdır. Ayrıca, evlerde küçük çocuğu olanların oyuncak gibi çeşitli materyallerle ekranı çizdiği karşılaşılan diğer sorunlar arasındadır. Kırık TV ekran değişimi konusunda uzman olan işletmelerden servis ve tamir hizmeti alınmalıdır. Firmamız orijinal Philips parça değişimi yapan güvenilir işletmelerin başında gelir.

Orijinal Parça Değişiminin Önemi

TV ekran değişimi mutlaka kurumsal servislerden alınması gereken işlerdir. Parça ile uyumsuz ürünlerin takılması büyük çaplı arızalara sebep olur. Bu nedenle her servisten hizmet alınmaması, olumlu müşteri yorumları almış olan kurumsal yerlerin tercih edilmesi önerilir. Bazı servisler ucuz fiyatlı servis ve bakım hizmeti verirler.

Burada tüketicinin dikkat etmesi gereken kaliteli hizmete verilen fiyatların karşılaştırılmasıdır. Yan sanayi ürünlerin kullanımı, televizyon gibi dayanıklı tüketim eşyalarında daha büyük boyutlarda arızalara sebep olacaktır. Firmamız beyaz eşya ile uyumlu orijinal ürünleri tedarik ederek, en kısa sürede tamirini gerçekleştirir.

Televizyon Bakım ve Güncelleme Hizmeti

Philips TV güncelleme, pek çok kişinin hizmet almak istediği konuların başında gelir. Teknik konulara aşina olmayan kişilerin kurulum işlemini kişisel imkânlarla yapması son derece zordur. Bunların başında da kanal ayarlaması gelir. Kanal ayarlama hizmeti gibi detay konular kadar, her türlü teknik arızayı da firmamız en kısa sürede çözecek bilgi birikimine sahiptir. Kanal ayarlama, uygun frekans seçimi, hizmet alanları bu konuda bilgilendirme gibi konular, güler yüzlü elemanlarımız tarafından sunulur.

Müşteri memnuniyetine verilen önem gereği firmamız çözüm odaklı hizmet anlayışına sahiptir. Kurumsal çalışma ilkelerimiz gereği, saate bağlı kalarak ciddi ve planlı hizmet sunulur. Müşteri temsilcilerimiz beyaz eşya arızalarını detaylı olarak öğrenmek isterler. Her detayın firmamız için önemi son derece fazladır. Yerinde tamir hizmeti sunan işletmemiz, arızanın olduğu yere gerekli olan aletlerle gider. Çok büyük boyutta arızalar için servise götürülür.

Philips Ümraniye Servisi 0216 498 52 32
Philips Ümraniye Servisi 0216 498 52 32

Garantili Hizmet

Televizyon tamirinde çok farklı parçaların değişimi söz konusudur. Bunların başında LED değişimi gelir. Markaya uyumlu ürünlerin değişimi ve sonrasında da garanti belgesi verilerek, güvence sunulur. İşletmemiz, kurumsal yaklaşımları ile İstanbul’un en güvenilir şirketlerindendir. Televizyon dışında da diğer Philips marka beyaz eşyaların tamir hizmetinde de kurumsal işletmelerin ilk sıralarında yer alırız. Deneyimli ve profesyonel yaklaşımlarımız için işletmemizden destek alınması önerilir. Yerinde montaj ve tamir ile yaygın hizmet ağı gibi birçok faktör, tercih edilme nedenimizdir.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri