Kartal Philips Servisi

Kartal Philips Servisi

Kartal Philips Servisi


Kartal philips servisi,Uzun yıllar önce yaşam alanlarınızda kullandığınız Philips marka ürünlerinizin tamir, bakım ve onarım sektöründe kurduğumuz Kartal Philips Servisi firmamız, siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmetler vermeye devam ediyor. Tekanolojinin tüm imkanlarını kullanarak problemlerinizi kısa süre içerisinde çözüme ulaştıran firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek yoluna devam ediyor. Philips marka tüm ürünlerinizin tamirinde tecrübeli ve deneyimli uzman ekibi ile hizmet verne firmamız, ürünlerinizde öncelikle arıza tespiti yaparak yapılması gereken işlemler ile alakalı detaylı bilgi aktarımınızı gerçekleştiriyor. Philips marka ürünlerinizde beklenmeidk zamanda çıkan arızalar için dilediğiniz her an firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız, çözemeyeceği arıza durumları olduğunda profesyonel tamirciler ile iletişim sağlayarak sizlere asla mağduriyet durumları ile karşı karşıya bırakmaz. Firmamız, hizmetleri hakkında detaylı bilgi için ekip arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.

Philips Yetkili Servis Garantisi                                                                                                                                               

Kartal philips servisi, Evlerinizde veya iş yerlerinizde bulunan Philips marka plazma tv veya lcd ekran televizyonlarınız için yaptıracağınız tamir işlemlerinde öncü firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Televizyonlarınızda ani olarak ya da dış etkenlerden kaynaklı olarak kırık tv ekran değişimi, kullanım sıklığından dolayı tv ekran değişimi isteği, televizyonlarınıza gelen philips tv güncelleme, kanal ayarlama ve led değişimi gibi tüm işlemlerinizde firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca televizyonlarınız daha önce sizi arıza durumları ile baş başa bırakmış ve sizler başka bir firmadan hizmet almış olsanız bile firmamız, yaptıracağınız ikinci tamir işleminde firma farklılığından dolayı sorunlar ortaya çıkarmaz. Sizler için kurmuş olduğumuz tecrübeli ekiplerimiz, televizyonlarınızın arıza durumlarının neye bağlı olarak geliştiğini tespit eder ve çözüm önerileri sunar. Firmamız ile aranızda anlaşmanız durumunda arıza durumlarınız kısa süre içerisinde giderilir. Kartal Philips Firması olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde, birinci kalitede ve orjinal parçalar kullanarak vermiş olduğumuz hizmetlerde sizlere garanti ve güven aşılıyoruz. Bizleri instagram adresinden takip edebilirsiniz

Güvenilir Hizmet, Uzun Ömürlü Kullanım


Kartal Philips servisi, Yaşam alanlarımızda kullandığımız teknolojik ürünler, maddi anlamda oldukça yüksek tutarlara sahip olduklarından her zaman değiştirilmesi elbette ki mümün değil. Ancak Philips marka ürünleriniz oldukça sık kullanıma sahip olduklarından veya beklenmeyen durumlardan dolayı verilen hasar durumlarından dolayı zaman zaman arıza durumlarını ortaya çıkarabiiyor. Cihazlarda yaşanan bu olumsuzlukları çözüme ulaştırmak için Philips tamir sektöründe birçok firma hizmet veriyor. Philips yetkili servis sektöründe uzun yıllardır bilgi ve deneyimleriyle kusursuz hizmetler veren firmamız, ürünlerinizin tamir işlemlerinde sizleri hem maddi hem de manevi açıdan birçok avantajı beraberinde getiriyor.

Philips Televizyonlarınızda Orjinal Yedek Parça Desteği

Kartal philis servisi, Pilips marka plazma tv ya da lcd tv modellerinizde, arıza durumlarını yaşadığınızda uzun ömürlü tamir işlemlerini yaptırmanız sizin için büyük önem taşır. Öyle ki genel anlamda tamir işlemi  gören ürünlerde, tekrar arıza durumunun yaşanma olasılığı oldukça yüksek olduğundan, Kartal Philips Servisi firmamız siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde orjinal yedek parça kullanımına özen gösteriyoruz. Televizyonlarınızın kırık tv ekran değişimi ve tv ekran değişimi işlemlerinde, birinci sınıf kalitede malzemeler tercih ediyor ve orjinalliğinden ödün vermiyoruz. Firmamız aracılığı ile almış olduğunuz tamir, bakım işlemlerinizin uzun ömürlü kullanımlarınıza katkı sağlayacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca firmamız, Philips tv güncelleme, kanal ayarlama ve led değişimi işlemlerinde de sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Televizyonlarınızın sizin içi kıymetli olduğunu biliyor, alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile hizmet veriyoruz.Bizleri aynı zamanda FACEBOOK adresimizden’de takip edebilirsiniz                                                                                                                                                              

Pilips Televizyon Tamir Fiyatları 

Televizyonlarınızın arıza durumu ile karşı karşıya kaldığınızda birçok yetkili firma ile karşılaşmanız mümkün. Setörün oldukça yoğun geçmesi, bu sektör üzerinde hizmet veren birçok firmanın da ortaya çıkmasına neden olmuştur. Sektörün öncü firmaları arasında yer alan Kartal Philips Servisi firmamız, kırık tv ekran değişimi ve tv ekran değişimi işlemlerinizde, sizlerin seçeceği ekran kalitlerine göre en uygun fiyat garantisini veriyor. Yapmış olduğumuz hizmetlerde kalite ve güleryüzlülüğümüzden ödün vermediğimiz gibi bütçenizi de koruyoruz. Televizyonlarınızda giderdiğimiz arıza durumları sırasında Philips tv güncelleme ve kanal ayarlama gibi işlemlerinizden ücret talep etmiyoruz. Ayrıca led değişimi hizmetlerimizde de firmalar arasında en uygun fiyat tıutarlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Kartal Philips Servisi
Kartal Philips Servisi
Kartal Philips Servisi
Kartal Philips Servisi
Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri