Beylikdüzü Philips Servisi

kadıköy philips servisi

Kadıköy Philips Servisi

Kadıköy Philips Servisi
Kadıköy Philips Servisi

Kadıköy Philips servisi olarak Philips televizyon ürünlerinde teknik servis desteği sağlıyoruz. Plazma tv ve normal televizyon arızalarında yerinde servis desteye sunuyoruz. Lcd tv servisi bakım onarım ve montaj işlemleri firmamız tarafından yapılır. Kırık ekran değişimi gibi problemleriniz kısa sürede deneyimli ustalar sayesinde çözüme kavuşturulur. Teknik servis ekibimiz hizmet verilecek olan adrese tüm yedek parçalar ile gider. Bu sayede ürünün tv ekran değişimi ya da hangi parçasında sorun varsa ona göre parça değişimi yapılır ve televizyon çalışır hale getirilir. Eğer Philips marka televizyonunuzun arızası yerinde çözülemeyecek gibi ise cihaz sizden alınarak teknik servis merkezimize getirilir. Teknik servis merkezimizde kanal ayarlama ya da gerekli durumlarda led değişimi gibi işlemler yapılır.

Kadıköy Philips Televizyon Servisi 

Kadıköy Philips servisi firmamız olarak televizyon montaj çalışmalarını doğru bir şekilde yapıyoruz. Çünkü yapılan yanlış ile sökülüp tekrar montaj yapılması hem çok zahmetli hem çok masraflı hem de cihazın zarar görmesine neden olacak bir durumdur. Bu nedenle ekibimiz tarafından dayanıklı bir alan seçilerek plazma tv montajı yapılır. Montaj yapılan zemine göre led tv aparatlarının seçimi çok önemlidir. Cihazın çevresinde gaz kaçağı oluşturabilecek farklı cihazlar kullanılmamalıdır. Cihazın kapılara yakın alanlarda olmaması gerektiği gibi farklı elektronik cihazlara zarar verebilecek bir ortamda da olmaması önerilir.

Philips Televizyon Arızaları 

Elektronik cihazlar zaman içerisinde arıza yapabilir. Televizyon arızalarında birçok faktör etkili olabilir. Cihazı kumandası çalışmıyor ise pilleri kontrol edilebilir. Cihaz ile iç ünite arasındaki mesafeden sinyal alıp almadığını kontrol edebilirsiniz. Kadıköy Philips servisi firmamız olarak televizyon ile ilgili yaşamış olduğunuz tüm sorunlarda sizlere profesyonel ekibimizle destek sağlıyoruz. Kırık tv ekranı değişimi ve diğer tüm sorunlar ekibimizin müdahalesi ile kısa süre içerisinde ortadan kaldırılır. Ayrıca televizyonunuz için kanal ayarlama işlemleri de ekibimizin yapmış olduğu işler arasında yer alır. Led değişimi firmamızın profesyonel ekibi tarafından yapılan bir işlemdir. Eğer televizyonunuz için tv ekran değişimi gerekiyorsa ekibimiz bu durumda da profesyonel müdahalede bulunarak ekran değişimi yapar.

Güvenilir Teknik Servis Hizmeti

Kadıköy Philips servisi olarak İstanbul’un Kadıköy ilçesinde profesyonel teknik servis hizmeti veriyoruz. Plazma tv tamiri konusunda hizmet veren firmamızın teknik servis personelleri cihazınızı bulunduğu adreste tamir eder. Eğer cihazınızdaki problem yerinde dilemezse bu durumda teknik servis merkezimize getirilerek lcd tv tamiri yapılır. Onarımı yapılan ya da değiştirilen parçalar firmamız teknik servisi tarafından garanti kapsamındadır. Firmamızdan televizyonunuz için kırık ekran değişimi hizmeti de alabilirsiniz. Tv ekran değişimi ve televizyon tamirinde en önemli olan nokta orijinal yedek parça kullanımıdır. Firmamızın teknik servis ekibinin kullanmış olduğu tüm parçalar orijinaldir. Ayrıca firmamız tarafından verilen hizmetler 1 yıl garantilidir.

Garantili Servis Hizmeti 

Kadıköy Philips servisi firması olarak televizyon konusunda uzmanlaşmış teknisyen kadromuz ile sizlere profesyonel hizmet veriyoruz. Philips televizyon tamiri konusunda uzman olan ekibimiz sayesinde kanal ayarlama ve onarım işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanır. Ayrıca firmanızdan televizyonunuz için led değişimi işlemleri konusunda da hizmet talebinde bulunmanız mümkün. Firmamız olarak Philips televizyon kullanıcılarının yaşamış olduğu sorunlar için etkin çözüm yöntemleri geliştiriyoruz. Philips televizyon modelleri uzman teknik servis ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde tamir edilir. Philips televizyonlarınız ile ilgili problem yaşadığınızda firmamıza ulaşarak profesyonel teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz. Firmamıza internet adresimizde yer alan irtibat numaralarımız ile kolayca ulaşmanız mümkün.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri