Güngören Botec Servisi

Gaziosmanpaşa Botech Servisi

Gaziosmanpaşa Botech Servisi firması olarak bir elektronik firma olup, sadece televizyonlarınızın tamir, bakım, kurulum ve de montaj hizmeti ile ilgilenmekte olan bir firmayız. Sizlerin Led Tv, Plazma Tv ile Lcd Tv lerinin arıza durumunda yapılması gereken her şey, firmamızda mevcuttur.

Üstün Teknolojik Kapasite

Firmamız, kapasite olarak ta gerekli tüm teknolojik cihazları bünyesinde bulundurur. Bunun yanında sunduğumuz kaliteli bir işçilik hizmeti de mevcuttur. Firmamıza gelerek arıza bildirimi yaptığınız anda ücretsiz servis hizmetimiz devreye girer.

Daha sonrasında iş yeri ya da ev fark etmeksizin adresinize gelir ve arıza tespiti için çalışmalara başlarız. İlk olarak sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda hareket ederiz. Ancak bu bilgiler yeterli gelmezse bu durumda kullandığımız ölçü aletleri ile arızayı tespit aşamasında gerekli tüm müdahaleleri yaparız.

Hızlı Arıza Tespiti

Gaziosmanpaşa Botech Servisi
Gaziosmanpaşa Botech Servisi

Hızlı servis özelliğimizi tüm arıza tespiti çalışmalarında da göstermeye çalışırız. Gayret ettiğimiz her çalışmada da üstün bir başarı elde ederiz. Botech Servisi firması olarak yaptığımız tüm çalışmalar tamamen sizlerin cihazlarınızın eski performansına kavuşması amacını güder. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi konuları hizmet alanlarımız arasında başlıca olanlarıdır.

Hızlı arıza tespiti ile Led Tv, Plazma Tv ile Lcd Tv cihazlarınızın arıza tespitini bir an önce yapıp, sizleri bu sıkıntıdan kurtarmayı hedefliyoruz. Çünkü bir cihazda ne tür olursa olsun fark etmez, arıza tespitinin yapılması demek, arızanın da kısa sürede onarılması demektir. Aksi takdirde Led Tv, Plazma Tv ile Lcd Tv cihazı ne olursa olsun tamir etmeniz de mümkün olmaz.

Garantili Yedek Parça Temini

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerinin başlıca yürütüldüğü Botech Servisi firmamızda bir de bunun üstüne garantili servis hizmeti sunuyoruz.

Sizlerin arızaya maruz kalmış olan Plazma Tv, Lcd Tv ve de Led Tv lerinizi tamir gününden başlamak üzere 1 yıl süre ile garanti veriyoruz. Yani cihazınız bizim tamirini yaptığımız noktadan yine aynı arızaya maruz kalırsa içiniz rahat olsun. Çünkü firmamız, bunu sizler için güvence altına alıyor. Güvence altında olduğunuz diğer bir hizmetimiz ise yedek parça garantisidir.

Evet, yanlış duymadınız, TV Servisi olarak değişimini yaptığımız yedek parçaya da 1 yıl süre içerisine arıza yaparsa değişim garanti hizmeti sunuyoruz. Bu orijinal ya da yan ürün olması fark etmeden firmamızın müşterisine sunduğu bir hizmettir. Zaten yetkili servis olarak hizmet vermekte olan firmamız, bu marka ürünlerinizin servis hizmetini garanti kapsamı boyunca yapmaya da ayrıca devam ediyor.

Kaliteden Ödün Vermiyoruz

Sizlerin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden bir tanesi de bir servis firmasından kaliteli hizmet almaktır. Bunu da bizlere ilettiğiniz bilgilerden anlamaktayız. Aynı zamanda bu, tüm hizmet sektörleri için de aynı durumdadır.

Günümüzde nüfusun artmasına paralel olarak ihtiyaçlar da artmaktadır. Buna bağlı olarak piyasada her sektörden fazlaca sayıda firma bulmak mümkündür. Dolayısı ile de rekabet ortamı hat safhaya ulaşmıştır.

Bu denli rekabet ortamı oluşması sonucunda bizler de bir Botech Servisi hizmet firması olarak kaliteli hizmetten ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz. Led Tv, Plazma Tv ve de Lcd Tv lerinizde oluşacak her arızaya itina ile müdahale ediyoruz. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi olsun her tür hizmet için de geçerlidir.

Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermemek adına da elektronik servisi olmamamıza ve tüm elektronik cihazlara müdahale etme şansımız olmasına rağmen sadece Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv cihazlarınıza tamir bakım, kurulum ve montaj hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Bunların haricinde hiç bir elektronik cihazın tamiri ve buna benzer ihtiyaçları ile ilgilenmiyoruz. Bunu da özellikle belirtmekte fayda görüyoruz.

Her Markaya Sınırsız Servis Hizmeti

Gaziosmanpaşa Botech Servisi olarak Led Tv, Plazma Tv ve Lcd Tv leriniz için sunduğumuz Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerini marka ayrımı gözetmeksizin sizlere sunuyoruz.

Philips Yetkili Servisi Panasonic Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi, Sanyo Yetkili Servisi olarak hizmet sunmaya devam ederken bunlarla birlikte tüm markaların servis ihtiyacını da karşılamaya da devam ediyoruz.

Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

BOTECH Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

BOTECH Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri