Beylikdüzü Philips Servisi

Beylikdüzü Philips Servis

Beylikdüzü Philips Servis

Beylikdüzü Philips servis olarak hizmet anlayışı kapsamında her zaman fark yaratmayı başarırız ve mutlaka müşterilerimizin memnuniyetini %100 sağlarız.

 Televizyon tamiri üzerine garantili bir şekilde hizmet imkânı sağlıyoruz. Bize ulaşım sağladığınız ve aynı zamanda hizmet aldığınız andan itibaren farkımızı kısa bir süre içerisinde göreceksiniz. Firmamız Beylikdüzü’nde senelerdir hizmet imkanı sağlayan tek firmadır. Cihazınızda meydana gelen sorunu sizlere mutlaka aktarırız ve her zaman için irtibat halinde oluruz. Şimdi sizlere Beylikdüzü’nde hangi mahallelere hizmet imkanı sağladığımızdan kısaca bahsetmek istiyoruz. İşte  değerli müşterilerimiz Beylikdüzü’nde hizmet imkanı sağladığımız mahalleler

 • Adnan kahveci mahallesi
 • Barış mahallesi
 • Büyükşehir mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Dereağzı mahallesi
 • Gürpınar mahallesi
 • Kavaklı mahallesi
 • Marmara mahallesi
 • Sahil mahallesi
 • Yakuplu mahallesi

Beylikdüzü Philips Servis

Philips servis olarak Beylikdüzü’nde yerinde hizmet veren bir firmayız. Cihazınızda meydana gelen sorunu kısa bir süre içerisinde teşhis eder ve tamirini gerçekleştiririz. Firmamızda yedek parça bulunur ve bu yedek parçalarının her birinin orijinal ve kaliteli olduğunu belirtmek isteriz. Firmamızda bulunan personellerimizin her biri  profesyonel ustalardır. Cihazınızda meydana gelen sorunu kısa bir süre içerisinde buluruz ve onarımını yaparız. Parça değişmesi gerekiyorsa cihazınızda ki parçayı orijinal parçalarımız ile değiştiririz. Peki, hangi televizyonlarının tamirini bakımını montajını gerçekleştirmekteyiz

 • LED televizyon
 • LCD televizyon
 • Plazma televizyon

Philips Teknik Servis

Philips teknik servis arayışında mısınız. O zaman artık aradığınız firmaya ulaştınız ve hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Kurulduğumuz günden bu yana garantili iş prensibimiz mevcuttur ve sizlere mağdur edecek hiçbir hizmet sağlamayız. Sizde cihazınızda meydana gelen soruna seri çözüm mü istiyorsunuz. O zaman mutlaka bizi tercih etmelisiniz.

Cihazınızda meydana gelen sorun için hemen bizi arayın ve gelip yerinde tespiti gerçekleştirip onaralım. Televizyonlar sürekli kullanılan cihazlar oldukları için arıza çıkarmaları normaldir. Fakat bu arızalar bazı sebeplerden dolayı kullanıcı hataları ile de olmaktadır. Genellikle 3 seneden sonra cihazların parçalarında yıpranma meydana gelir ve değiştirilmesi şarttır. Böyle bir sorun meydana geldiğinde orijinal parçalarımız ile değişimini gerçekleştiririz.

Beylikdüzü Philips Servis
Beylikdüzü Philips Servis

Philips Yetkili Servis

Firmamız kaliteli hizmeti uygun fiyata vermeye çalışır. Çünkü bizim için her zaman müşteri memnuniyeti ön planda bulunur. Öncelikle cihazınızda meydana gelen arıza tespit eder. Daha sonra ise sizlere bir fiyat veririz. Fiyat kapsamında mutlaka anlaşma sağlarız. Çünkü piyasaya baktığınızda en düşük fiyatı çıkaracak olan tek firmayız.

Philips yetkili servis olarak senelerin tecrübesini firmamızda barındırıyoruz. Sizde tecrübeli ve işini en iyi şekilde gerçekleştiren bir firma arıyorsanız mutlaka bize ulaşın. Bize ulaşım sağladığınız da sizlere detaylı bir şekilde bilgiler arttırırız. Cihazınızda meydana gelen sorunlara garantili çözümler üretiriz. Sadece televizyon değil aynı zamanda elektronik bütün Philips marka cihazlar için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beylikdüzü Philips Servis

Beylikdüzü Philips Servis olarak tecrübeli bir şekilde hizmet veririz ve aynı zamanda vermiş olduğunuz hizmetin arkasında durarak garantili servis imkânı sağlarız. Televizyonunuz bozuldu mu? O halde bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Adresinize gelerek televizyonunuzda meydana gelen sorunu kısa bir süre içerisinde modern ve teknolojik cihazlarımız ile buluruz.

Cihazlarınızda meydana gelen sorunu bulduktan sonra ise yine kısa zaman içerisinde sizleri bekletmeden tamiratını gerçekleştiririz. Çünkü müşterilerimizin beklemelerini istemeyiz ve bu sebeple de hızlı ve kaliteli hizmeti onlara gösteririz. Uzun zamandır var olan bir firma olduğumuz için televizyon tamiri konusunda deneyimli ve belirli bir tecrübeye sahibiz.

Philips marka televizyonlarınızın  tamirini, bakımını en iyi şekilde gerçekleştiririz. Her geçen gün kendimizi geliştirip yenileyerek müşterilerimize daha iyi hizmet verebilme imkânı düşünürüz. Bunun için ise çeşitli çalışmalar yaparız. Personellerimiz birçok belgeye sahiptir ve aynı zamanda sertifikaları mevcuttur. Bu sebepten dolayı da televizyon konusunda en iyi hizmeti firmamızda bulabilirsiniz.

Teknik servis hizmeti, parça değişimi, arıza giderme, televizyon tamiri ve aynı zamanda televizyon bakımı gibi hizmetlere ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere hizmet vermeye hazırız. Peki, hangi günler çalışma sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için de onlara en iyi hizmeti sağlamak adına haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veriyoruz. Beylikdüzü Philips Servis olarak siz de bize ulaşım sağlayabilir ve mesai saatleri içerisinde hizmet alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri