Arnavutköy Arçelik Servis

Beylikdüzü Arçelik Servis

Beylikdüzü Arçelik Servis

Beylikdüzü arçelik servis 1998 senesinden 2001 senesine kadar müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veren tek firmadır.

Arçelik marka cihazınızda bir sorun mu oluştu. Bu sorunun nerden kaynaklandığını bilmiyorsunuz ve hemen çözüme kavuşmasını mı istiyorsunuz. O zaman kendiniz müdahale etmeyin ve firmamıza ulaşım sağlayın. Firmamıza ulaştığınızda sizlere bu konu hakkında daha detaylı bilgi veririz. Peki, bize ne zaman ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için haftanın her günü çalışıyoruz ve sorunları gideriyoruz. Sizde dilediğiniz günde bize ulaşabilir ve bizden hizmet alabilirsiniz.

Beylikdüzü Arçelik Servis

Arçelik servis olarak Beylikdüzü’nde bulunan bütün bölgelere geliyoruz ve hizmet imkânı sağlıyoruz. Elektronik cihazlarda sorun meydana geldiğinde ilk yapılması gereken profesyonel bir ekip bulmaktır. Çünkü her sorun kısa bir süre içerisinde bulunmaz ve onarılmaz. Eğer cihazınızı profesyonel olmayan bir ekibe teslim ederseniz cihazınızın ileride daha büyük sorunlar meydana getirmesine sebep olursunuz. Firmamız senelerdir bu sektörde bulunduğu için profesyonel ve deneyimlidir. Peki, televizyon modellerinin bakımını onarımını ve montajını gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz şimdi sizlere bu konudan bahsedelim. İşte firmamızın bakımını onarımını ve montajını yaptığı televizyon modelleri

 • LCD televizyon
 • LED televizyon
 • Plazma televizyon

Arçelik Teknik Servis

Arçelik teknik serevis arayışındaysanız o zaman daha fazla aramayın. Beylikdüzünde sizlere profesyonel hizmet veren tek firmayız. Siz değerli  müşterilerimizi dinleriz ve ona göre hareket ederiz. Çünkü kurulduğumuz günden bu yana her zaman için müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sağlamaktayız. Peki, hangi mahallelere hizmet imkânı sağlıyoruz. İzin verirseniz şimdi sizlere bu konudan bahsetmek istiyoruz. İşte firmamızın Beylikdüzü’nde hizmet imkânı sağladığımız mahalleler şekildedir

 • Adnan kahveci mahallesi
 • Barış mahallesi
 • Büyükşehir mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Dereağzı mahallesi
 • Gürpınar mahallesi
 • Kavaklı mahallesi
 • Marmara mahallesi
 • Sahil mahallesi
 • Yakuplu mahallesi

Bize ulaşım sağladığınız takdirde kısa zaman içerisinde servisimizden yola çıkar ve adresinize ulaşım sağlarız. Cihazınızda ne tür arıza meydana gelirse gelsin kısa bir süre içerisinde cihazınızda meydana gelen arızayı bulur onarırız. Bu konuda bizlere güvenin ve bizi tercih ederek farkımızı görün.

Beylikdüzü Arçelik Servis
Beylikdüzü Arçelik Servis

Arçelik Yetkili Servis

Arçelik yetkili servis arayışınız sürüyor mu? Arçelik marka televizyonunuzda veya bir başka cihazınızda arıza mı meydana geldi? Deneyimli ve profesyonel bir firma arıyorsanız bize gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Çünkü firmamız aradığınız bütün özelliklere sahiptir ve kısa bir süre içerisinde adresinize gelerek sizlere hizmet verir.

Bize ulaşım sağladığınız zaman cihazınızda meydana gelen sorunu tespit etmek için adresinize geliriz. Sorunu adresinizde tespit etmeye çalışırız. Fakat sorun büyük ise o zaman servisimize götürürüz ve tespit işlemine orada devam ederiz. Cihazınızda meydana gelen arızayı tespit ettikten sonra sizlere ulaşmış sağlayarak fiyat hakkında bilgiler aktarırız. Size her zaman uygun fiyat sağlarız ve uygun fiyata kaliteli hizmet veririz. O zaman sizde hemen bize ulaşın ve mucizevî hizmetimizden yararlanın.

Beylikdüzü Arçelik Servis

Beylikdüzü Arçelik Servis olarak kapsamlı bir şekilde Bayrampaşa’da bulunan her bölgeye hizmet imkanı sağlamaktayız. Arçelik marka elektronik cihazlarınız için bizimle kısa süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz. Tv hoparlör tamiri, lcd teyp hoparlör tamiri, hd tv tamiri, panel değişimi, ekran değişimi, tv tamiri ve aynı zamanda montajı hizmetlerini sizlere sağlamaktayız.

Bu konuda uzman olan teknik personellerimiz vardır ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için büyük çaba harcarlar. Bizim için müşterilerimizin iş sonrası memnun olması ve tekrardan bizi tercih etmesi çok önemlidir. Bu sebepten dolayı da mutlaka müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet vermeye çalışırız.

Televizyon tamiri üzerine sizlere en iyi hizmeti veren firmamız aynı zamanda en uygun fiyat garantisi de sağlamaktadır. Servisimize ulaşım sağladığımız da kısa bir süre içerisinde sizlere hizmet vereceğiz. Bizden memnun kalacağınızın garantisini sağlamaktayız. Bu konuda personellerimiz alanında uzmandır ve gerekli her türlü eğitimi almışlardır. Cihazınızda bir sorun meydana geldiğinde bize istediğiniz süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz ve bizden hemen hizmet alabilirsiniz.

Cihazınızda meydana gelen sorunu öncelikle bulur ve daha sonra ise tamirini gerçekleştiririz. Tamir işine başlamadan önce ise mutlaka sizlere fiyat konusunda bilgi veririz. Eğer anlaşma sağlanır ise hemen tamir hizmetine geçeriz. O zaman siz de Beylikdüzü Arçelik Servis ile iletişime geçerek istediğiniz hizmeti kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri