Arnavutköy Arçelik Servis

Bayrampaşa Arçelik Servis

Bayrampaşa Arçelik ServisBayrampaşa Arçelik Servis

Bayrampaşa Arçelik servis olarak 25 seneyi aşkın bir zamandır bu piyasada bulunmanın ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Televizyonunuzda arıza mı meydana geldi? Televizyonunuzun montajlanması mı gerekiyor? Cihazlarınız bakıma mı ihtiyaç duyuyor? Her türlü sorularınız için iletişim numaramızdan bize ulaşın sağlayabilirsiniz. Bilindiği üzere televizyon aktif bir şekilde çalışan cihazlardır. Dolayısı ile arıza meydana gelmesi son derece doğaldır. Önemli olan bu arızanın uzman teknik bilgisi yeterli olan kişiler tarafından bulunması ve onarılmasıdır. Firmamızda profesyonel personellerimiz cihazınızda meydana gelen arızayı tespit eder ve hemen onarır. Bayrampaşa’da bulunan bütün mahallelere hizmet imkânı sağlamaktayız. Şimdi sizlere kısaca hizmet verdiğimiz mahalleler hakkında bilgiler verelim.

 • Altıntepsi Mahallesi
 • Cevatpaşa Mahallesi
 • İsmetpaşa Mahallesi
 • Yıldırım Mahallesi
 • Yenidoğan Mahallesi
 • Vatan mahallesi
 • Terazidere mahallesi
 • Orta mahallesi
 • Muratpaşa mahallesi
 • Kocatepe mahallesi
 • Kartaltepe mahalesi

Bayrampaşa Arçelik Servis

Arçelik servis olarak bizlere arıza kaydı oluşturduğunuzda kısa bir süre içerisinde adresinize geliriz. Arıza kaydını ister telefon aracılığı ile isterseniz de internet sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz. Bize ulaşım sağladığınız da en fazla 2 saat içerisinde adresinize geliriz. Kurulduğumuz günden bu yana hiçbir zaman profesyonelliğimizden ödün vermedik. Bu sektörde en iyi ve öncü bir firma olarak bilindik. Peki, hangi model televizyonların bakımını onarımını ve montajını yapıyoruz?

 • LCD Televizyon
 • LED Televizyon
 • Plazma Televizyon

Arçelik Yetkili Servis

Bayrampaşa’da kaliteli ve lider konumda olan firmamız; televizyonunuzda meydana gelen arızayı kısa zaman içerisinde bulur. Cihazınızda meydana gelen arızayı tespit ettikten sonra sizlere fiyat hakkında daha detaylı bilgiler veririz. Çünkü fiyatlarımız cihazınıza meydana gelen arızaya göre değişiklik gösterir. Sizlere en uygun fiyatı vermeye çaba gösteririz. Çünkü her zaman  bizim için müşteri memnuniyeti ön planda olmuştur. Senelerdir bu sektördeyiz ve cihazlarda meydana gelen arızayı tespit eder ve tamirini yaparız. Bu sebepten dolayı da bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve hayal ettiğiniz hizmeti bize alabilirsiniz. Arçelik yetkili servis olarak sizlere her zaman yardımcı olmaya hazırız.

Arçelik Teknik Servis

Arçelik teknik servis olarak teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Biliyorsunuz ki teknoloji gün geçtikçe ilerliyor. Biz de teknolojiyi takip ettiğimiz için firma olarak her zaman kendimizi bir adım ileriye taşıyoruz. Plazma, LED ve aynı zamanda LCD televizyonlarda meydana gelen arızaları bulmada son derece iddialıyız. Siz değerli müşterilerimize her zaman için garantili hizmet veririz. Her yaptığımız işin arkasında durmaktayız. Cihazınızı servise götürmek zorunda kaldığımızda sizden herhangi bir şekilde servis bedeli talep etmeyiz. Cihazınızı servisimizde inceledikten sonra sizlere ulaşımı sağlayarak detaylı bir şekilde bilgiler veririz. Sizde alanında profesyonel, kaliteli ve uygun fiyat teklifi veren bir firma arıyorsanız bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Şimdi sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerden bahsetmek istiyoruz. Firmamızın vermiş olduğu hizmetler aşağıdaki gibidir

 • Televizyon bakım
 • Televizyon onarım
 • Televizyon montaj

Bayrampaşa Arçelik servisi

Bayrampaşa Arçelik servisi olarak arçelik marka Televizyonun ve tim ürünlerinizin   tamir işleri profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından büyük bir özenle yapılır. Ürünlerinizi her şeyden uzun yıllar kullanmak istiyorsanız öncelikle bir yetkili servis tarafından kurulumunu yaptırıp gerekli bilgiler alınmalıdır.

Her ne kadar kutu açılımı ve kurulumu sizlere basit ve pratik gelse de bilir kişi tarafından yapılan çalışmalar her zaman daha ehemmiyetlidir. Evimize  Televizyon gibi büyük elektronik  ürünleri 1 kez alıp uzun yıllar kullanmak isteriz. Kimse milyarlar verdiği ürünü iki yılda değiştirip yenisini almak istemez.

Bu sebeple Bayrampaşa Arçelik servisi olarak sizlerin almış olduğu televizyon ve diger ürünleri gerekli hassasiyeti göstererek bakım ve onarımını yapmaktayız. Bozulmuş tamiri gereken televizyonlarınız için bizlerle iletişime geçip onarım  talebi oluşturabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayıp ürünlerinizi gerek evinizde gerekse teslim alarak en uygun tamir işlemini yapıyoruz.

Değişmesi gereken parça yenilenmesi gereken herhangi bir aksamda sizlere bilgi geçip onayınızı alarak ürünlerinizi eskisi gibi kullanabilir hale getiriyoruz. Bayrampaşa Arçelik servisi televizyonunuzda öncelikle sıkıntı yı tespit edip elektrik aksanı fiş temassızlığı sinyal kesilmesi ses ve görüntünün birden gitmesi gibi şikayetleri değerlendirip sonrasında detaylı bir inceleme başlatır. En hızlı zaman diliminde çalışma arkadaşlarımız tarafından  gereken tamirat işlemi yerine getirilir. Ve ürün müşteri bilgilendirilip teslimi yapılır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri