Büyükçekmece Lg Servis

Bakırköy LG Servis

Bakırköy LG Servis

Bakırköy LG servis olarak Bakırköy’de seneler öncesinde kurtulmanın profesyonel bir şekilde hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz. Alanında uzman olan personellerimiz mevcuttur. Aynı zamanda tamir hizmetinin ardından teknik destek hizmeti de veriyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız ve sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Televizyonunuzda bir problemi meydana geldi. O halde hemen bize ulaşın. Her türlü sorunu kısa zaman içerisinde çözüme kavuştururuz. Peki, televizyonda ne gibi arızalar meydana gelir? İzin verirseniz hemen sizlere bu konudan bahsetmek istiyoruz. İşte televizyonda meydana gelen arızalar aşağıdaki gibidir

 • Televizyon açılırken uzun bir zaman alabilir
 • Ekran çatlayabilir ve ekranda çizgiler meydana gelebilir
 • Görüntü geldiği halde ses gelmeyebilir
 • Ses olduğu halde görüntü olmayabilir
 • Televizyondan yanık tarzından bir koku gelebilir
 • Televizyon kanallarına sinyal gelmeyebilir
 • Televizyon hiçbir şekilde açılmayabilir
 • Görüntü ve aynı zamanda ses gelmeyebilir

Bu tür sorunlar meydana geldiğinde hemen bize ulaşabilirsiniz. Çünkü sizlere bir telefon kadar yakınız. Hemen gelir ve daha sonra arızayı tespit ederiz. Daha sonra ise onarım aşamasına geçeriz. Sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata vereceğimizin garantisini veririz.

Bakırköy LG Servis

LG servis olarak müşterilerimizin mutlu olması bizim için çok önemlidir. Müşterilerimizi mutlu ettikten sonra biz daha fazla çalışmaya özen gösteriyoruz. Sizlere daha ne kadar iyi bir hizmet veririz diye düşünüyoruz. Kendimizi geliştirmeyi ve yenilemeyi seviyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetler şu şekildedir

 • Garantili bir şekilde TV tamiri
 • Evde bakım onarım ve montajı
 • LG Teknik Servis

LG teknik servis olarak bu piyasada her zaman fark yaratıyoruz. Çünkü kaliteli, profestyonel bir hizmeti müşterilerimize en uygun fiyata sağıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz zaman sizde diğer firmalardan farkımızı kısa zaman içerisinde göreceksiniz. Peki, hangi televizyonların bakım ve onarımını yapıyoruz?

Bakırköy Lg Servis
Bakırköy Lg Servis 2

Her türlü televizyonların bakımını ve onarımını yaparız. Çünkü alanında uzman olan profesyonel personelimiz mevcuttur. Aynı zamanda sertifikaları vardır. İşini bilen personellerimize güvenebilir ve bizden istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. 

LG Yetkili Servis

LG yetkili servis olarak; garantili hizmet veren bir yetkili servisiz.  Seri bir şekilde televizyonda meydana gelen arızayı tespit ederiz. Çünkü bunun için teknolojik pek çok cihazımız vardır. Bu sayede sorunları kısa zamanda tespit eder ve onarırız.

Sizinde televizyonunuzda arızamı meydana geldi? Ya da cihazınıza bakım mı yaptırmak istiyorsanız? Veya montaj hizmeti mi almak istiyorsunuz? O zaman hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere yardımcı olalım. Sizlere hizmet vermek bizim için büyük onurdur. Peki, bize ne zaman ulaşabilirsiniz? Sizlere daha iyi hizmet vermek için haftanın her günü çalışıyoruz. Bu sebepten dolayı da bizlere mesai saatleri içerisinde her gün ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. Bize ulaştığınızda hemen adresinize geliriz ve hizmetimizi veririz efendim.

Bakırköy LG servis

Bakırköy LG servis olarak televizyon tamiri, ekran tamiri, kurulum, montaj gibi hizmetleri sizlere vermekteyiz. 20 seneden fazla bir zamandır bu piyasada yerimizi almaktayız ve profesyonel firma olarak bilinmekteyiz.  LG marka cihazınızın her türlü sorununu ve aynı zamanda arızasını kısa süre içerisinde gideririz. Teknoloji her gün hızlı bir şekilde ilerleme göstermektedir.

Teknolojiyi yakından takip eden ve aynı zamanda teknolojiye ayak uyduran bir firmayız.  Led tvleriniz, plazma ve aynı zamanda lcd tvlerinizin problemleri için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Cihazınızın modeli ne olursa olsun sizlere her konuda yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Cihazınızda meydana gelen sorun için ise hemen bize ulaşabilirsiniz.

Cihazınızı almak için adresinize geldiğimizde herhangi Ek bir ücret yani servis bedeli ücreti almayız. Tamirhanemiz mevcuttur ve cihazınızda bulunan sorunu kısa zaman içerisinde buluruz.  Cihazınızda bulunan sorunu belirler ve sizlere ulaşım sağlayarak konu hakkında detaylı bilgi veririz. Aynı zamanda fiyat konusunda da sizlerin bilgi sahibi olmasına yardımcı oluruz. Fiyatlarımız her zaman alt düzeydedir ve uygundur.

Eğer fiyat konusunda da anlaşma sağlanır ise tamiratı gerçekleştirir ve daha sonra sizlere tekrardan cihazınızı teslim ederiz.  Arızayı gidermek bizim işimizdir. Çünkü uzun süredir var olan bir firmayız ve bu konuda tecrübeliyiz. Sizde tecrübeli ve aynı zamanda profesyonel düzeyde hizmet verem bir tv tamircisi arıyorsanız Bakırköy LG servisolarak bizi tercih edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri