SERVİS BÖLGELERİ

Bakırköy LG Servis

LG TELEVİZYON SERVİSİ

Bakırköy LG Servis

Bakırköy LG servis olarak Bakırköy’de seneler öncesinde kurtulmanın profesyonel bir şekilde hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz. Alanında uzman olan personellerimiz mevcuttur. Aynı zamanda tamir hizmetinin ardından teknik destek hizmeti de veriyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız ve sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Televizyonunuzda bir problemi meydana geldi. O halde hemen bize ulaşın. Her türlü sorunu kısa zaman içerisinde çözüme kavuştururuz. Peki, televizyonda ne gibi arızalar meydana gelir? İzin verirseniz hemen sizlere bu konudan bahsetmek istiyoruz. İşte televizyonda meydana gelen arızalar aşağıdaki gibidir

 • Televizyon açılırken uzun bir zaman alabilir
 • Ekran çatlayabilir ve ekranda çizgiler meydana gelebilir
 • Görüntü geldiği halde ses gelmeyebilir
 • Ses olduğu halde görüntü olmayabilir
 • Televizyondan yanık tarzından bir koku gelebilir
 • Televizyon kanallarına sinyal gelmeyebilir
 • Televizyon hiçbir şekilde açılmayabilir
 • Görüntü ve aynı zamanda ses gelmeyebilir

Bu tür sorunlar meydana geldiğinde hemen bize ulaşabilirsiniz. Çünkü sizlere bir telefon kadar yakınız. Hemen gelir ve daha sonra arızayı tespit ederiz. Daha sonra ise onarım aşamasına geçeriz. Sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata vereceğimizin garantisini veririz.

Bakırköy LG Servis

LG servis olarak müşterilerimizin mutlu olması bizim için çok önemlidir. Müşterilerimizi mutlu ettikten sonra biz daha fazla çalışmaya özen gösteriyoruz. Sizlere daha ne kadar iyi bir hizmet veririz diye düşünüyoruz. Kendimizi geliştirmeyi ve yenilemeyi seviyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetler şu şekildedir

 • Garantili bir şekilde TV tamiri
 • Evde bakım onarım ve montajı
 • LG Teknik Servis

LG teknik servis olarak bu piyasada her zaman fark yaratıyoruz. Çünkü kaliteli, profestyonel bir hizmeti müşterilerimize en uygun fiyata sağıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz zaman sizde diğer firmalardan farkımızı kısa zaman içerisinde göreceksiniz. Peki, hangi televizyonların bakım ve onarımını yapıyoruz?

Her türlü televizyonların bakımını ve onarımını yaparız. Çünkü alanında uzman olan profesyonel personelimiz mevcuttur. Aynı zamanda sertifikaları vardır. İşini bilen personellerimize güvenebilir ve bizden istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. 

LG Yetkili Servis

LG yetkili servis olarak; garantili hizmet veren bir yetkili servisiz.  Seri bir şekilde televizyonda meydana gelen arızayı tespit ederiz. Çünkü bunun için teknolojik pek çok cihazımız vardır. Bu sayede sorunları kısa zamanda tespit eder ve onarırız.

Sizinde televizyonunuzda arızamı meydana geldi? Ya da cihazınıza bakım mı yaptırmak istiyorsanız? Veya montaj hizmeti mi almak istiyorsunuz? O zaman hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere yardımcı olalım. Sizlere hizmet vermek bizim için büyük onurdur. Peki, bize ne zaman ulaşabilirsiniz? Sizlere daha iyi hizmet vermek için haftanın her günü çalışıyoruz. Bu sebepten dolayı da bizlere mesai saatleri içerisinde her gün ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. Bize ulaştığınızda hemen adresinize geliriz ve hizmetimizi veririz efendim.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir