SERVİS BÖLGELERİ

Bağcılar Sony Servis

sony yetkili servis

Bağcılar Sony Servis

Bağcılar sony servis olarak %100 müşteri memnuniyeti kapsamlı hizmetimizi profesyonel bir şekilde sağlıyoruz.

Sony marka plazma, led ve lcd televizyon tamirini yaparız. Tercih ettiğimiz parçaların her biri orjinaldir ve aynı zamanda kalitelidir. Hiçbir zaman kalitesiz malzemeleri bünyemizde bulundurmalıyız. 25 seneyi aşkın bir zamandır bu sektördeyiz ve yeterli tecrübeye sahibiz. Televizyonunuzda bilmediğiniz bir arıza meydana geldi?  O zaman hemen televizyonunuzu elektrikten çekin. Daha sonra ise hemen bize ulaşın. Kısa bir süre içerisinde adresinize geliriz ve bizden beklediğiniz hizmeti sizlere sağlarız. Güvenilir ve profesyonel hizmetin tek adresi biziz.

Sony Servis

Sony servis profesyonel ekip ve tam donanımlı ekipmanları ile sizlere her zaman hizmet vermeye hazırdır. Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz garanti kapsamındadır. Televizyonunuzda parça değiştirilmesi gerekiyorsa bu parçalarımız garantilidir. Eğer tekrardan aynı sorunu yaşarsanız hiçbir ücret talep etmeden hizmet alabileceksiniz. Servis ağımız son derece geniştir. Bizden istediğiniz hizmeti kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz. Bizden hizmet almak istiyorsanız ne yapabilirsiniz? Bizden hizmet almak için iletişim numaramızdan bize ulaşmanız gerekir. Müşteri temsilcimiz sizlere detaylı bir şekilde bilgi verecektir. Daha sonra ise gün içerisinde adresinize geliriz. Televizyonunuzda meydana gelen arızayı tespit eder ve onarırız.

Sony Teknik Servis

Sony teknik servis olarak müşterilerimizin memnuniyetine çok önem veriyoruz. Bu sebepten dolayı hafta içi çalışma sağlarken şuan hafta sonları da çalışıyoruz. Bu sebepten dolayı da mesai saatleri içerisinde bizlere istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek için kendinizi geliştirip yenilemeye devam ediyoruz. Sadece televizyonunuzda meydana gelen arızayı çözmüyoruz. Aynı zamanda televizyonlarınıza bakım yapıyoruz. Montajlanması gereken televizyonlarınızı kısa zamanda doğru bir şekilde montajlıyoruz. Biliyorsunuz ki montaj çok hassas bir işlemdir ve mutlaka doğru yapılması gerekir. Bu sebepten dolayı da profesyonel kişiler tarafından yapılması iyi olur. Firmamızın uzman teknik bilgisi yeterlidir. Bu sebepten dolayı da montajlama hizmetini sizlere en iyi şekilde verir. O zaman siz de hayal ettiğiniz hizmeti en iyi şekilde almak istiyorsanız mutlaka bize ulaşım sağlamalısınız. 

Sony Yetkili Servis

Sony marka televizyonlarınız da meydana gelen her türlü sorun için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Personellerimizin her birinin yeteri kadar bilgisi olduğu için sizlere yardımcı olur. Sorunlarınızı kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturmak için elimizden geleni yaparız. Çünkü müşterilerimizi bekletmekten hoşlanmayız. Gereken bütün detayları başından bildiririz. Sizlere profesyonel hizmeti en uygun fiyata sağlarız. Sizde bütçenize uygun fiyat teklifi istiyorsanız hemen bize ulaşım sağlamalısınız.  Bizi tercih ettiğiniz zaman farkımızı kısa zamanda anlayacaksınız. Bir daha ihtiyacınız olduğunda ise yetkili servis aramayacaksınız. Sony yetkili servis her zaman sizlerin yanında olmaya hazırdır efendim.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir