SERVİS BÖLGELERİ

Bağcılar Philips Servis

philips televizyon servisi

Bağcılar Philips Servis

Bağcılar philips servis olarak televizyon tamir, bakım, onarım ve montaj üzerine siz değerli müşterilerimize maksimum düzeyde hizmet veriyoruz.

Bağcılarda bulunan firmamız Bağcılar’da bulunan bütün bölgelere philips televizyon markası üzerine hizmet imkanı sağlar. Her zaman için garantili çözümleri en kısa süre içerisinde sunmayı amaçlarız. Servisimizde uzman teknisyenlerimiz ve aynı zamanda tam donanımlı ekipmanlarımız bulunur. Bu sebepten dolayı da Bağcılar’da televizyon tamiri hizmeti kapsamında sadece akla firmamız gelir. Sizde kaliteli ve bu sektörde öncü bir firma arıyorsanız bu arayışınızda hemen sonlandırınız. Çünkü aradığınız özellikte firmayız ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılarız.

 

Philips Servis

Televizyonda sebebini bilmediğiniz bir arıza mı meydana geldi?  Philips marka televizyonunuzun bakımını mı yaptırmak istiyorsunuz? Yeni televizyon aldınız ve profesyonel personellere montajını mı yaptırmak istiyorsunuz? Her türlü ihtiyacınız da kısa süre içerisinde yanınızdayız. Bütün sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için çaba harcarız. Televizyonunuzda meydana gelen arızayı tespit edip tamir ederiz. Aynı zamanda bakımlarını yapıp montaj hizmeti de veririz. Senelerdir bu sektörde bulunduğumuz için referanslarımız fazladır. Yenilikçi yapımız sayesinde şimdiye kadar görmediğiniz hizmeti bizde bulabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmet garanti kapsamındadır. Sizde profesyonel bir firmadan hizmet almak istiyorsanız hemen iletişim numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Philips Teknik ServisPHİLİPS AMBİLİGHT

Philips teknik servis olarak bünyemizde bulundurduğumuz parçaların hepsi garantili ve aynı zamanda sıfırdır. Vermiş olduğumuz hizmet ve aynı zamanda kullanmış olduğumuz parçalar garanti kapsamındadır. Philips markanın yetkili servis ünvanına sahip bir firmayız. Bu sebepten dolayı da bizlere sonuna kadar güvenebilir ve istediğiniz hizmeti bizden alabilirsiniz. Değişimini gerçekleştirdiğimiz parçalarda ileriki zamanda herhangi bir arıza meydana gelir ise bu bizim için sorun olmaz. Parça garanti kapsamında olduğu için sizlere ücretsiz bir şekilde hizmet veririz. Bu hizmetimiz sonrasında sizden herhangi bir ücret asla talep etmeyiz. Alanında uzman, deneyimli, kaliteli ve uygun fiyat veren bir firma arıyorsanız, o zaman hemen bize ulaşım sağlamalısınız. Peki, bize nasıl ulaşabilirsiniz? Bize iletişim numaramızdan veya whatsapp hattınızdan en kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Philips Yetkili Servis

Firmamız teknolojiyi yakından takip eden ve gelişmeye açık olan bir firmadır. Bu sebepten dolayı da her zaman için kendini geliştirmeye özen gösterir. Televizyonunuzu bize emanet ettiğiniz de sitemize giriş yapabilir ve cihazınızın durumunu takip edebilirsiniz. Televizyonunuzda meydana gelen sorunu kısa zaman içerisinde bulmak bizim görevimizdir. Kısa süre içerisinde bulmak için gerekli bütün ekipmanlarımız mevcuttur. Arızayı tespit ettiğimiz zaman sizlere ulaşır ve ücret hakkında detaylı bilgi veririz. Eğer siz de kabul ederseniz televizyonunuzda meydana gelen arızayı gideririz. Daha sonra ise sizlere teslim ederiz. Sizde maksimum düzeyde profesyonel ve kaliteli hizmeti  en uygun fiyata firmamızda bulabilirsiniz efendim. Philips yetkili servis olarak sizlere hizmet vermek bizim için büyük onurdur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir