SERVİS BÖLGELERİ

Bağcılar Lg Servis

LG TELEVİZYON SERVİSİ

Bağcılar LG Servis

Bağcılar LG servis olarak 20 seneyi aşkın bir zamandır değerli müşterilerimize maksimum düzeyde hizmet sunuyoruz.

Sizin de bildiğiniz üzere televizyonların hayatımızdaki yeri çok büyüktür.  Yani genel olarak insanlar gün içerisinde en fazla 4-5 saatini televizyonun karşısında geçirir. Bu sebepten dolayı da televizyonlarda arıza meydana gelmesi kaçınılmazdır. Çünkü aktif bir şekilde kullanılan cihazlar zamanla aşınır ve arıza meydana getirir. Bazı zamanlarda bu problem kullanıcı hatalarına bağlı olarak meydana gelir. Firmamız televizyonunuzda meydana gelen bütün sorunları kısa bir süre içerisinde tespit eder. Daha sonra ise onarım işlemini gerçekleştirir. Peki, sadece arıza tamiri hizmeti mi veriyoruz?  Hayır, firmamız yetkili ve teknik servistir. Bu sebepten dolayı da bakım onarım ve aynı zamanda montaj gibi hizmetleri de sizlere sağlıyoruz.

LG Servis

LG servis olarak firmamızda uzman teknik bilgisi yeterli olan personelleri bulunduruyoruz. Profesyonel ve zamanında olan iş prensibimiz ve aynı zamanda uygun fiyatımız sayesinde referanslarımız giderek artış gösteriyor. Bize ulaşım sağladığınız da gün içerisinde adresinize geliriz. Televizyonunuzu onarmadan önce arızasını tespit ederiz. Daha sonra ise sizlere fiyat teklifi sunarız. Eğer siz de kabul ederseniz kısa zaman içerisinde televizyonunuzu tamir eder ve sizlere teslim ederiz. Televizyonunuzu montajlatmak istiyorsanız yine bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile gelir montajlama işlemini de en iyi şekilde gerçekleştiririz.

 

LG Teknik Servis

LG teknik servis olarak bize ulaşım sağladığınız da hemen adresinize geliriz.  Sizde kısa zamanda televizyonunuzun tamir olmasını mı istiyorsunuz? O zaman hemen bizi arayın ve televizyonunuzu evinizde onaralım. Genel olarak arıza ufak ise evinizde onarıyoruz fakat büyük arızalar için servise götürmek zorunda kalıyoruz. Servise cihaza götürdüğümüzde sitemiz üzerinden cihazınızı kontrol edebilirsiniz. Yine en kısa süre içerisinde arızayı  çözeriz. Peki, bize ne zaman ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için haftanın her günü hizmet veriyoruz. Bu sebeple de istediğiniz gün mesai saatleri içerisinde bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

LG Yetkili Servis

LG yetkili servis olarak plazma ve lcd ve led televizyonların tamirini kısa zaman içerisinde sağlarız. Yetkili servisimiz vermiş olduğu her hizmetin arkasındadır. Sizde garantili hizmet sağlayan bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Değiştirmiş olduğumuz parçaların garantisi bulunuyor. Bu sebepten dolayı aynı parça 2 sene içerisinde tekrar arızalanır ise ücretsiz bir şekilde gelip parçayı değiştiriyoruz. Kullanmış olduğumuz parçaların her biri ise orijinal ve kalitelidir. Bu sebepten dolayı da kolay kolay herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşacağınızı düşünmüyoruz. Sizde alanında profesyonel olan bir ekip arıyorsanız o zaman hemen bize ulaşmalısınız. Bize ulaşım sağladığınız da merak ettiğiniz bilgileri sizlere en kısa süre içerisinde aktarırız. Sizlere hizmet sağlamaktan memnuniyet duyarız efendim.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir