SERVİS BÖLGELERİ

Bağcılar Beko Servis

beko servis

Bağcılar Beko Servis

Bağcılar beko servis olarak; Beko marka cihazınızda meydana gelen arızayı tespit eder ve kısa süre içerisinde onararak size teslim ederiz.

Firmamız uzun seneler öncesinden  kurulmuştur. Peki bunun sizin için avantajı nedir? Seneler öncesinden kurulmuş olduğumuz için deneyimli ve profesyonel bir ekibiz. Bu sebepten dolayı da herhangi bir sorun ile kolay kolay karşılaşmazsınız. Televizyonumuzda meydana gelen arıza için hemen bize ulaşım sağlayabilirsiniz.  İzin verirseniz şimdi sizlere vermiş olduğumuz başlıca hizmetlerden bahsetmek istiyoruz.

Kart tamiri:  Eğer televizyonunuzda karttan kaynaklanan bir problem mevcut ise firmamız bu problemi kısa süre içerisinde çözer ve kartı değiştirir.

Siyah ekran tamiri:  Televizyonda meydana gelen bu sorunun nedeni tam olarak bilinmez. Bazen fiziksel bazense yazılımsal sebeplerden böyle bir sorun meydana gelebilir. Firmamız bu sorunu kısa süre içerisinde çözer ve televizyonunuzu tamir eder.

Sıvı  teması:  Televizyonunuzda sıvı teması sorunu meydana geldiyse bu sizin için ciddi sorunları meydana getirebilir. Siz de daha yüksek maliyetler ödemek istemiyorsanız böyle bir sorun meydana geldiğinde hemen bir de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yarım ekran sorunu:  Genellikle bu sorun televizyon darbe aldığında meydana gelir. Televizyonun yarısı çalışır durumdayken yarısı çalışmaz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Panel değişimi:  Ekranınızda kırılma meydana gelebilir ve panelini değiştirilmesi şarttır. Uygun fiyata televizyonunuzda meydana gelen sorunu çözeriz ve paneli değiştiririz.

Panel tamiri:  Bazı zamanlarda panellerde görüntü sorunu meydana gelebilir. Bu durumda hemen bizimle iletişime geçip bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde panelinize tamir ederiz.

Beko Servis

Beko servis olarak hangi bölgelere hizmet sağlıyoruz? Bizim için Bağcılar’da bulunmanız yeterlidir. Bağcılar’da bulunan bütün semtleri kısa bir süre içerisinde ulaşırız. Gerekli olan bütün ekipmanları yanınızda bulundurunuz. Televizyonunuzda meydana gelen arızayı kısa bir süre içerisinde tespit ederiz. Daha sonra ise sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler aktarırız. Fiyat konusunda anlaşma sağlandı ise televizyonunuzu tamir ederiz.

Beko Teknik Servis

 Beko teknik servis arayışı içerisinde misiniz?  Aradığınız teknik servis de; bakım, onarım ve montaj hizmetinin olmasını mı istiyorsunuz? O zaman daha fazla aramamanızı tavsiye ederiz. Çünkü artık aradığınız firmaya ulaştınız. Sizlere hayal ettiğiniz hizmeti en kısa süre içerisinde sağlarız. Bize ulaşın sağlayarak bizden detaylı bilgileri istediğiniz zaman alabilirsiniz.

 

Beko Yetkili Servis

Beko yetkili servis senelerdir kaliteli bir şekilde müşterilerine hizmet sağlar. Bizim İçin her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ön sırada yerini alır. Bu güne kadar çizgimize hiçbir zaman bozmadık. Daima kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize profesyonel kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyat ile hizmet sağlıyoruz. Siz de en iyi hizmeti en iyi fiyattan almayı istiyorsanız o halde çağrı merkezimizden bize ulaşınız. Sizlere en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz efendim.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir