Axenn Maltepe Servisi

Axenn Maltepe Servisi 0216 498 52 32

Axenn Maltepe Servisi 0216 498 52 32

Bizler Axenn Maltepe servisi olarak sizlere hizmet kalitesi sunarken aynı zamanda en iyi servis imkanını da beraberinde getiriyoruz. Axen ürününüz için garanti süresi boyunca onarım ve bakım sağlıyoruz.

Axen Teknik Servis

AXEN, SUNNY TV’den sonra Türk elektronik şirketi üretime geçirdiği yeni bir TV markası ve mükemmel özellikleri sunuyor. Sizler AXENN markasını tercih ederken doğru bir seçim yaptığınızı unutmayın. AXENN Teknoloji Hizmetleri, geniş TV altyapısı ile hizmet veren dinamik bir alternatif marka olarak saygı görmektedir. Kuruluş yılı olan 1994 yılında beyaz eşya üretimine başlayan Atmaca Elektronik, imajını yenileyerek AXEN markası altında 48 inç’ten 218 inç’e kadar değişen ekranlara sahip LED TV, uydu TV ve akıllı TV’ler üretmektedir. Dolayısıyla her zaman kaliteli üretim yapan bir markadır.

Axenn Maltepe Servisi
Axenn Maltepe Servisi

AXEN Smart TV Arızalı

Akıllı TV’ler, internete bağlanma teknik özelliklerine sahip normal TV’lerdir, bu nedenle internete hazır TV’ler olarak da bilinirler. Başka bir deyişle, eğlenceye adanmış, ağ bağlantılı, depolamaya duyarlı bir bilgisayar olan dijital televizyondur. AXENN Maltepe servisi olarak tüm arızalarınızı gideriyoruz. Genellikle akıllı TV’ler Wifi, USB, Bluetooth ve flash kartların yanı sıra koaksiyel, HDMI ve diğer ses ve video bağlantılarını destekler. Ancak arıza durumunda en kıdemli ustalarımızı gönderiyoruz.

AXEN Smart TV modelleri hemen hemen tüm standart özellikleri içerir. Teknik olarak, başarısızlığın belirli bir nedeni yoktur. Ancak herhangi bir arıza durumunda bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır. Yaygın arıza nedenleri, yanlış bağlantılar, ayar sorunları, kurulum hataları veya bazı çevresel faktörlerden kaynaklanabilir. Herhangi bir TV arızası durumunda, AXEN TV Servisi size onarım ve bakım konusunda yardımcı olabilir. Müşteri temsilcilerimiz sizlere AXENN randevusu vererek hizmet verir.

AXENN Uydu TV

AXENN Uydu TV satın aldıktan sonra uydu ekipmanı kurmaya gerek yoktur. Tek yapmanız gereken çanaktan veya başka bir servis sağlayıcıdan gelen uydu kablosunu TV’nin arkasındaki “Uydu girişi” soketine takmanız. Ayarlar ve TV ayarları biraz kafa karıştırıcı olabilir. Bu durumda AXENN Maltepe Servisi Desteği almanız sorunu çözecektir. TV’niz sinyal almıyorsa veya görüntü kalitesi düşükse sorunu tespit edip düzeltebiliriz. Bir AXEN profesyonel hizmeti olarak, sorularınızı yanıtlayabilir ve en iyi TV izleme deneyimi için ihtiyacınız olan temel bilgileri sağlayabiliriz.

Hizmet vereceğimiz markalar

AXENN Maltepe servisi olarak sizlere her alanda da hizmet vermeye devam ediyoruz. Günümüzde her türlü beyaz eşya, klima ve televizyon üreten markalar bulunmaktadır. İnsanlar ürünlerini bu markalardan birine güvenerek satın alırlar. Her üründe olduğu gibi aldığınız ürün de bir süre kullandıktan sonra size sorun çıkarmaya başlayacaktır. Firma olarak bu sorun baş göstermeye başlayınca devreye giriyoruz. Tüm beyaz eşya, TV ve klima üreticisi markalara teknik servis olarak evinizde veya iş yerinizde kullanmakta olduğunuz hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra klima ve ürettikleri diğer tüm ürünlerin onarım ve montaj hizmetlerini de verebilmekteyiz.

Personelimizin Kalitesi VE Hizmeti

AXENN Maltepe servisi olarak sizlere sunduğumuz hizmetin yanı sıra aynı şekilde bahsettiğimiz büyük markaların ürünleri hakkında gerekli aksiyonları alabilmeniz için size talimat verdiğimiz kişilerin çeşitli özelliklere sahip olduğunu garanti etmekteyiz. Bünyemizde çalışacak kişilerin öncelikle hizmet verdiğimiz sektörle ilgili bir eğitim kurumu veya programında yetiştirilmesi gerekmektedir. Ek olarak, el becerisi ve iş merakı gereklidir. Bunun yanı sıra organizasyon içerisinde çalışan ekip arkadaşlarımızın güler yüzlü ve saygılı kişiler olmalarını beklememiz çok önemlidir. Marka değerlerimizi korumak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için bu konuları ciddiye alıyoruz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri