Axenn Üsküdar Servisi 0216 498 52 32

Axenn Üsküdar Servisi 0216 498 52 32

Hayatımızdaki elektronik eşyalar arasında televizyonların ciddi bir yer aldığını biliyoruz . Televizyonlarla ilgili gelişen teknolojinin piyasaya sürmüş olduğu birçok yeni ürün bulunmaktadır . Bu yeni ürünlerin her birisinin farklı özellikleri olduğunu biliyoruz. Bu farklı özelliklerin zaman içerisinde bazı arızalar çıkarması ise kaçınılmazdır . Ortaya çıkan arızaların giderilmesi için ise bu alanda uzman firmalardan destek alınması en önemli adını oluşturuyor . Axenn Üsküdar Servisi olarak bu alanda gerekli olan bütün çalışmalarımızı disiplin çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Plazma TV, LCD TV gibi televizyonlarda yaşanan bütün arızaların giderilmesi için gerekli donanıma sahibiz.

Ekibimiz içerisinde çalışan arkadaşlarımız kendini televizyon tamiri konusunda geliştirmiş kişilerden oluşturmaktadır. Böylelikle karşılaşılan her türlü arızanın kolaylıkla giderilmesi için gerekli adımları atabiliyoruz. Televizyonlarla ilgili karşımıza en sık gelen arızaların başında kırık TV ekran değişimi gerekliliğidir. TV ekran değişimi hassasiyetle çalışılması gereken bir işlemdir. Ekranla ilgili yaşanan sorunu giderirken televizyonun diğer noktalarına zarar vermemek gerekir.

Axenn Üsküdar Servisi
Axenn Üsküdar Servisi

Kırık Televizyon Ekranı Değişir Mi?

Evinizde bulunan plazma TV veya LCD TV gibi televizyonların ekranları birçok sebepten dolayı kırılabilir. Bu kırıkların değiştirilmesi için ise Axenn Üsküdar Servisi olarak firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız kırık TV ekran değişimi için gerekli olan bütün ekipmana sahiptir. TV ekran değişimi sırasında tercih edilecek olan ekranların orijinal olması önemlidir . Firmamız Axenn markasına ait olan orijinal ekranların değişimini gerçekleştirmektedir .

Ekran değişimi sırasında karşılaşılan herhangi başka bir problem var ise bunun giderilmesi için de destek sağlayabiliyoruz. Sizlere yapılacak olan işlemlerin ayrıntıları ile ilgili bilgi verilir, ücretlendirmeler ile ilgili bilgi verilir ve tarafınız bunları onaylarsa diğer işlemlerde yapılır. Yani yapılan tamir işleminin ardından  aşırı yüksek fiyatlar talep edilmesi gibi bir durum söz konusu dahi değildir. Kırık TV ekran değişimi için de talep edilecek ücret cebinizi yormayacak bir miktar oluyor.

Televizyon Güncellemesi

Gelişen teknoloji ile beraber evlerimizde veya iş yerlerimizde kullandığımız televizyonlar kolaylıkla internete bağlanabiliyor. Ayrıca bazı özel kanal paketlerini televizyonlarda kullanmak mümkündür. Yeniliklerin televizyonlara aktarılması ise zaman zaman televizyonların kendisini yenilemesini gerektirmektedir. Tam bu noktada Axenn TV güncelleme işlemleri için yine bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hem kanal ayarlama konusunda hem de Axenn TV güncelleme konusunda ekip arkadaşlarımız gerekli olan işlemleri kolaylıkla yapıyorlar.

Axenn TV güncelleme işlemi için kumandamızdan destek alınabildiği gibi sahip olduğumuz diğer aparatlarla da bu işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Güncellemenin ardından sizlerin de taleplerini göz önünde bulundurarak kanal ayarlama işlemini gerçekleştirebiliriz. Böylelikle televizyonunuzda kayıtlı olan bilgilerin yok olmaması, istediğiniz kanal sırasına sahip olmanız firma elemanları tarafından sağlanır.

Televizyon Tamir Fiyatları

Pek çok müşterimiz yapılacak olan tamirin yanı sıra ücretlerle ilgili olarak da sorular sorabiliyor . Bizler Axenn Üsküdar servisi olarak müşterilerimizden yaptığımız işin dışında herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Örnek verecek olursak bizlerden led değişimi işlemi talep ediyorsanız bu işlemi gerçekleştirdikten sonra bunun gerektirdiği ücreti sizlerden temin ediyoruz .

Yapacağımız işlem içerisinde farklı bazı arızaları keşfedersek bununla ilgili olarak sizlere bilgi aktarılır . Sizin bu arızanın giderilmesini talep etmeniz halinde bu arızanın ücretlendirme bilgisi de tarafınıza aktarılır. Daha sonrasında led değişimi ücreti,  LCD TV ücreti  ve yapılan diğer arıza giderme işlemi ücreti sizlerden alınır. Yani firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman arıza dışında herhangi bir ekstra ücret alınması mümkün değil  . Sizlerde televizyonlarınız ile ilgili led değişimi, kırık TV ekran değişimi, kanal ayarlama, güncelleme plazma TV, led Tv işlemleri için firmamıza ulaşabilir ve destek talep edebilirsiniz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri