Sultanbeyli Beko Servisi

Axenn Kartal Servisi

Axenn Kartal Servisi

Axenn kartal servisi aile içinde en popüler ve en çok tercih edilen kitle iletişim aracı televizyondur. Her gelirden ve meslekten bireyin evlerinin kalbinde yer alan televizyon ile tüm dünya iletişim kurmakta ve bireyler kayıp zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Televizyonda Karşılaşılan Sorunlar

Televizyonda karşılaşılan sorunların başında; TV ekranında çizgi, TV görüntüsünde kayma ve parazit, TV görüntüsünde gölge oluşumu gibi birçok sorunla karşılaşılabilir. Özellikle son zamanlarda TV’de ses gelmemesi gibi sorunlar TV keyfini bozabilir ve TV izlemeyi zorlaştırabilir. Bunlara ek olarak televizyonda karşılaşılan sorunlar arasında; TV’nin mekanik tesisatında radyo ve televizyon frekanslarının karışması, TV’nin renkli yayınlarında renkli görüntü olmaması, TV’de sistem hatalarının bulunması, TV görüntüsünün düzeltme ayarlarının bozulması gibi sorunlarla karşılaşılabilir.

Aynı zamanda; Keyifli bir televizyon deneyimi yaşamak isteyenler, televizyonlarının periyodik bakımlarını yaptırmalıdır. Bunun yanı sıra; TV’yi daha uzun süre kullanmak isteyenler, günlük kullanım sırasında TV’lerinin belirli aralıklarla dinlendiğinden emin olmalıdır. Hepsinden öte; TV’ye ek olarak, TV ve uzaktan kumanda arızalanabilir veya TV ve DVD veya VCD ve TV’ye bağlanan kablo bozulabilir veya TV’ye bağlanmada sorunlar olabilir. Bu nedenle, uzun süre TV izlemek için TV’nin düzenli olarak bakımı yapılmalıdır.

İşçilik ve Parça Garantisi

Axenn Kartal servisi olarak, arızalı TV’yi evinizden veya işyerinizden teslim alıyoruz ve tamir edildikten sonra aynı adrese teslim ediyoruz, verdiğiniz TV ile birlikte teslim al hizmeti veriyoruz. Onayınız ile cihazınız onarılacaktır. Onayınız olmadan cihaza bakım ve onarım yapılamaz. Cihaz tamir edildikten sonra en az bir iş günü kontrol edildikten sonra tarafınıza teslim edilecektir.

LCD televizyon tamiri  özelinde cihazınızı onarmak için kullanılan malzemeler garantimiz kapsamındadır ve işçilik tarafımızca karşılanmaktadır, Ekipmanın aynı parça veya işçilerden dolayı arızalanması durumunda, müdahale yapılmaması koşuluyla ekipman ücretsiz olarak onarılacaktır. Başka bir şirketin ekipmanında değiştirilen parçalar ile ilgili bilgiler servis formuna yazılır. Cihazın onarım sürecinin unutulmaması için bir süre sonra fotoğraflanıp kaydedilirler.

Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet

LED TV tamiri, hizmetimiz, Lcd televizyon tamiri ve birçok  hizmetlerimiz ile müşterilerimizin yanındayız.  Televizyon tamiri, beceri ve ustalık ve dikkat gerektirdiği için kolay bir servis değildir. Ürün sevk edilirken, kurulum sırasında veya sonrasında hassasiyet gösterilir. Servis personelimiz ürününüzün montajını da dikkatli bir şekilde yapmaktadır.

Plazma TV tamirci olarak onarımı gerçekleştirmeden önce ortaya çıkacak belirli masraflar hakkında sizi bilgilendirir. Onarımı istemez veya onaylamazsanız cihazınız tamir edilmeyecektir. Televizyon servisi garantili hizmet vermektedir.  Axenn Kartal servisi, en iyi servis ve tamir ustaları ile faaliyet göstermektedir. Axenn Televizyon elektronik servis merkezimize güvenle teslim edebilirsiniz. LED televizyon servisi, atölye ve merkez olarak büyük önem taşımaktadır.

Amaç Daima Müşteri Memnuniyeti

Bize duyduğunuz güven ve memnuniyetle kendinizi geliştirerek sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Axenn Kartal servisi olarak İhtiyaçlarınıza cevap vererek 7 gün 24 saat kaliteli ve kesintisiz hizmet veriyoruz. Plazma televizyon servisi olarak kaliteli hizmet vermekteyiz. Sizi yanıltmamak ve güveninizi sarsmamak için kalitemizden ve çizgilerimizden ödün vermeden kararlılıkla yolumuza devam etmekteyiz.

Bizimle İletişime Geçin

Axenn Kartal Servisi
Axenn Kartal Servisi

Yetkili teknik servisin yanı sıra, Axenn Kartal servisi olarak ekipman sorunlarını doğrudan müşterilerimizle görüşerek hizmet beklentilerini anlamada fark yaratıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren farkımızı göreceğinizi garanti ediyoruz. Kartal’da yılların vermiş olduğu tecrübe ile kendimizi sürekli yenileyerek daha iyi hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz, güler yüzlü hizmet ve uygun fiyatlarımız ile Axenn Kartal servisi her zaman yanınızdadır.

Axenn Kartal Servisi
Axenn Kartal Servisi
Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri