SERVİS BÖLGELERİ

Avcılar Vestel Servis

vestel servis

Avcılar Vestel Servis

Avcılar Vestel Servis olarak hayal ettiğiniz  kaliteli ve profesyonel hizmeti sizlere maksimum düzeyde vermeye hazırız. 

Servisimiz için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı da öncelikle müşterilerimizin taleplerini dinleriz. Bizden ne gibi beklentileri var onu öğreniriz. Daha sonra ise onlara verebileceğimiz hizmetler ve fiyat hakkında detaylı bilgi aktarımı yaparız. Müşterilerimizi aydınlattıktan sonra onlara yapabileceğimizin en üst düzeyinde hizmetimize sağlarız. Şu zamana kadar herhangi bir müşterimizi asla pişman etmedik. Siz de bize güvenebilir ve bizden istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için pişmanlık duymayacak ve tam aksine mutlu olacaksınız. Çünkü zamanında çözüm ve uygun fiyat teklifi ile sizleri her zaman şaşırtmayı başarırız.

Avcılar Vestel Servis

Vestel marka televizyonunuz mu bozuldu? Aynı zamanda sadece televizyon olmasına gerek yok. Kapsamlı bir şekilde hizmet verdiğimiz için Vestel marka diğer cihazlarınıza da bakıyoruz. Cihazınızda arıza mı meydana geldi? O halde hemen çözüme kavuşmasını istiyorsanız bizi tercih edin. Cihazlarda meydana gelen arızayı donanımlı ekipmanlarımız ile kısa bir süre içerisinde çözeriz. Daha sonra ise onarım işlemine geçeriz. Hiçbir zaman müşterilerimizi bekletmeyi sevmeyiz. Bu sebepten dolayı da meydana gelen sorunu kısa bir süre içerisinde çözmeye çalışırız. Peki, bize hangi günler ulaşım hizmet alabilirsiniz? Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için haftanın 7 günü çalışıyoruz.08.00-20.00  saatleri arasında bizlere gün içerisinde ulaşım sağlayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

 Vestel Teknik Servis

 Vestel teknik servis arayışında mısınız? Rica ediyoruz bu arayışınızı sonlandırın. Çünkü sonunda aradığınız firmaya ulaşım sağladınız. Kaliteli, profesyonel, uygun fiyat veren tek firmayız. Her zaman müşteri memnuniyetini önemsediğimiz için bu üç özelliği olmasına özen gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki müşterilerimizin bizden istediği profesyonel hizmet ve aynı zamanda uygun fiyattır. Belki daha önce deneyimsiz bir servis ile karşılaşmış ve memnun kalmamış olabilirsiniz. Bunlar sıklıkla yaşanan olaylardır. Fakat bizim kendimize olan güvenimiz tamdır. Sizlere garantili hizmet sunar ve mutlaka  sizlerin memnuniyetini sağlarız 

Vestel Yetkili Servis

Vestel yetkili servis arıyorsanız ve sorununuzun kısa süre içerisinde çözülmesini istiyorsanız bizi tercih edin. Cihazınızı alıp günlerce  sizleri oyalamayız. Cihazınızı adresinizde kontrol ettikten sonra kısa zamanda çözecek bir durum ise orada çözeriz. Servise gitmesi gerekiyorsa servise götürür ve en kısa süre içerisinde ücretsiz bir şekilde sizlere teslim ederiz. Peki, fiyatları ne belirler? Sizlere vereceğimiz fiyatlar cihazınızda meydana gelen arıza ile doğru orantılıdır. Aynı zamanda değişecek olan parça var ise fiyatlarda değişiklik gösterir. Fakat bu piyasada en uygun fiyatı sizlere biz sağlarız. O zaman siz de kaliteli hizmeti uygun fiyattan almak istiyorsanız iletişim numaramızdan veya WhatsApp hattımızdan bize Kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir