Adalar Vestel Servis

Avcılar Vestel Servisi- Garantili ve Hızlı

Firmamız çok uzun yıllardır bütün müşterileri için profesyonel, bütçe dostu ve etkili hizmetler sunmaktadır. Böylece bütün işlemlerimiz üst düzey kalite standartlarına sahip bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Firmamız İstanbul’da Avcılar Vestel servisi olarak da, bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde hizmetler sunar. Hizmetlerimiz doğrultusunda teknolojik aletlerinizdeki bilmediğiniz arızalar için bile başarılı çözümler geliştirmekteyiz. Bu doğrultuda oldukça hassas yapılardan oluşan bu aletlerin profesyonel bir şekilde tamir edilmesini sağlıyoruz. Ayrıca uyguladığımız yöntemler sayesinde tekrar bozulmalarının da önüne geçerek uzun ömürlü eşyalar kazanmanıza sağlıyoruz.

Eğer televizyonlarınızda bir arıza varsa ve kaynağını belirleyemediyseniz, kendiniz tamir etmeye çalışmamalısınız. Çünkü oldukça hassas yapıya sahip olan televizyonlar basit bir şekilde daha da fazla bozulabilir. Bu nedenle onları bizlere emanet edin ve sizlere en iyi hizmetleri sunacağımızdan emin olun. Firmamız hem hafta içi hem de hafta sonu kesintisiz hizmet vermektedir.

Avcılar Vestel Servis Hizmetleri

Avcılar Vestel Servisi
Avcılar Vestel Servisi

Firmamızda bünyesinde yer alan deneyimli ve uzman çalışanlar ekip olarak başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Bundan dolayı içerisinde çok uzun süredir yer aldığımız bu sektörde büyük adımlar attık. Böylece engin bilgi birikimlerimizden yararlanarak sizlere hızlı bir şekilde profesyonel tamir işlemleri sunuyoruz. Avcılar bölgesinde verdiğimiz bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin tamamında %100 oranında memnuniyet oluşturuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin aşamaları ise şu şekildedir:

 • Alanında uzman olan teknisyenlerimiz bizlere emanet ettiğiniz televizyonlarınızı inceler.
 • Televizyonun arızası tespit edilir ve sizler bu konuda bilgilendirilirsiniz.
 • Arızayı gidermek için uygulanacak yöntem ve tamir işleminin ücreti sizlere detaylı bir şekilde aktarılır.
 • Eğer hizmetlerimizden yararlanmaya devam etmeye karar verirseniz televizyonunuz başarılı bir şekilde tamir edilir.

Profesyonel müdahaleler sonucu gerçekleştirilen bu tamir işlemleri neticesinde televizyonunuz ilk günkü kadar sağlam olur. Bu nedenle televizyonlarınızda herhangi bir arıza fark ettiğinizde hiçbir işlem yapmadan derhal bizlerle iletişim kurabilirsiniz. En kısa sürede sizlere ihtiyaç duyduğunuz desteği sunabiliriz.

Avcılar Vestel Yetkili Teknik Servisi

Avcılar Vestel servisi olan firmamız sizlere televizyonlarınızdaki teknik arızaları giderme konusunda profesyonel hizmetler sağlamaktadır. Bu hizmetlerimiz aklınıza gelebilecek her arıza türü için geçerlidir. Televizyonlarda en sık rastlanılan arıza türü ise görüntü ile alakalıdır. Bahsettiğimiz bu arıza türlerinden bazıları şunlardır:

 • Televizyonunuz hiçbir sebep yokken kendi kendine kapanabilir.
 • Ekranınızdaki görüntüde beneklenme, bulanıklaşma ya da çizikler meydana gelebilir.
 • Bazı yayın kanallarına erişemiyor olabilirsiniz.
 • Televizyonu açtığınızda görüntü elde edemiyor olabilirsiniz.

  Avcılar Vestel Servisi
  Avcılar Vestel Servisi
 • Televizyondan görüntü alabildiğiniz halde ses alamıyor olabilirsiniz.

Firmamız bu arıza çeşitlerinin her biri kısa sürede ve etkili bir şekilde onarabilmektedir. Bu bağlamda her türlü teknik hizmet desteği elinizin altında olacaktır. Avcılar başta olmak üzere pek çok bölgede hizmet veren Vestel yetkili servis firmamız sizlere kapsamlı hizmetler sağlamaktadır. Eğer sizler de bu hizmetlerden yararlanmak ve arızalarınızdan kalıcı bir şekilde kurtulmak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tv tamircisi ekibi 7/24 destek sağlamaya hazır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri