Arcelik-Televizyon-Servisi-1920-×-1080-Piksel-21-2

Arçelik Maltepe Servisi -Garantili 0216 498 52 32

Arçelik Maltepe servisi olarak sizlere en uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. Arçelik Yetkili TV hizmeti aradığınız yer burasıdır. Firma İstanbul ilinde yer almakta olup müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. Şirket, uzun yıllardır bu alanla yakından ilgilenmektedir ve Philips TV’ler için teknik hizmetler sağlamak için bu alanda uzmanlara sahiptir. Bununla beraber her zaman kaliteli hizmeti ön planda tutar, hasarlı TV’leri kullandıkları orijinal parçalarla yüksek kaliteli ve güvenilir bir şekilde onarır. Amacımız, müşteri sorunlarını mesai saatleri içinde mümkün olan en kısa sürede çözmektir.

Arçelik olarak TV hizmetleri sunarken, tüm Arçelik markalı olan ürünleriniz için sizlere hizmet veriyoruz. Şirket, uzun yıllardır bu alanla derinden ilgilenmekte ve bu alandaki uzmanlarla birlikte teknik hizmetler sunmaktadır. Biz size telefon kadar yakınız. Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Tüm ilişkilerimizde adil ve karşılıklı yarar sağlayacak şekilde dürüstlük ve anlayışla hareket etmek, iş etiği kurallarına her zaman uymak ilkelerimizdir. Arçelik Servis’te saygı, dürüstlük, tutarlılık, yenilikçilik, güç, güvenilirlik ve gülümseme bizim için her zaman önemlidir. Müşteri beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bize aittir.

Arcelik Televizyon Servisi 1920 × 1080 Piksel 20 1
Arçelik Maltepe Servisi 0216 498 52 32

Arçelik Servisi Kalitesi

Arçelik servisi olarak Anadolu yakasında olan tüm bölgelere hizmet vermekle beraber, Maltepe bölgesinin her yerine hizmet veriyoruz. Her zaman kaliteli hizmeti ön planda tutan firmamız, eşyalarınızı orijinal parçalar ile kaliteli ve güvenilir bir şekilde onarmaktadır. Amacımız, müşteri sorunlarını mesai saatleri içinde mümkün olan en kısa sürede çözmektir. Arçelik yetkili elektrikli aletleriniz ile servisi aradığınız yer bizim firmamız olacaktır. Şirket, uzun yıllardır bu alanla derinden ilgilenmekte ve bu alandaki uzmanlarla birlikte Arçelik elektrikli aletler için teknik hizmetler sunmaktadır.

Her zaman kaliteli hizmeti ön planda tutan firamız, aynı zamanda arızalı elektrikli ürünlerinizi kullandığı orijinal parçalar ile kaliteli ve güvenilir bir şekilde tamir etmektedir. Arçelik Maltepe servisi olarak asıl amacımız amacımız, müşteri sorunlarını mesai saatleri içinde mümkün olan en kısa sürede çözmektir. Arçelik Servis olarak, yaratıcı çözümlerimizi dinamik bir ekip ruhuyla iletecek bilgi ve kararlılığa, girişimci ruha ve sürekli yeniliğin peşinden gitme cesaretine sahibiz.

Servis Hizmetlerinde Öncü Firma

 Arçelik Servisi, sizlere en iyi hizmeti sunmakla beraber aradığınız yer firmamız olacaktır. Arçelik Maltepe servisi olarak, yetkili yedek parça ve aksesuar aradığınız yer bizde yer almakta olup müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Bizler sizlere sunduğumuz hizmet kapsamında 7/24 hizmet ile müşteri problemlerini kısa sürede çözmeyi amaçlıyoruz. Yetkili Servisleri denilince ilk akla gelen firmamızın kalitesi ile beraber tüm müşterilerimize hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Maltepe Arçelik servisi olarak hedefimiz, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Arçelik servis ağı ile müşteri memnuniyetini hedef alarak tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Arçelik servisini sunmaktır. Arçelik Maltepe Teknik Servis Çözümleri Merkezi’ne 7 gün 24 saat telefon ile ulaşabilirsiniz. Profesyonel temsilcilerimiz sorularınızı en kısa sürede cevaplayacaktır.

Arçelik Televizyon Servisi
Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik Servisi İçin Bizleri Tercih Edin

Bizler sizlere en uygun fiyatlarla hizmet verirken aynı zamanda firmamız, Arçelik Teknik Servis olarak kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve bu doğrultuda faaliyetlerini geliştirmeye devam etmektedir. Arçelik Servisi için firmamız Maltepe bölgesinde olmakla beraber buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın ve bulaşık makinesi servisi yapmaktadır. Firmamız beyaz eşya alanında müşteri ilişkileri kurmak için doğru ve uygun adımları atan, teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlayan ve hizmet hizmetlerinde en son teknolojileri kullanan bir firmadır.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri