Arnavutköy Grundig Servis

Adalar Grundig Servis

Adalar Grundig Servis
Adalar Grundig Servis

Adalar grundig servis 1998 senesinde kurulmuştur. Öncü ve lider bir firma konumuna gelmemizin sebebi; tecrübeli ve sağlam alt yapımızdır.

Adalar grundig servis müşteri memnuniyetini esas alan bir servistir. Amacımız müşterilerimize en iyi hizmeti kusursuz bir şekilde sunmaktır. Her türlü televizyonunuzun bakımını ve onarımını yaparız. Televizyonlarda sıklıkla arıza meydana gelmesi kaçınılmazdır. Çünkü iş yerleri ve evlerde en fazla çalışan elektronik cihaz kuşkusuz televizyonlardır. Bu sebeple de arıza meydana gelebilir. Önemli olan meydana gelen bu arızanın kısa zaman içinde tespit edilmesi ve onarılmasıdır. Sizde bize güvenerek televizyonunuzu bize emanet edebilirsiniz.

Grundig Servis

Firmamızda çalışan 20yi aşkın personelimiz mevcuttur. Bünyemizde yer alan personellerimiz ise profesyonel ve aynı zamanda üst kalitede hizmet veren kişilerdir. Titizlik ile bütün işlerimizi yaparız. Herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için ise gerekli olan önlemleri öncesinden alırız. Peki, bize hangi günler ulaşabilirsiniz? Firmamız sizlere kesintisiz ve kusursuz bir hizmet vermek için haftanın her günü aktiftir. Bu sebepten dolayı da bizlere istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezimizden arıza kaydı oluşturduğunuz zaman gün içinde adresiniz de oluruz. Adresinize gelmeden önce sizi ararız ve geleceğimize dair bilgi veririz. Sizde arızalarınızın kısa zaman içinde çözülmesini istiyorsanız o zaman hemen bize ulaşın

Grundig Teknik Servis

Adalar Grundig Servis
Adalar Grundig Servis

Grundig teknik servis olarak eğitimli personellerimiz ile sizlere her zaman hizmet veririz. Servisimizde bulunan personellerimizin her birinin yeterlilik belgesi ve aynı zamanda sertifikası bulunur. Kaliteli bir şekilde hizmet vermek bizim için her zaman çok önemlidir. İşimizi severek yapıyoruz ve müşteri memnuniyetini kazanmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Hizmet ağımızı son derece geniştir. İhtiyaçlarınızı kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturmak için uğraşırız. Televizyonunuzda meydana gelen arıza için hemen yerinde servis talebi oluşturabilirsiniz. Adresinize gelerek işlerimize başlarız ve sizlere üst düzeyde bir hizmet sağlarız. Sizlerin memnuniyetini kazanmak ve sorunlarını çözmek için haftanın her günü çalışıyoruz. Bu sebepten dolayı daha bizlere ya 7/24 saat ulaşım sağlayabilir ve bilgi alabilirsiniz

Grundig Yetkili Servis

Adalar Grundig Servis
Adalar Grundig Servis

Adalarda bulunan bir yetkili servis arıyorsanız artık aramanıza gerek kalmadı. Lütfen bu arayışınıza bir son verin ve hemen iletişim numaramızdan bize ulaşın. Adalarda bulunan bütün semtlere hizmet verebilme özelliğine sahibiz.  olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk ve onur duyarız. Televizyonunuzda meydana gelen arızayı kısa bir süre içerisinde tespit ederiz. Elektronik cihazlarımız ile  hemen tamirini yaparız. Elektronik cihazlarımız son teknolojidir ve kısa bir süre içerisinde tespit bulunur ve onarılır. Personellerimiz ise son derece profesyoneldir. Sizde kaliteli firma profesyonel ekip ve uygun fiyat veren bir servis arıyorsanız hemen iletişim numaramızdan bize ulaşın sağlamalısınız. Sizlere garantili hizmet veririz ve taleplerinizi en iyi şekilde çözeriz.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri