Bahçelievler Tuzla Servisi

Axenn Tuzla Servisi

Televizyon arızaları her süreçte yaşadığımız kaçınılmaz sorunlardan biridir. Cihazların pek çok farklı arıza sorunları olabilir. En öncelikli olanlarından biri de ekran kırılma sorunlarıdır. Ekran kırıldığı zaman televizyon bütünü ile kullanılmaz olarak kabul edilir.

Axenn Tuzla Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Tuzla bölgesinde Axenn markasına yönelik televizyon hizmeti, tüketicilerin güvenli ve kaliteli bir şekilde ulaşmak istedikleri bir hizmet türüdür. Firmamız müşteri memnuniyeti anlayışımıza dayalı profesyonel hizmet kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.

TV’lerinizde ola gelen çeşitli arıza ve uygulama ayarları ile çeşitli kırık, çatlak gibi parça değişimi gerektiren sıkıntılar Tuzla’da bizden sorulur. Axenn marka ürünlerinizin teknik servisi olarak Axenn Tuzla Servisi her daim yanınızdadır. 

Müşteri Odaklı Özverili Hizmet

Plazma TV  sorunlarından en büyüğü plazma TV ekranın kırılmasıdır. Özellikle küçük çocuklu evlerde herhangi bir oyuncağın fırlatılarak televizyona çarpması sonucunda plazma TV ekranının kırılmaması neredeyse olanaksızdır.  Kırık TV ekran değişimi konusunda son derece titiz hizmetler sağlıyoruz. Böylelikle kırık TV ekran değişimi konusunda farkımızı sizlere yansıtıyoruz. Kırık TV ekran değişimi işlemi ihtisas gerektiren bir işlem olarak bilinmektedir. Şirketimiz bu alanda müşterilerine ihtisaslı hizmetler sunmaktan geri kalmamaktadır.

Axenn Tuzla Servisi
Axenn Tuzla Servisi

Öncelikle LED değişimi değişimini garanti kapsamında yapılmaktadır. Ekran kalitesini ilk gün ki haline getirip cihazınızı güvenle size teslim ediyoruz. Gerek plazma TV cihazlarınız olsun, ya da LCD TV tasarımları olsun tüm cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz. Eğer sorun günlük olarak çözümlenemeyecekse ürünü firmamıza götürerek tamir edilir aksi takdirde size gerekli bilgi verilecektir. Bazı süreçlerde LED değişimi biraz süreç gerektirebilir. Ancak genellikle tecrübeli ekibimiz bu tarz sorunları en kısa sürede çözecek yetkinliktedir. Yine LED değişimi  ve diğer farklı sorunları da kısa sürede tamamlıyoruz. Kalite standartlarımız en yüksek seviyededir.

Kesintisiz Kaliteli Hizmet

Tuzla Axenn Servisi sizin için bu Kanal Ayarlama işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecektir. Evde küçük çocuk olması durumunda televizyonun kumandasında bilmediği bir tuşa basması sonucunda tüm kanal ayarlarını bozabilmektedir. Servisimiz sizler için en uygun Kanal Ayarlama işlemini sizin için yapacaktır. Kanal Ayarlama işlemini sürekli yapmamak için televizyon kumandasını küçük çocukların eline vermemeliyiz. 

Axenn Tuzla Servisi olarak sizlere 7 gün 24 saat hizmetler sunmaktayız. TV ekranı değişimi hizmetlerimizin hepsi bütüncül hizmetler olarak ön plana çıkmaktadır. TV ekranı değişimi hizmetlerimizin hepsi potansiyelli hizmetler olma özelliğine sahiptir. Dolayısıyla sizlere birinci sınıf TV ekranı değişimi hizmetleri sunmaktayız.

Axenn Tuzla Servisi
Axenn Tuzla Servisi

Uzman Kadro İle Sınırsız Hizmet

Sektörün bir numara olan firmamıza olan ilgi her geçen gün artıyor. Firmamıza olan ilgi ve alakanın her geçen gün artmasında başarılı hizmetlerimiz rol oynamaktadır. Firmamız hedef sahibi bir firmadır. Televizyonlarda çok sık meydana gelen arızaları artık kolaylıkla tamir ediyoruz. Firmamız sizlere Axenn TV güncelleme hizmeti sunmaktadır. Axenn TV güncelleme  güncelleme hizmetleri sınırsız hizmetler olarak bilinmektedir. Böylelikle sizlere Axenn TV güncelleme  hizmeti vererek sınırsız kanal ayrıcalığına sahip olmanızı sağlıyor.

Hangi ekran olursa olsun uzman çalışanlarımız sorununuzu çözmeye gayret gösterir. Çok zor bir olasılıkla tamir edemediğimiz arıza çeşitleri bulunur. Hemen hemen her türlü axenn marka televizyon arızalarını uzun zamandır hizmet verdiğimiz servisimiz tanır ve çözüme kavuşturur.

LCD TV alanında sunmuş olduğumuz hizmetle platformda fark yaratmış durumdayız. Yetenekli personellerimiz sizlere en kaliteli LCD TV tamiri hizmetini sağlamaktadır. Böylece çok kısa bir süre içerisinde LCD TV ürünlerinizin tamir ve onarılma işlemleri gerçekleşmiş oluyor. Sınırsız hizmet kalitemizle sizlere Avrupa kalite standartlarına uyumlu bir hizmet sunmaktayız.Bizleri aynı zamanda facebook ve instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.Axenn Televizyon tamircisi arıyorsanız bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.Müşteri hizmetleri numaramız:0216 498 52 32 Avrupa yakası için: 0212 270 52 32 den arayıp yardım ve destek alabilirsiniz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri