Sony Ümraniye Servisi 0216 498 52 32

Sony Tuzla Servisi 0216 498 52 32

Tuzla bölgesinde Servis firmamızdan alacağınız hizmetlerin hepsi sigortalı hizmet kapsamında gerçekleşmektedir. LCD TV cihazlarınızı ilk günkü kalitesine %90 oranda kavuşturmaktayız. Firmamız sektör de idealist özellikleri kendisine benimsemiş esaslı bir kurumdur. LCD TV alanında vermiş olduğumuz teknik servis hizmetleriyle nam salmış bir kurumuz.

Kurumumuz uzman personelleriyle her daim sizin hizmetindedir. Size bir telefon kadar uzağız. İletişim birimi santralimizle iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilirsiniz. LCD TV cihazlarınızı çok kolay bir şekilde tamir ediyoruz. Servis firmamız 7/24 çalışma prensiplerine sahip bir kurum olarak sektör de ün salmış durumdadır.

Kaliteli Hizmet, Sony Tuzla Servisinde

Sony Tuzla Servisi olarak plazma TV tamiri konusunda oldukça yetkinlik sahibi bir kurumuz. Plazma TV alanında sizlere kaliteli hizmet deneyimi sunmaktayız. Her türlü plazma TV cihazınızın tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle uzman kadromuz yalnızdadır. İstediğiniz anda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sony TV güncelleme işlemlerini nitelikli personellerimiz gerçekleştirmektedir. Fonksiyon sahibi personellerimiz sunmuş olduğu hizmetlerle Avrupa’nın ve Orta Doğu’nun en kaliteli personelleri olma özelliğine sahiptir. Birinci sınıf kalite standartlarında sunmuş olduğumuz hizmetlerle sizlere deneyimli hizmetler gerçekleştirmekteyiz. Firma personellerimizin hepsi deneyim sahibi, yetkinlik sahibi kişilerden oluşmaktadır. Seviyeli hizmetlerimizle sizlere Sony TV güncelleme gibi prestijli hizmetler gerçekleştirmekteyiz. Televizyon performansı düşüyor veya sizlerin istediği şekilde hizmet veremiyor ise hemen bizlere ulaşın. Ayrıca  Sony TV güncelleme gibi basit işler için kendinizi yormayın ve bize ulaşın yeterli

Donanımlı, Uzman Ekip

Her evde olmazsa olmazı oluşturan televizyonlar kendi arasında seçeneklere ayrılıyor. Eski dönemlerde tüp ile çalışan televizyonlar günümüzde daha modern sistemler dâhilinde çalışıyor. Bu alanda ise elit olan TV modelleri ve markaları yer alıyor. Sony markası ise hem TV hem de servis hizmetleri veriyor. Televizyonlarda ise çeşitli sorunlar yaşanabiliyor. TV ekran değişimi konusunda firmamızda işlemler yapıyoruz. Ekran çizilmeleri ve kırılmaları sorunları için TV ekran değişimi işlemlerini kaliteli tekniklerle yapıyoruz. Sizlerde televizyonlarınızda bu tür sorunla karşılaştığınızda firmamızdan TV ekran değişimi hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Televizyonlarınızın en iyi şekilde çalışması için firmamızdan servis hizmeti almalısınız.

Sony Tuzla Servisi 0212 271 52 32
Sony Tuzla Servisi 0216 498 52 32

Sony Tuzla Servisi şirketi müşterilerine kalitenin mevkii olarak hizmetlerini sunmaktadır. Kırık TV ekran değişimi konusunda son derece titiz hizmetler sağlıyoruz. Böylelikle kırık TV ekran değişimi konusunda farkımızı sizlere yansıtıyoruz. Kırık TV ekran değişimi işlemi ihtisas gerektiren bir işlem olarak bilinmektedir. Şirketimiz bu alanda müşterilerine ihtisaslı hizmetler sunmaktan geri kalmamaktadır.

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Sony marka tüm TV çeşitleri için verdiğimiz servis hizmetlerimizde sadece cihaz ayarları için değil aynı zamanda yeni cihazlar için de işlemler yapıyoruz.  Kanal ayarlama konusunda da hizmetler sunuyoruz. Sony marka tüm TV’ler için en kaliteli işlemleri yapıyoruz. Kanal ayarlama ve favori kanal ayarlama işlemlerini toplamda 5 dakika içerisinde yapıyoruz. Tuzla’da sektöründe lider servisimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için özenle çalışmaktayız.

Bizimle İletişime Geçiniz

Sizlerde Sony marka TV’ler için firmamızdan servis hizmeti alabilirsiniz. LED değişimi hizmetleri içinde tuzla merkezli firmamızı tercih etmelisiniz. Sony marka cihazlarda ihtiyaç duyulan LED değişimi işlemlerini hızlı bir şekilde yapıyoruz. Sizlerde yukarıda belirtilen tüm işlemler ve LED değişimi hizmeti için firmamızdan  hizmet almalısınız. Sony marka ürünlerinizin değişimi ya da tamiri konusunda güven içinde firmamıza emanet edebilirsiniz. Kaliteli ve garantili hizmetimizden memnun kalacaksınız. Sony Tuzla Servisi olarak size bir telefon uzaklığındayız. İstediğiniz anda günün herhangi bir saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri