Şişli Philips Servisi

Şişli Philips Servisi

Şişli Philips Servisi

Şişli Philips servisi olarak küçük ev aletleri, televizyon, süpürge, ev aletleri gibi çok sayıda elektronik eşyanın satışı, montajı onarım ve bakımını hizmetini yürütmektedir.

Philips markası ile servisi olarak markanın kendisi ile yapılan anlaşma sonucunda sözleşmenin de maiyetine uygun olarak yetkisi ve sorumluluğu çerçevesinde ürünlerdeki arızaların tespit edip giderme şeklinde hizmet ile hareket ederler.

Servis olarak ürünler ile yaşayacağınız herhangi bir sıkıntı, istenmeyen sorunlar ve arıza durumunda yanında durmaktadır.

Günümüzde birçok farklı markanın yetkili servisliğini yapan bir firma olarak ürünlerin en iyi şekilde tamir edilebilmesi için markasına ait yetkili bir servis hizmeti vermekte olduğunu görmek mümkündür.

Ürünün en iyi şekilde tamir edilebilmesi için de markasına ait olan yetkili bir servise verilmesi gerekmektedir. Çünkü Plazma Tv, Lcd Tv, Led Tv gibi hassas araçların tamirini başka bir firmaya yaptırdığınız takdirde çeşitli sorunlarla karşılaşırsınız.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi gibi işlemler uzmanlık gerektirmesi gereken işlemler olmasının yanı sıra da başka ve yetkili olmayan yan sanayi hizmeti veren firmalar tarafından yaptırıldığı zaman ürünü zarar verir.

Şişli Philips Servisi
Şişli Philips Servisi

Ayrıca ürünlerin garantisi iptal edilir. 

Şişli Philips Servisi Hizmetlerinin Genel Özellikleri

Yetkili Servisler genel olarak ürünlerin bakım ve onarımını yetkili servislerce belirlenen genel ve özel şartlara uygun olarak verilmektedir.

Şişli Philips servisi olarak bu hizmetlerin bir kısmı ücretsiz iken bazı garanti dışı ve kullanıcı hatası kaynaklı işlemler cüzi bir ücrete tabidir. Tüketici Hakları ile ilgili olan mevzuatlara uygun bir şekilde belirli süre ve şekillerde verilir.

Yedek parça beklenmesi, gibi Şişli Philips servisi olarak verilen servis hizmetinin uzadığını da görmekteyiz.

Çünkü Plazma Tv, Lcd Tv, Led Tv gibi teknolojik aygıtların orijinal parçaları başka şehirlerden gelebileceği gibi bazı durumlarda yurt dışından da gelebilir.

Bu durum da haliyle sürenin uzamasına neden olmaktadır. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme,  Kanal Ayarlama, Led Değişimi gibi işlemler uzmanlık bilgisi ve orijinal parça gerektirmektedir.

Yetkili Servis ile Arızalara Kesin Çözüm

Garantisi devam eden elektronik cihazlardaki herhangi bir garanti kapsamına giren ürünlerin bakım, onarım ve tamiri belirli şartlarda yetkili servisçe herhangi bir ekstra ücret ödemeksizin gerçekleştirilir.

Herhangi bir olumsuzluk ile karşılaştığınız takdirde sizler de ürünlerinizi yetkili servise götürmeniz gerekmektedir.

Yapılacak ön inceleme sonucunda ise üründe meydana gelen sorunlar ve çözüm önerileri müzakere edilir. Ekstra bir ücret ödenmesi gereken bir durum olduğu nadir durumlarda ise size gerekli bildirimler tarafınıza yaptırılır.

Şişli Philips Servisi
Şişli Philips Servisi

Plazma Tv, Lcd Tv, Led Tv gibi ürünlerin Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama Led Değişimi gibi temel hizmetleri yetkili servis olarak istisnai durumlar ve garanti dışı kaldığı zamanlar hariç ücretsiz olarak verilen hizmetlerdir.

Yetkili servis olarak Philips ürünlerinin bakım ve onarımı, temel arızalarının giderilmesi işlemleri yapılır. Kendi alanında deneyimli olan teknisyenlerle profesyonel bir hizmet verilmektedir.

Kullanıcısından alınan ürünlerin en kısa süre gidermeyi hedefler. Markanın değerine yakışan, müşteri odaklı temel hizmetler verilmektedir.

Her türlü Philips marka elektronik cihaz hakkında bilgi almak için ilgili Philips Şişli servisi olan firmaya ulaşabilirsiniz.

Temel geç açılma, renk kaybı, ses ve görüntü gelmeme gibi sorunların minimum düzeyde gerçekleşse de bu tür istenmeyen arızi durumlar başınıza geldiğinde sizler de yetkili servisinize gönül rahatlığıyla güvenli ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.  

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri