Kadıköy Sunny Servisi 

Şişli Beko Servisi

Şişli Beko Servisi olarak kalitesini tüm dünyaya kabul ettiren Beko firmasının sağlam ve kaliteli ürünlerinin yetkili servisi olarak Beko müşterilerinin yanda hizmet veren bir yetkili servisi tercih etmek önemlidir.

Beko markasına ait ürünler ham sağlam hem kaliteli ve hem de uzun ömürlüdür. Bu yüzden aslında Beko markalı ürünlerde üretim arızası ve diğer istenmeyen sorunlarla karşılaşma olasılığı aslında çok düşüktür.

Ancak garanti süresi kapsamında herhangi bir sorunla pek karşılaşmayan müşteri garanti bitiminde ürün kullanımından uzun süre sonra çeşitli sorunlarla karşılaşabilir. Bu durumda da yetkili servis tercihi önemlidir.

Beko Yetkili Servisi Neden Gereklidir?

Sahip olduğunuz Beko marka Plazma Tv, Lcd Tv, Led Tv gibi teknolojik aletler uzun süreli kullanıma uygun, son derece sağlam ve kalitelidir. Bu yüzden tüketici neredeyse hiç diyebileceğimiz bir oranda sıfır sorunla karşılaşır.

Ancak garanti bitiminden sonraki uzun yıllarda çeşitli performans kaybı vb sorunlarla karşılaşabilir. Parça değişimi gerekebilir. Bu yüzden de yetkili servis kullanımı hayati önem taşır. 

Şişli Beko Servisi
Şişli Beko Servisi

Temel yetkili servis hizmeti olan Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Beko Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi işlemleri dışındaki zamanla eskiyen ve hasar gören cihazlarınıza bakım ve onarım gerekmektedir. 

Kurulum ve Montaj İşlemleri İçin Yetkili Servis Önemi 

Ürünlerin kurulum ve montajı Şişli Beko Servisi tarafından verilmesi gereken zorunlu ve hatta ücretsiz bir hizmettir.

Plazma Tv, Lcd Tv, Led Tv gibi araçlar hassas ve özel montaj bilgisi gerektirmektedir. Çünkü ilerleyen dönemlerde gerçekleşebilecek Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Beko Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi işlemleri için garanti süresince ücretsiz olarak faydalanamazsınız.

Özellikle çok nadir de olsa ürünün üretim bandından gerçekleşebilecek teknik bir sorunun çözümü ve tespiti için yetkili servisin müdahale etmesi ürününüzle alakalı ücretsiz değişim, bakım ve onarım hizmetlerini kapsar.

Aksi takdirde ürünle ilgili istenmeyen sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Yetkili servis hizmetlerini ücretsiz alabilmek için de bir diğer önemli husus da ürünün garanti belgesi ve kullanma kılavuzunu okumaktır.

Çoğu müşteri bu eylemi gerçekleştirmediği için sıkıntı yaşar. Bu belgelerdeki garanti kapsamı yasal mevzuatlara aykırı olamaz. Ürünün garanti kapsamı ve süresi üründen ürüne değişebileceği gibi bazen modelden modele bile değişebilir.

Şişli Beko Servisi
Şişli Beko Servisi

Ürünün garanti süresi yasal olarak kurulum yapıldıktan sonra başlar. Yetkili servis görevlisi kurulumu yaptıktan sonra imza ve kaşesi ile garanti belgesine imzasını atar ve kaşesini vurur.

Benzer nitelikte; bu husus Arçelik firmasının Şişli Beko Servisi ile yaptığı anlaşmadan doğan bir yükümlülüktür. 

Yetkili Servis Hizmetlerini Garanti Süresi 

Aldığınız Plazma Tv, Lcd TV, Led Tv gibi ürünlerin garanti süresi bitse dahi minimum ücret karşılığında yetkili servis size bakım, kurulum ve montaj, parça değişimi gibi hizmetleri verir.

Aynı zamanda; Beko ile yetkili servisin yaptığı anlaşma gereği belirlenen bakım ücreti ve yedek parça ücretini geçmeyecek şekilde bir ücret karşılığında gerçekleşir.

Beko ürünleri bir üretim stratejisi olarak ürünlerinin kaliteli ve uzun ömürlü olmasına dikkat eder. Bu yüzden ürünlerin fiyatları yüksektir.

Ancak uzun süreli kullanıma uygun olan bu ürünler uzun vadede tüketicisine birim ücret bazından maksimum fayda ve hizmeti sağladığı unutulmamalıdır.

Garanti süresi dolsa dahi Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Beko Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi gibi hizmetleri görece olarak çok daha düşük ücretlerle siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri