Seg Ümraniye Servisi 0212 271 52 32

SEG Maltepe Servisi 0216 498 52 32

SEG Maltepe servisi pazarlama uzmanları, markalara yatırılan devasa meblağlar ve temsil ettikleri hissedar değerindeki milyarlarca dolar nedeniyle bu konuda çok bilgilidir. Bir markanın nasıl çalıştığını, bileşenlerini ve bir marka lideri yaratmak için ne gerektiğini bilirler. Yine de en ciddi pazarlamacılar bile başarılı markalara, özellikle uzun bir süre boyunca çekiciliğini koruyan hemen tanınan markalara hayranlık duyar. SEG Maltepe servisi olarak uzman ekiplerimizle tüm ürünlerinizi tamir ediyoruz.

Sahadaki işimize farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor, hizmet öncesi ve sonrası olmak üzere iki farklı aşamada çalışıyoruz. İhtiyaç duyduğunuzda size bakım onarım hizmeti vermenin yanı sıra, makine ve ürünlerinizde karşılaştığınız sorunları giderdikten sonra dahi, onarımını yaptığımız ürünleri zaman içinde takip ediyor, sunduğumuz ürünleri sürekli kontrol ediyoruz. Hizmet, makinenizin istikrarlı bir şekilde çalışmaya devam edip edemeyeceği ihtiyaçlarınızı karşılamaktır.

SEG Markası

Sahadaki başarımızın büyük etkisi ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu bu kadar kısa sürede ilk akla gelen firmalardan biri olmayı başardık. Uzun yılların verdiği mutlu müşteri potansiyelimizi Maltepe ilinde profesyonel hizmet ile sunduk. Markalaşma günümüzde iş dünyasının en sıcak konularından biridir. SEG ürün Markanız, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin benzersiz farklılaşma noktasını ve belki de öne çıkmanız için tek gerçek şansınızı tanımlar. Bir İş Yapma Şekli Markaların ve markaların şu anda oynadığı önemli role, pazarlama alanında büyük bir değişim eşlik ediyor. Markalar, sadece isimlerden veya logolardan daha fazlası olarak kabul edilir.

Bir marka hem bir itibar ya da kimlik hem de bir iş yapma şeklidir. Markalar bugün büyük ölçüde algılandığından, giderek daha fazla kuruluşun marka gücünü önemli bir kurumsal varlık olarak görmesine rağmen, markaların tamamen kuruluşa ait olmadığını düşünmek mantıklıdır. Biz hizmet verirken öncelikle şuna inanıyoruz: pazarlama, reklamcılık ve halkla ilişkilerden daha fazlası olmalıdır. Marka başarısının birincil ölçüsü artık tüketicilerin bir markayı ve logosunu veya sloganını ne kadar tanıdığı veya anladığı değil, tüketicilerin marka hakkında ne kadar güçlü hissettiğidir. Dolayısıyla SEG Maltepe servisi olarak tüm arızalarınızı gideriyoruz ve müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

İstanbul ili ve tüm bölgelerinde her evin vazgeçilmezi olan bilgisayar, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima gibi ev eşyalarınız ve ürünleriniz için uzman ekibimizin teknik servis hizmetleri kapsamında; bakım ve onarımını sağlamaktayız. Her geçen ürün markası için portföyümüze yeni ürünler eklemeye devam ediyor ve bu çeşitliliğin bize getirdiği profesyonelliği müşterilerimize yansıtarak hizmetimize devam ediyoruz. Genç ve dinamik kadromuzla her zaman sorunlarınıza çözüm bulmaya odaklı bir hizmet sunuyoruz. Gelişen teknolojiler kapsamında, günümüzün son teknolojik koşullarına, teknisyenlerimizin bilgisine ve şirketimizin teknolojik imkanlarına uygun olarak, müşteri potansiyelimize her zaman en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Ayrıca sadece teknik servis kapsamında beyaz eşyalarınıza hizmet vermekle kalmıyor, aynı zamanda SEG MALTEPE servisi olarak bu konudaki hakimiyetimiz ve uzmanlık alanımızla temizlik, bakım ve onarım hizmeti veriyoruz.

Seg Maltepe Servisi
Seg Maltepe Servisi 0216 498 52 32

Maltepe Servis Çağır

Makinalarınız ve ürünleriniz için gerekli olan tüm teknik aksamların piyasa durumunu dikkate alarak en uygun şekilde satışını ve montajını yapıyoruz. İstanbul Maltepe teknik servise ihtiyaç duyduğunuzda adım adım çözüm anlayışımızı alıyor ve sorununuza çözüm sunmaya odaklanıyoruz. Departmanımız, ekipman ve ürün bakım ve onarımlarınızı markası ne olursa olsun her zaman ilk günkü sağlamlığa getirmenin ve bizim aracılığımızla götürmenin gururu ile memnuniyetinizi uzun yıllar departmanımızın önünde tutmaktadır. Yıllarca istikrarlı hizmet, düzenli kullanım ile günümüz koşullarında yükselme potansiyeline sahibiz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri