Sanyo Maltepe Servisi 0216 498 52 32

Sanyo Maltepe Servisi 0216 498 52 32

Sanyo Maltepe Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Televizyon (TV), hareketli görüntüleri iletmek için kullanılan bir telekomünikasyon cihazıdır. Televizyon genellikle eğlence, reklam, haber ve spor için kullanılır. Bazı TV üreticileri, İnternet ve Web 2.0 özelliklerini entegre eden akıllı TV’leri giderek daha fazla üretmektedir.

Sanyo Marka Sorun Giderme

TV açılıyor ancak mavi, yeşil veya siyah ekran görüntüleniyorsa bunun için yapmanız gereken bir takım adımlar vardır. Mavi, yeşil veya siyah ekran gösteren bir TV, büyük olasılıkla yetersiz sinyal nedeniyledir. Uzaktan kumandadaki “Giriş” -> “Kaynak” -> “TV/Video” tuşlarına basarak uydu veya kablo kutunuzun açık olduğundan ve TV’nin doğru çıkışa ayarlandığından emin olun. TV’niz resmi geri yükleyene kadar giriş seçenekleri arasında geçiş yapmak için düğmeye basın. Ayrıca TV’nin arkasındaki gevşek bağlantı olup olmadığını kontrol edin ve düzgün bağlanmamış her şeyi yeniden takın. TV’niz hala bir sinyal almıyorsa, sıfırlamak için kablo kutunuzu çıkarın ve yeniden takın. Sinyalinizde veya kutunun kendisinde bir sorun olabilir, bu nedenle bağlantıyı başka bir cihaza geçirmeyi deneyin. Ancakdiğer durumlarda servisimizi mutlaka arayın.

Video sesle eşleşmiyor

Aktörün ağzının hareket ettiğini görüyorsanız, ancak sesi senkronize olarak duymuyorsanız, TV’nizin veya kablo kutunuzun ses ayarlarına gidin ve video ile sesi tekrar senkronize etmek için “Ses Gecikmesini” ayarlayın. Ancak ayarlayamıyorsanız Sanyo Maltepe Servisi firmamızı arayın.

Sanyo Televizyon Yankı

TV’nizin ses sisteminden bir yankı duyuyorsanız, büyük olasılıkla ses çalan bir ses çubuğu veya surround sistem gibi ayrı bir ses sisteminiz vardır ve TV’nin hoparlörleri de ses çalmaktadır. Yankıları önlemek için, TV’nin hoparlörlerinden gelen sesi devre dışı bırakın veya kapatın ve yalnızca TV’nin yerleşik hoparlörlerinden çok daha yüksek kalitede olabilecek harici ses sisteminizi kullanın. Diğer durumlarda ise servisimizi arayın.

Görüntü pikselleştirme veya ayrıştırma

TV resminiz kırpılmış, bölünmüş veya piksellenmişse (resim birçok kareden oluşuyor gibi görünüyorsa), TV’niz zayıf bir sinyal alıyor olabilir. Duvardan kablo kutusuna ve kablo kutusundan TV’ye tüm bağlantıları kontrol ederek tüm bağlantıların sağlam olduğundan emin olun. Pikselleme sorunları yaşamaya devam ederseniz, lütfen kablo veya uydu TV sağlayıcınızla iletişime geçin.

Sanyo Maltepe Servisi
Sanyo Maltepe Servisi

Düz Ekran Plazma, LED, OLED Veya QLED’de Çizgiler Veya Çatlaklar Var

TV ekranında çizgiler varsa veya çatlak görünüyorsa TV menüsünü açın. Menülerde çizgiler görünüyorsa veya ekran çatlamışsa TV panelinin değiştirilmesi gerekebilir.

TV Uzaktan Kumandadan Açılıyor Ancak Kablo Veya Uydu Kutusundan Açılmıyor

TV uzaktan kumandadan açılabiliyor ancak kablo veya uydu kutusundan açılamıyorsa, alıcı kutusu TV ile düzgün iletişim kurmuyordur. TV kutusunu kapatın ve tekrar açmadan önce en az 15 saniye fişini çekin.

Kablo Veya Uydu Alıcısı Donmuş

Kablonuz veya uydunuz donarsa, bilgisayarlar gibi çökmesi muhtemeldir. Alıcıyı yeniden başlatmak için kapatmayı, fişini çekmeyi, 15 saniye beklemeyi ve ardından tekrar açmayı deneyin. Çökmelere genellikle aşırı ısınma neden olur, bu nedenle alıcıdaki soğutma deliklerini kapatmadığınızdan emin olun. Sanyo Maltepe Servisi sizlere tüm televizyon cihazlarınız için destek olmaktadır. Tüm Sanyo markalarınız için müşteri temsilcilerimiz ile mutlaka iletişim kurun. Uzman desteğimiz sayesinde sizlere en iyi hizmeti vermekten onur duyarız. Bizleri arayarak en iyi fırsat avantajlarını değerlendirin ve indirimli servis fiyatlarımızı sizlere sunalım. Bizleri ararken sizlere randevu veririz ve randevu verdiğimiz saatte sizlerle iletişim kuruyoruz. Sanyo servis olarak garantili hizmet kapsamında en iyi fırsatı avantajlarını sizler için sunuyoruz. Dolayısıyla en iyi markalarınız için servis hizmetinden yararlanarak bizlerle iletişime geçin.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri