Philips Silivri Servisi

Philips Silivri Servisi

Philips Silivri Servisi

hilips televizyon ve teknolojik ürünler konusunda uzman bir firmadır. Biz Philips Silivri servisi olarak sizlere bu uzman firmanın işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Özellikle plazma tv ve lcd tv problemlerinizi çözmek için sizlere yardımcı oluyoruz. Alanında uzman kişiler ile hizmet vererek sonrasında herhangi bir şekilde problem yaşamanızın önüne geçiyoruz. Aynı zamanda çalışanlarımızın tamamı her konuda eğitimler alarak, son teknolojilere adapte bir şekilde her konuda hizmet vermektedir. Sizlere verdiğimiz hizmetler arasında kırık tv ekran değişimikanal ayarlama, led değişimi, tv ekran değişimi ve philips tv güncelleme vardır. Bu hizmetlerin tamamından garanti kapsamında ve aynı zamanda normal olarak da yararlanmanız mümkündür. Sizlere sunduğumuz hizmetler iki şekilde gerçekleşmektedir. Evinizde ve merkezimizde dilediğiniz gibi hizmet alabilirsiniz.

Philips Evde Servis

Philips Silivri servisi olarak sizlere evde ve merkezimizde hizmet alma seçenekleri sunuyoruz. Hizmetlerimizden çoğunluğu evde verilmeye gayet uygundur. Evde hizmet verme nedenlerimizden ilki sizlerin teknolojik aletlerinizde daha çabuk bir şekilde kavuşmanızı sağlamaktır. Plazma tv ve lcd tv sorunlarınızda bizleri arayarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Genel olarak bakıldığında kanal ayarlama, led değişimi ve philips tv güncelleme işlemlerimiz ev ortamında rahat bir şekilde gerçekleştirilebilir. Fakat ekranda herhangi bir şekilde kırık varsa yani kırık tv ekran değişimi veya normal olarak tv ekran değişimi yapılacaksa bu işlemlerin merkezimizde gerçekleşmesi gerekir. 

Philips Silivri Servisi
Philips Silivri Servisi

Bunun sebebi sadece herhangi bir şekilde kullanılacak olan malzemelerin ev ortamına getirilememesinden kaynaklanmaktadır. Servislerimizden birisi de çağrı hizmetidir. Bu hizmetimizde bizleri arayarak hizmet alabilmeniz mümkündür. Bu hizmet özellikle kanal ayarlama ve philips tv güncelleme işlemlerinizi kendinizin de yapabilmesini sağlar. 

Philips Silivri Garanti Servisi

Philips Silivri servisi olarak sizlere garanti konusunda servis de veriyoruz. Garanti servislerimizde sizlerin herhangi bir şekilde ücret ödemesine gerek yoktur. Bu işlem için her zaman garanti kapsamında olmanız gerekmektedir. Plazma tv sorunları, lcd tv sorunları, kırık tv ekran değişimi, led değişimi ve tv ekran değişimi gibi birçok hizmeti kapsamaktadır. Bu işlemlerden yararlanmak için sizlerin ürünü aldığınızda garanti yapılmaktadır. Garanti süresi her ürün için aynı değildir. Garanti süresi uzatılabilir bir işlemdir. Sizlere sadece garanti hizmeti vermiyoruz. Garanti kapsamında yer alasın ya da almasın ürünlerinizin tamamını servisimize getirebilirsiniz. 

Garanti kapsamında yer almayan ürünleriniz için piyasa değerinin çok çok altında hizmetler vermekteyiz. Sizlere bu verdiğimiz hizmetlerin dışında yardımcı olabilmek adına diğer markalar ile da çalışmalar yapmaktayız. Yan, farklı model ürünlerinizi de tamir ettirmek için bizlere getirebilirsiniz. Ürünlerin tamamının yeni model olmasına gerek yoktur eski veya yeni tüm ürünlerinizin tamiratı için bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Philips Silivri Hızlı Tv Servisi
Philips Silivri Hızlı Tv Servisi

Philips Silivri Hızlı Tv Servisi

Philips servisi olarak Silivri’de sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti vermekteyiz. Sizlere bu hizmetleri bu şekilde sunabilmek için her zaman alanında en uzman kişiler ile çalışmaktayız. Hizmetlerimiz sadece tv alanında değil her alanda bulunmaktadır. İşlemlerimizin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi uzman kişiler ile çalışmamızdan kaynaklanır. Herhangi bir şekilde kalite sorunu meydana gelmemektedir. Verdiğimiz hizmetlerin tamamı yani tamir işlemleri için kullandığımız malzemelerin tamamı orijinal yani birinci sınıf ürünlerdir. Bu ürünler ile herhangi bir şekilde sıkıntı meydana gelmeden uzun ömürlü ürünler kullanmanız mümkün hale geldiği bilinir. Sizlerde hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet alabilmek için bizlerle hızla iletişime geçebilirsiniz. Sizlerle iletişime geçtiğimizde sizlere verebileceğimiz en iyi hizmeti vererek sektördeki yerimizi koruyacağımıza emin olabilirsiniz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri