Philips-Televizyon-Servisi-1920-×-1080-Piksel-3

Philips Maltepe Servisi 0216 498 52 32

Philips Maltepe Servisi olarak sizlere kaliteli bir hizmet anlayışı sunmakla beraber en iyi hizmeti sunuyoruz.  Küçük ev aletleri hayatı kolaylaştırıyor ve günümüzün kadınları artık onlarsız bir hayat hayal edemiyor. Bununla beraber bizler Anadolu yakasında birçok bölgede şubeleri aracılığıyla teknik hizmet vermekteyiz. Philips markalı küçük ev aletleri için orijinal yedek parça hizmetimiz sayesinde firmamız en küçük sorunları bile kısa sürede çözebilmektedir. Philips teknik servis hizmeti veren firmamız, bu alanda çabukluk ve çözüm odaklılık ilkelerini benimseyerek kısa sürede çağrı merkezimizin zirvesine dönmektedir. Bununla beraber firma yetkililerinden çalışanlarımıza kadar herkesin hizmet anlayışı müşterilerinin yanında olmak ve en küçük konularda bile elinden gelenin en iyisini yapmaktır. Bu nedenle firmamız doğru ve kaliteli teknik hizmetlerden faydalanırken aynı zamanda daha fazla müşteriyi memnun etmekten mutluluk duymaktadır.

Philips Servisi İstanbul

İstanbul ilinin Anadolu yakasının Maltepe bölgesinde servisimiz kapsamında olsa da küçük ev aletleriniz için yedek parça servisimiz orijinal aksesuarları içermektedir. Deneyimli ve donanımlı personelimiz, Philips markalı küçük ev aletlerinin arıza ve bakım ihtiyaçlarını kısa sürede öğrenmek ve servis aşamasında faaliyet göstermek için şubelerimizde beklemektedir. Bununla beraber Philips Maltepe Servisi ile en iyi teknik servisi sizlere sunuyoruz. Philips, teknik hizmetleri açısından oldukça gelişmiş bir firmaa olması ile biliniyor. Danışanın ilk başta ayırt etmesi zor olan bu tür bir durum, insan hayatında talihsiz bir deneyim olarak karşımıza çıkar. Hizmet tabanımız her geçen gün genişlerken, müşteri kitlemize düşenlerin bu tür sorunlarla karşılaşmaması için şirketimizi tanımayanların da bilmesi için tüm hızımızla çalışmaya devam ediyoruz. Teknik servis önce cihazın toz geçirmez sistemini kontrol eder ve bir sorun varsa temizleme işlemi gerçekleştirir.

Philips Markalı Ürünler

Philips markalı olan hangi ürününüz varsa sizlere bu konuda teknik destek sunuyoruz. Küçük ev aletleri bakım onarım talepleriniz için çağrı merkezimizle her zaman iletişime geçebilirsiniz, alanında uzman kişilerle teknik hizmetler sunuyoruz. Bununla beraber güler yüzlü olan ve saygılı işini bilen çağrı merkezi personelimiz, ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde anlar ve ona göre yönlendirir. Philips Maltepe servisi, müşterilerimizin aynı iyi niyetiyle, hizmet istikrarını kaybetmeden, alanında çok sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Ayrıca yılların verdiği deneyim ile beraber güvenilir bir firma olarak bizi tercih etmeniz, Philips markalı küçük aletleriniz için en iyi hizmeti sunarken hizmet olarak geri dönebileceğimiz en iyi sonuçlardan biridir. Yedek parçalar veya küçük değişiklikler şirket garantisi kapsamındadır ve bir sorun olması durumunda ücretli bir onarım seçeneği mevcuttur.

Philips Televizyon Servisi 1920 × 1080 Piksel 3
Philips Maltepe Servisi 0216 498 52 32

Philips Servis Olarak Hizmetlerimiz

Philips Maltepe servisi olarak lisanslama hizmetleri vermeye başladık. Şirketimiz firma ile beraber bünyemize katarak büyümüştür. Amacımız, sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemize dayanarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır. Maltepe bölgesinde Philips Yetkili Servislerimiz aracılığıyla müşteri sorunlarını hızlı bir şekilde çözebiliyoruz. Verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir:

  • Elektrikli süpürge hizmeti
  • Elektrikli süpürgeler için yedek parçalar ve aksesuarlar
  • Küçük ev aletleri servisi
  • Küçük ev aletleri yedek parçaları
  • TV servisi
  • Ütü hizmeti
  • Ütü Yedek Parça ve Aksesuarları

Bununla beraber sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermekle beraber firmamız kaliteli ve güvenilir hizmetler, profesyonel teknik hizmetler sunmaktadır. Alanında uzman bir ekip ile probleminizi profesyonel bir şekilde çözüyoruz. Aynı şekilde en uygun fiyat avantajları ile beraber ürettiğimiz çözümler için en iyi fiyatları sunmak için en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Böylelikle bizler müşterilerin sorunlarına en kısa sürede çözümler sunacağız.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri