Avcılar Grundig Servis

Lg Maltepe Servisi

Lg Maltepe Servisi

İşinde profesyonel olan Lg Maltepe servisi hiç bir televizyon markasını ayırt etmeden tamiratını sağlamaktadır. Çözüm odaklı hareket eden müşteri memnuniyeti baz alınarak işinde bir numara servistir. Teknoloji ürünlerinin artması ile özelikle evlerde bulunan eski tüplü televizyonlar yerine Lg, plazma ve led ekran olarak son model televizyonlar tüm insanların hayatında oldukça fazla kullandığı ev eşyaları içinde bulunmaktadır. Oldukça narin ve ince tasarımı olması ilgi çekici görünen oldukça hassas olan bu eşyaların arızalanması da çok fazla olmaktadır. Plazma televizyon servisi olarak oluşan tüm bozulmuş cihazlar için yardımcı olmaktayız. 

Lg Maltepe Servisi Hangi Durumlarda Tercih Edilir? 

Lcd televizyon tamiri, sağlayan firmamız size her durumda yardımcı olabilmektedir. Televizyonda ne türlü bir arıza olduğunu tespit edebilmek öncelikli yapılması gereken bir işlemdir. Öncelikle arızanın neden kaynaklandığını bulunması gerekmektedir. 

Led TV tamiri yapılmadan önce televizyon kontrolleri yapılır, şu sorunlar en başta karşılaşılan problemlerdir.  

  • Televizyon kapandıktan sonra tekrar açılmıyorsa, ses veya görüntü olmaması, 
  • Çalışır durumdayken yayın akışı göstermiyor veya sinyal yok yazıyorsa, 
  • Ekran kırılması, televizyona bir cismin değerek veya düşerek kırılması, 
  • Televizyon açıp kapama düğmesinde ışığın yanıp yanıp sönmesi, televizyonun kendi kendine kapanması 
  • Televizyonun yarı ekranı görünüyor yarısı karanlık olması 
  • Televizyonda yatay veya dik olarak çizgilerin oluşması 
  • Televizyon çalışırken görüntünün kaybolup sesi kalması  
  • Televizyon çalışırken arka kısmından ses gelmesi 
  • Televizyon kendi kendine ses açıp, kapatıyor, kanal değiştiriyor, menüye girip çıkıyorsa
  • Televizyondan farklı kokular geliyorsa  
Lg Maltepe Servisi
Lg Maltepe Servisi

Bu arızalardan bazıları veya birini fark ettiyseniz, Lg Maltepe servisi bizden destek alabilir tüm arızalarınızı öncelikle tespit ederek arızanın nerden kaynaklandığı bulunur. Bulunan arıza itina ve özenle her ne işlem gerekiyorsa yapılmaktadır. 

Led Ekran Televizyon Neden Çalışmaz 

Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi led, lg ve plazma TV sürekli çalıştığı sürece çok fazla ısınmaktadır. Teknolojide son model olan bu cihazlar içerisine yerleştirilen soğutucu parçaları olsa da mutlaka elektriğin sürekli yüklenmesi ile bir takım arızlar oluşabilmektedir. Televizyonlar çalışırken kendi kendine yeteri kadar ısındığından ev içerisinde veya kullanılacak mekan içinde bulunan ısıtıcı görevi gören her şeyden uzağa monte edilmesi gerekir. Televizyon fazla ısınarak oldukça büyük arızalar açabilmektedir. 

Özelikle TV panel arızası açabilir.  Bu panelleri led televizyon servisi alanında uzman çalışanları ile bu arızanın en kısa zamanda giderilmesi için sistemli bir şekilde çalışmaktadırlar. Sürekli fişi takılı unutulan bu hassas cihazların mutlaka kullanılmadığı zamanlarda fişini prizden çekmenizdir. Aksi takdirde bir anda yüksek voltaj gelen elektrik TV de oldukça büyük hasarlara yol açabilir. 

Lg Maltepe Servisi
Lg Maltepe Servisi

Özelikle TV’ler için tehlike arz eden temizliği yapılırken yapılan yanlışlardır. Aşırı ıslak bir bez ile veya püskürtme yapılarak TV’yi silmeye çalışmak yanlış bir işlemdir. Bu temizlik TV’nizi zarar verebilir. İç kısma su temas etmesi ekran yanması, iç kısımda bulunan parçaların zarar görmesi ve çalışmaması anlamına gelir. Firmamız lg maltepe servisi öncelikle siz müşterilerinizin dikkatli olarak cihaza zarar vermemenizi ister. Ancak arızalanan tüm cihazları itina ve büyük bir özenle tamir eder. 

Televizyon Tamircisi ve Fiyatları 

Lg Maltepe servisi uzman kadrosuyla ve işinde profesyonel ekibi ile sistemli ve sonuç odaklı çalışan bir Lcd, led, plazma, tamircisidir. Televizyonda oluşabilecek tüm arızaları giderebilir. İlk aldığınız gün gibi kullanabilirsiniz. Lcd, led ve plazma TV tamircisi olarak hizmet veren firmamız arızanın durumuna göre sizlere fiyat oluşturmaktadır. Küçük bir arıza ise oldukça makul bütçenize uygun şekilde tamir edilmektedir.