LG Maltepe Servisi 0216 498 52 32

LG Maltepe servisi olarak sizlere en iyi hizmet avantajları sunarken, en iyi hizmet avantajları ile beraber sizlere destek sunmaktadır. Bugün LG hizmetimiz temel ilkelerinden asla taviz vermemiş, bir LG hizmetidir. LG Servis, her geçen gün daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşarak kaliteli hizmet anlayışına damgasını vurmuş olup, doğru kalitede, doğru adreste, kaliteyi güvenle birleştirerek, aynı emek ve hizmeti sunmaya devam edecektir. Bunun yanı sıra müşterilerine geleceğin servisi olarak hizmet eder. Tüm teknik ekiplerimiz, tüm teknik eğitimleri almış sertifikalı personelden oluşmaktadır. Çok yaygın servis ağımız sayesinde Maltepe ilçesinde bulunan müşterilerimize zamanında ulaşıyor ve LG markalı ürünlerinize garantili onarım, bakım ve parça değişimi gibi hizmetler veriyoruz.

Maltepe Servisinde Öncü Firma

LG Maltepe Servisi firmamız eşyalarınızı servis araçları ile bulunduğu yerden servis araçları ile eşyalarınızın tamirini, servis ve bakım sonrası evinize iadesini sağlayarak İstanbul’a hızlı hizmet vermektedir. Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her adımda en iyi şekilde yansıtan şirketimiz, sektördeki yeni trendleri ve yenilikleri öngörerek tüm hizmet süreçlerini sürekli iyileştirmektedir. Pazarlama anlayışımız ile sektör tecrübemizi birleştiren firmamız, sektör standartlarını da sürekli yükseltmektedir.

Maltepe LG servisi, en iyi hizmeti sunuyoruz. Maltepe firması olarak hizmet verdiğimiz bölgelere hizmet sunmaktayız. İletişim bölümünden bize ulaşarak aynı zamanda sizlere en kısa sürede geri dönnüş yapmayı vaat ediyoruz. LG Servis Maltepe bünyesindeki garanti hizmetimiz, değiştirdiği her yedek parça ürünü için bir yıl garanti vermektedir. Garanti kapsamı dışında kalan cihazlara servis hizmeti vermiyoruz. Profesyonel ekibimiz deneyimli ve uzman mühendislerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin beklentilerine en üst düzeyde cevap vererek hizmet başarısını bir üst seviyeye taşıyoruz.

LG Markalı Servis

Maltepe Servisi, hızlı çözüm ile sizlere destek olmaktadır. Arızaya göre ekipmanı atölyeye getiriyoruz.  Dolayısıyla bu durum müşterilerimizi memnun etmemizi sağlar. Yılların verdiği tecrübe ile profesyonel ekibimiz ekipmanlarınız için düzenli bakım ve teknik çözümler sunmaktadır. Doğru servis, doğru teşhis, hızlı servis ile ekipmanınız halledilir.

Firmamızın yetkili LG Maltepe servisi bulunmamakta olup, geliştirilerek geniş yelpazede servis vermeye başlamıştır. Onarım işlemleri için parça garantisi kısa bir süreçtir.  Maltepe LG servis hizmeti veren bir firma olarak sizlere kusursuz LG hizmetini en yüksek hizmet kalitesi ve kullanıcı memnuniyeti ile sunmaktadır. LG servisi Yüksek kaliteli hizmet ağı ile sizlere müşteri memnuniyeti sunar.  Ürünleriniz için kapıdan kapıya hizmet ve en hızlı çözümü en kısa sürede sağlıyoruz. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen görüşlerinizi bize bildirin.

Lgtelevizyon Servisi 1920 × 1080 Piksel 15 5
Lg Maltepe Servisi

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Hizmet standardı kapsamında sizlere en iyi hizmeti vermekle beraber, en iyi müşteri hizmetleri memnuniyetini de sizlere sunuyoruz. Bunun yanı sıra LG Maltepe servisi olarak en kısa zamanda sizlere dönüş yaparak en iyi fırsat imkanlarını sizlere sunuyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti ön planda olmakla beraber sizlere hizmet kalitesini de sunarak en iyi firma olduğumuzu sizlere kanıtlıyoruz. Tüm bunlarla beraber her zaman en iyi firma olduğumuzu tüm Türkiye’.ye kanıtlamakla berber siz değerli müşterilerimize doğru bilgileri vererek randevulu bir şekilde çalışıyoruz.

Her zaman bir servis olarak sizinle çalışmak için can attığımızı söyleyebiliriz. Sizin de herhangi bir sorununuzda bize ulaşmanız gerektiğini bildirelim. Çünkü elektrikli aletler bozulduğu zaman beklemeye gelmez. Hemen bizi arayın ki eşyalarınızın arızlarını onaralım. Güler yüzlü olan müşteri hizmetlerimiz sayesinde en iyi fırsat imkanlarını sunuyoruz. Bizlere ulaşın ve en iyi ustalarımızı sizlere yollayalım.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri