Bağcılar Lg Servis

Beko Maltepe Servisi

Beko Maltepe servisi, İstanbul Anadolu Yakası’nda uzman beyaz eşya servisi sunar. Beyaz eşyaların da belli bir kullanım süresi bulunur. Beko, beyaz eşya alacak olanların tercih ettiği markaların başında gelse de kullanıma bağlı olarak bazı arızaların oluşması kaçınılmazdır. Bu konuda deneyimli ve güvenilir hizmet sunan işletmelere yönelmek gerekir. Elektrik akımlarına bağlı olarak bazı aksaklıkların olması söz konusu olabilir. Şehir akım değişiklikleri, beyaz eşyalarda da ufak arızalara neden olabilir. Sulardaki kireçlenmeler de bulaşık makine arızalarına sebebiyet verecektir. 

Beyaz eşyada kurumsal hizmet sunan Beko Maltepe servisi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ile buzdolaplarında önerilen isimlerin başında yer alır. Düzenli bakım hizmeti alınacak olan servislerin tercih edilmesi gerekir. Firmamız tüm beyaz eşyalarda deneyimli olan kadrosu ile hizmet sunar. Firmamız televizyon tamirlerinde de profesyonelleşmiş servislerin başında gelir.

LED televizyon Tamirinde Doğru Adresler

Beko Maltepe servisi olarak her türü televizyon arızasını en kısa sürede tespit edip, tamirini gerçekleştiririz. LED TV tamiri konusunda doğru adres arayanlar için firmamız önerilir. Televizyonların farklı sebeplerle arızaları oluşur. Bunların başında gelen, LED sistem arızalarıdır. Ortam koşulları ve kullanım süresi bu arızların oluşumuna zemin hazırlar. Çok sıcak ortamlarda LED arızalarının daha sık yaşandığı gözlemlenmiştir. 

Beko Maltepe Servisi
Beko Maltepe Servisi

Bu nedenle, tüketicilerin kullanma kılavuzuna uygun şekilde hareket etmeleri önerilir. LED televizyon servisi olarak bu konuda son derece tecrübeli elemanlarla hizmet sunmaktayız. Ekran parlaklığının azalması, görüntü kaymaları ya da ekranda çıkan şekiller, LED arızalarından sadece bir kaçıdır. Bu türlü arızaların oluşması halinde servisimizin zaman kaybetmeden aranması önerilir.

Beko Maltepe Servisi ile Televizyon Tamirinde Garantili Hizmet

LCD televizyon tamiri konusunda garantili hizmet veren servislerin tercih edilmesi önerilir. Bu firmaların başında gelen servisimiz, sorunu kısa sürede tespit edip, direkt tamir eder. Zaman kaybetmeden en hızlı şekilde hizmet sunulur. Firmamız, LCD ve plazmalarda oluşabilecek her türlü sorunu bilip, uygun fiyatlı tamir hizmeti verir. Müşteri temsilcilerimiz, günün her saati hizmet vermektedir. Şikayetleri dikkatli şekilde dinleyip, not alan elemanlarımız, teknik ekibe de anında bildirir. 

En kısa süre içerisinde randevu verilerek, elemanlarımız soruna uygun şekilde hazırlıklı olarak alet çantası ile gelir. Alet çantası içerisinde arızalara uygun olarak yedek parçalar da yer alır. Firmamız televizyon ve diğer beyaz eşyaları yerinde tamir eder. Ancak, yerinde tamir edilmesi mümkün olmayan büyük boyuttaki arızalar için servise götürülmesi söz konusudur. Parça değişimleri sonrasında garanti belgesi verilir.

Beko Maltepe Servisi
Beko Maltepe Servisi

Orijinal Parça Değişimi

Televizyonlarda sıklıkla görülen sorunlar arasında ekran kırılmaları yer alır. Orijinal parça takarak, güvenilir ve garantili hizmet sunulur. Plazma televizyon servisi olarak hizmet sunan işletmemiz, televizyonun markasına uyumlu olan orijinal parçaları takar. Firmamız, kesinlikle yan sanayi ürün kullanmaz. Uygun fiyatlı hizmet sunduğunu söyleyen bazı servislerin uyumsuz parça taktığı gözlenir. Bu sebeple ileride daha ciddi boyutlu arızalar meydana gelir. Servisimiz bu konuda hem uygun fiyatlı hem de güvenilir hizmet sunar. Plazma TV tamircisi olarak, servisimiz her zaman en çok aranan işletmelerdendir.  

Beko Maltepe Servisi ile Çözüm Odaklı Yaklaşımlar

Sorunu yerinde tespit eden firmamız, en kısa sürede tamir desteği sunar. Elemanlarımız, güler yüzlü hizmet sunarken, işletmemiz müşteri odaklı yaklaşımları ile tercih edilir. Elektrik girişlerindeki arızalar, kanal kurulum ayarlarındaki bozukluklar için de doğru yönlendirmeler yapılır. Televizyonlarda meydana gelen bazı aksaklıklar, servis çağırmayı gerektirmeyen durumlardır. Fişin tekrar çıkartılıp takılması sorunu giderebilir. Firmamız böyle durumlar için telefonla müşteriyi bilgilendirir. Dürüst ve profesyonel servis hizmeti için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri