Axxen Silivri Servisiii

Axxen Silivri Servisi

Axenn, Türkiye’nin beyaz eşya üreten ilk markasıdır. Evinizde veya iş yerinizde kullandığınız axenn marka cihazlarınız için Axxen Silivri servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Firma olarak profesyonel destek sunarak, sorunlarınıza hızlı çözümler üretmekteyiz. Televizyon tamiri konusundaki tecrübemizle, siz müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Plazma TV, LCD TV gibi cihazlarınızın sorunlarını kısa sürede tespit ederek, onarım işlemlerini de aynı özveri ve hassasiyet ile yapıyoruz.

Alanında uzman teknisyenler ile birlikte, Axxen Silivri servisi müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan ve bu bağlamda hizmet verdiği müşterilerinden de takdir toplamış bir firmadır. 

Axxen Silivri servisinin Verdiği Hizmetler 

Kırık TV ekran değişimi, TV ekran değişimi, Axxen TV güncelleme, Kanal ayarlama, Led değişimi gibi konularda yetkili servisimizden gerekli bilgi ve hizmeti alabilirsiniz. Plazma TV, Led TV lerinizin her türlü onarım işleri için size bir telefon kadar uzağız. Eğitimli teknisyen ekibimizin, onarım sırasında kullandığı orijinal yedek parçalar ise 1 yıl garanti kapsamındadır. 

1988 yılından bu yana kaliteli servis hizmeti sunan Silivri Axenn servisi, Silivri ve civarında müşterine teknik destek olanağı sunmaktadır. TV dışında Axxen marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ocak ve fırın gibi beyaz eşyalarınızın da her türlü onarım işleri yapılmaktadır. 

Axxen Silivri Servisi
Axxen Silivri Servisi

Axxen Silivri servisi TV Servis Hizmeti

Silivri Axxen TV servisimiz; kırık TV ekran değişimi, TV ekran değişimi, Axxen TV güncelleme, Kanal ayarlama, Led değişimi başta olmak üzere birçok arıza durumlarında çözüm üretmeye devam ediyor. Axxen yetkili servisine çağrı merkezinden ulaştığınız takdirde, servis teknisyenlerimiz evinize gelerek, televizyonunuzun bakım ve onarımını gerçekleştirir. 

Televizyonunuzun arızasını yerinde tamir etmek mümkün ise oldukça kısa bir sürede onarımı tamamlanır. Ancak arıza daha büyük ise cihaz atölyeye alınarak onarım sürecine orada devam edilir. Ev veya iş yerlerinde bozulan TV veya diğer elektronik cihazlar hayatınızı zorlaştırabilir. Bunun için size hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler vermekten mutluluk duymaktayız.

Axxen Silivri Servisi Ne Yapar?

Axxen Silivri Servisi olarak uzman ekibimiz bize ulaştığınız andan itibaren sorunlarınızı çözmek için çaba sarf eder. Yönlendirildiğiniz profesyonel kadro, televizyon ve televizyon aksesuarlarının bakım ve onarımı gibi konularda size yardımcı olur. Kırık TV ekran değişimi, TV ekran değişimi, Axxen TV güncelleme, Kanal ayarlama, Led değişimi sorunlarınızı özenle ve hızlı bir şekilde tamamlar. 

Orijinal ve garantili yedek parçalar kullanılarak, yerinde servis hizmeti verilir. Ve kapıda ödeme seçeneği ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız, gelişen teknoloji ışığında hızlı tespit ve kesin çözüm imkânı sunmaktadır. Plazma TV ve Led TV dışında diğer cihazlarınız için de profesyonel hizmet vermekteyiz. 

Axxen Silivri Servisi
Axxen Silivri Servisi

Axxen Servis Hizmet Ücreti 

Firmamız, yılların deneyimi ile müşterilerine uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. Servis ücreti arızanın boyutuna göre değişiklik gösterir. Parça değişimleri için farklı fiyat aralıkları söz konusu iken küçük onarım hizmetleri karşılığında daha cüzi miktarlar belirlenir. Ayrıca televizyon aksesuarlarının bakım ve onarım fiyatları da  değişiklik gösterir. 

Örneğin; kumanda gibi küçük bir aksesuarın onarımı oldukça düşük maliyetlidir. Fiyat konusunda da bakım ve onarım konusunda olduğu gibi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmekteyiz. Aynı zamanda yerinde tamir ettiğimiz bir cihaz ile atölyeye alınarak tamir edilen bir cihazın onarım ücreti de farklılık gösterebilir. 

Televizyonlarınızda oluşabilecek sorunların giderilmesi için kaliteli ve işinde profesyonel olan servisleri tercih etmeniz gerekmektedir. Sonrasında problem yaşamamak için verilecek hizmet kalitesi oldukça önem taşıyan bir konudur. Profesyonel ekiplerce firmamız tarafından her türlü televizyon servisi hizmeti verilmektedir. 

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri