Image 3

Tv İç Ekran Değişimi

Tv İç Ekran Değişimi

Çok sevdiğiniz televizyonların başına ciddi hasarlar meydana gelebilir. Bu durum canınızı fazlasıyla sıkabilir.

Tv iç ekran değişimi için sizlere yardımcı olabiliriz. Ekranların tamiri için bu konuda uzman kişilerden destek almalısınız. İç ekran tamirinde televizyonların markası son derece önemlidir. Her evde televizyonlar bulunur. Modern televizyonlar akıllı özelikleriyle ön plana çıkar. Ancak bazı zamanlarda televizyonlarımızda sorun meydana gelir. İç ekran arızası da bunlardan bir tanesidir. LED ekran üzerinde problem bulunuyorsa ne yapacağınızı bilemiyorsanız bu konuda çözüm sunabiliriz. TV kırık ekran tamiri hizmetlerinde güvenilir desteğimizden hemen yararlanabilirsiniz. LED televizyonlar hassas cihazlardan bir tanesidir. Olası arızalarda uzman ekiplerimizle sorunların önüne geçebiliriz. Farklı LED televizyon modellerinin tamirini yapabiliriz.

Ekranı Kırılan TV Garanti Kapsamına Girer Mi?

Televizyonun ekranında piksel solması, LED barın bozulması ya da piksellerin aşırı ışık vermesi garanti kapsamındadır. Ancak darbeye bağlı arızalarda garanti kapsamından çıkılmaktadır. Televizyon iç ekranında hasar meydana geldiyse bu konuda güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Televizyonlarınızla ilgili her sorunu bizlere iletebilirsiniz. Tüm problemlerinize çözüm sunabiliriz.

İç Ekran Hasarları Nelerdir?

İç ekran hasarları nelerdir?İç ekran hasarında televizyon dışarıdan iyi görünse bile düzgün çalışmayacaktır. Bu tür arızaların mutlaka onarılması gerekir. İç hasar türleri şu şekildedir;

Yeşil/Kırmızı/Mavi Çizgiler

Ekranda farklı renkler ortaya çıkabilir. Televizyonlarınızda yatay veya dikey çizgiler görüyorsanız mutlaka onarılması gerekir. Evinizde veya ofisinizde hatalı topraklama bağlantısı ana nedenlerden bir tanesidir. Hasar geri döndürülemez. Mutlaka değişim yapılmalıdır.

Görüntü Bozulması

Görüntüler bozuk ve net gözükmez. Gevşek kablo bağlantılarında ortaya çıkabilir. Bağlantılarınız doğru bir şekilde bulunmasına rağmen sorun devam ediyorsa bizlerle iletişime geçiniz.

Siyah Noktalar

LED ekranda birden fazla karanlık piksel bulunması iç ekran sorunlarından bir tanesidir. Televizyon ekranında sıkışmış pikseller bu soruna neden olabilir. Sorundan emin olmak için teknisyenlerimizden destek alabilirsiniz. Tv iç ekran değişimi sonrasında sorunlar ortadan kalkacaktır.

Görüntü Olup Sesin Olmaması

LED ekranlar güç kaynağından kaynaklı olabilir. Güç kaynağında bulunan kapasitörler görüntü sorunlarına neden olabilir. Televizyonların mutlaka teknisyen tarafından incelenmesi gerekir.

Sesin Olup Görüntünün Bulunmaması

Güç kaynağını kontrol etmelisiniz. Güç kaynağı normalse inceleme için teknisyene ihtiyacınız bulunur.

İç Ekran Değişimi Maliyeti Ne Kadar
Tv İç Ekran Değişimi 4

İç Ekran Değişimi Maliyeti Ne Kadar?

LED TV ekranları üç şekilde yer alır. Bu ekranlar HD, Full HD ya da Ultra HD özelliğindedir. Fiyatlarda bu ekranlara göre değişmektedir. Değiştirmenin gerçek maliyetini öğrenmek için teknisyenlerimizden deste alabilirsiniz. Tv ekranı kırıldığı zaman mutlaka alanında profesyonel tamircilerden destek almanız gerekir. TV ekran değişimlerinde sizlere en iyi desteği verebiliriz. Merkezimiz uzun zamandır tecrübeli ekibiyle hareket eden bir TV servisidir. İç ekran değişimlerinde tamamen orijinal ürünlerden yararlanırız.

TV İç Ekran Değiştirme Hizmeti

TV ekranlarında sorun yaşadığınız zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlı ekran değişim hizmetlerimizden kolayca yararlanabilirsiniz. LED panele sahip televizyonlar birçok alanda kullanılan ürünler arasındadır. Televizyonlarınız üzerinde olası hasarları sizler için onarabiliriz. Herkesin bütçesine uygun ekran değişim seçeneklerimiz bulunuyor. Televizyonlarda özellikle iç ekran arızaları can sıkabiliyor. Dışarıdan televizyon sağlıklı gözükmesine rağmen asla düzgün çalışmayacaktır. Bu tüm can sıkan arızalarda uzman ekiplerimizle en iyi desteği elinizin altına getirebiliriz.

Uzun zamandır televizyon modellerine ekran değişim hizmeti veren firmamız yepyeni uygulamalarıyla sizleri bekliyor. İnternet üzerinden bizlerden hizmet talep ederek iç ekranlarınızı kolayca değiştirebilirsiniz. Tv iç ekran değişiminden sonra LED TV’leriniz eskisi gibi çalışmaya başlayacaktır. Değişim sırasında orijinal ürünlerden destek alıyoruz. En uygun fiyatlı değişim hizmetlerinden yararlanmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yenilikçi yapımızla en uygun parça değişim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Günün her saati aktif bir şekilde hizmet veren merkezimiz en iyi çözümlerini elinizin altına getiriyor. Sizleri memnun etmek için uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti üzerinden hareket eden firmamız nitelikli çalışanlarıyla sizleri bekliyor. İnternet üzerinden taleplerinizi ileterek iç ekran değişimi konusunda detayları alabilirsiniz. Bu adres üzerinden sizlere nitelikli elemanlarımızla yardımcı oluyoruz. Günün her saati özel uygulamalarımızla beklentilere cevap veriyoruz. Yapmış olduğumuz iç ekran değişimlerinde parça garantimiz bulunuyor. Nitelikli elemanlarımızla ekran değişim işlemini tamamlıyor ve televizyonlarınızı ilk günkü haline başarılı bir şekilde getirebiliyoruz. Tv iç ekran değişimi hizmetlerini bizlerden kolayca alabilirsiniz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri