Sunny Gebze Servisi

Sunny Gebze Servisi

Sunny Gebze Servisi

Uzun yıllardan bu yana Sunny Gebze servisi olarak bölgemizde hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar özellikle televizyon tamiri yapan servisimiz elde etmiş olduğu bilgi ve tecrübe ile Gebze başta olmak üzere civar bölgelerde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Faaliyetlerine başladığı ilk günden beri servisimiz, çalışmalarını tüm bölgede yerinde hizmet anlayışı çerçevesinde sürdürmektedir. Deneyimli ve uzman teknik personelimiz ile sektörün önde gelen televizyon servis firması olarak, Sunny Gebze servisi markası ile hizmet kalitemizi daha da yukarı çekmekteyiz.

Özel servis hizmet anlayışı çerçevesinde hareket etmekte olan Sunny Gebze servisi garantisi biten ürününüze en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlayarak ürünün alımını, onarımını, değişmesi gereken parçası var ise parça değişimini ve sizlere teslimini profesyonel çerçevede ve uzman ekipleri ile gerçekleştirmektedir.

Sunny Gebze Servisi
Sunny Gebze Servisi

Günümüzde birçok TV markası, modeli ve çeşidi mevcuttur. Hepsinin birbirinden farklı özellikleri ve sistemleri mevcuttur. Servisimizde tüm TV çeşitleri için uzmanlaşmış yetkili personelimiz mevcuttur. LED televizyon servisi olarak, arızalanan LED televizyonlarınız servisimizde uzman ekiplerimiz tarafından en iyi şekilde bakım ve onarım işlemleri yapılarak tarafınıza teslim edilecektir.

Günümüz TV teknolojisi her geçen gün gelişmektedir. Eski tüplü televizyonlardan oldukça farklı sistemleri ve çalışma prensiplerine sahiptir. LED TV tamiri de bu anlayış çerçevesinde ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Yine aynı prensip ve anlayış çerçevesinde LCD televizyon tamiri de servisimizin uzman personeli tarafından en doğru ve en hızlı şekilde gerçekleştirilip tarafınıza teslim edilmektedir.

Servis süreci ve Servis Çağırmak İçin Ne Yapılmalı?

Sunny Gebze servisi, destek, arıza ve bakım onarım hizmeti vermektedir. Bu doğrultuda arızalanan televizyonuz için iletişi kanallarımızdan herhangi birinde bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Destek ekibimiz sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra, teknik ekibimizi oluşturulan randevu hakkında bilgilendirir. Teknik ekibimiz bu bilgi ışığında randevu saatinden önce sizleri arayarak hem bilgi teyidi yapar hem de evde müsait olup olmadığınızın bilgisini alır.

Müsait olmanız durumunda adresinize gelen ekibimiz eğer mümkün ise yerinde TV tamirinizi gerçekleştirecektir. Mümkün olmaması durumunda arıza takip formu bırakarak televizyonunuzu merkezimize getirecek ve gerekli bakım ve onarımın gerçekleşmesini sağlayacaktır. Mümkün olan en kısa sürede işlemler gerçekleştirilip ürününüz tarafınıza teslim edilecektir. Sunny Gebze servisinin, plazma televizyon servisi ve diğer model TV servisleri için de aynı uygulama geçerlidir.

Ürün Kabul ve Teslim Koşulları

Sunny Gebze servisinin en büyük önem verdiği ilkelerinin başında müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Bu neden ile cihazlarınızın yerinde tamiri ya da yerinden alımı önemlidir. Ancak dileyen müşterilerimiz ürünlerini kendileri de servisimize bırakabilmektedir. Ürünler adresten alındığında ya da müşteri tarafından bırakıldığında bilinmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar;

 • Elden alınan ürünler için müşteriye arıza takip formu verilir.
 • Adresten alınan ürünler için arıza takip formu verilir.
 • Ürünlerin teslimi arıza takip formu karşılığında yapılır.
 • Arıza takip formunun kaybolması halinde; müşteriler kimlik fotokopisi ve teslim aldığına dair bir yazı ile ürünü teslim alabilir.
 • Ürün tamiri bittiği halde 90 gün içerisinde servisimizden alınmayan ürünler için sorumluluk kabul edilmemektedir.
 • Onarımı yapılan bölgenin ya da değişen parçanın firmamız tarafından 1 yıl garantisi olmaktadır.
 • Plazma TV tamircisi teknisyenimiz ya da diğer TV tamircisi teknisyenlerimizin uygun görmesi halinde, sizlere bilgi verilerek parça değişimi yapılmaktadır.
Servis Avantajları

Yüksek kaliteli bakım ve onarım. Tüm bölgeye hizmet ve kolay ulaşım vardır.

 • Kolay servis kaydı, en doğru ve en hızlı hizmet.
 • Garantili onarım.

  Sunny Gebze Servisi
  Sunny Gebze Servisi
 • Adil ve şeffaf onarım.
 • En uygun fiyat.

Sunny Gebze servisi olarak, tüm personelimize gerekli eğitim ve bilgiler sürekli olarak verilmektedir. Tüm teknolojik gelişmeler yakından takip edilmektedir. Servisimiz tüm TV modelleri için de hizmet vermektedir.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri