Sunny Çayırova Servisi 0216 498 52 32

Teknik servisimiz tüm LCD, LED ve plazma televizyonlarınız için bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Sunny Çayırova Servisi olarak verdiğimiz üstün hizmetle, bir telefon uzaktayız. Sunny Çayırova Servisi için müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak çok önemlidir. Sizler bizi dostlarınıza da tavsiye edin diye, her geçen gün hizmet portföyümüzü daha da geliştirmek için çabalıyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz iletişim kadar, onlara sunduğumuz hizmetin son derece kalite ile verilmesini de çok önemsiyoruz. Sizden duyacağımız bir memnuniyet ifadesi bize yetecektir.

Çayırova’da Televizyon Denince Sunny Servisi

Televizyonlar hayatımıza girdiğinden beri ilk günkü yerini hiç kaybetmedi. Daha ilk tanıştığımız yıllarda bile, bu kadar etkili olabileceklerini hiç düşünmemiştik. Yine her akşam, başında bizi toplayabilen bu cihazlar artık son derece gelişmiş özelliklere sahipler. Bu karşımıza daha da çok TV seçeneği çıkarıyor. Bu seçeneklerden hangisine sahip olursanız olun, Sunny Çukurova Servisi olarak her türlü televizyonunuzu bakım ve onarım için kabul ederiz. Hiç dert etmeyin ve 7-24 saat ulaşabileceğiniz telefonlarımızı arayın. Yapılacak tüm işlemleri sizin teknik servisiniz olarak biz planlayalım.

Servis Hizmetimiz Size Neler Sunar?

Gelişen teknoloji ile birlikte televizyonlar da çok gelişti. Biz bu gelişime tanıklık ederken, her geçen yılla beraber yeni üretilen televizyon modellerini görür olduk. Servis firması olarak hangi çeşit ürünü kullanırsanız kullanın, ister LCD televizyon tamiri isteği ile gelin isterseniz LED televizyon tamiri. Bizim teknik ekibimiz, her televizyon türü ve çalışma prensiplerine hakimdir. İşinin uzmanı olan teknisyenlerle çalışırız.

Çayırova’da televizyon denince, akla gelen ilk servis olmaktan çok gurur duyuyoruz. Plazma televizyon servisi içinde en iyisi olma gayretindeyiz, LED televizyon servisi içinde bizi aradığınızda probleminizi hızlıca çözmek için evinize misafir oluruz. Plazma televizyonlarınız için de hiç endişe etmeyin, plazma televizyon tamircisi aramanıza da gerek yok. Plazma televizyonlar için de servis hizmetimiz vardır. Her televizyon için verdiğimiz servis desteğini aynı kalitede vermek için çalışırız. Siz de hayattan kopmadan yaşamaya devam edin isteriz.

Sunny Çayırova Servisi Nasıl Çalışır?

Muhtemel yaşayacağınız her türlü televizyon arızasında operatörlerimize ulaşarak arıza kaydı oluşturuyorsunuz. Biz de hiç vakit kaybetmeden, sizin müsait olduğunuz saat ve tarihte çözüm için evinize geliriz. Problemi  en kısa zamanda çözmek prensibiyle çalıştığımız için, ilk tercihimiz cihazı evinizde tamir etmektir. Ama mümkün değilse de son teknoloji ile kurduğumuz atölye ortamında çözümü sağlar, söz verilen tarih ve saatte cihazınızı evinize teslim ederiz. Servis sonrası desteğimizle de yanınızdayız. Memnuniyetinizi ölçmeye çalışır, eğer ola ki bir hatamız olduysa da düzeltmek için çabalarız.

Sunny Çayırova Servisi
Sunny Çayırova Servisi 0216 498 52 32

Televizyon Bakım ve Onarımında  Neden Biz?

Teknik ekibimiz teknolojik her gelişmeyi takip eder ve kendini geliştirmeye çalışır. Televizyonlar kendini her geçen gün yenilerken eğer biz onlara ayak uyduramazsak, verdiğimiz hizmet geri kalır ve tercih edilmez olur. Bunu istemediğimiz için verdiğimiz hizmeti her geçen gün geliştirmeye çaba harcıyoruz. Bizi tercih edin çünkü teknik servisinizle kuracağınız güven, çok önemlidir. Beklenmedik durumlar, maddi ve manevi sürprizler yaşamayın. Garantili servis hizmeti sunmak, bizim en büyük ilkelerimizdendir. İçiniz rahat olsun, size tek telefon kadar uzağız.

Sunny Çayırova servisi olarak hizmet verdiğimiz herkesten memnuniyet dolu yorumlar duymanız bizi çok mutlu eder, hizmet sektörüne girdiğimiz ilk günden bu yana %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Siz de bize güven duymaya devam edin, beraber güçlü ve mutluyuz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri