Adobestock_498869586

Sony Tv Ekran Değişimi -Garantili Servis

Deneyimli kadromuz ve müşteri odaklı politikamız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz Sony Tv ekran değişimini de içermektedir. Yedek parça değişimi ve tamir de yapmaktayız. Tüm tamir ve onarım işlemleri uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Sony Tv Ekranı Değişir Mi?

Televizyonunuzun maruz kaldığı darbeler veya sıvı teması sonucu ekranda sorunlar meydana gelebilir. Bu durumlarda da yeni bir televizyon almaktansa tv ekran değişimi yapmak maddi açıdan ve sürdürülebilirlik açısından daha akıl karıdır. Yani evet, tv ekranları herhangi bir sorunda değiştirilebilir.

Tv Ekranı Neden Değişir?

Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle televizyonlardan beklentilerimiz de artış gösterdi. İyi bir televizyon yüksek görüntü kalitesine sahip olmalı, renkleri canlı yansıtmalı, geniş ekran olmalı ve tüm bu parlaklığı yansıtabilmesi için televizyon ekranı ince yapılı olmalı. Bu beklentiler karşılanırken televizyonlarımızda daha karmaşık sitemler yer almaya başladı ve durumda da televizyon ekranlarının hassaslaşması kaçınılmaz hale geldi. Bu nedenle en ufak baskılarda televizyon ekranlarımız zarar görüyor. Son zamanlarda yapılan aramalarda ‘Sony Tv ekran kırıldı, Sony Tv ekran paneli çatladı ‘ vb sorunlarla karşılaşıldığını görüyoruz.

  • Ekranlarda meydana gelen küçük çizikler zamanla derinleşebilir ve ekranlarda kırılmalara yol açabilir. Bu noktada ekran değişimine gitmeniz gerekebilir.
  • Televizyon ekranınızın temizliğini yaparken sıvı kullanımının yoğun olması ve devrelerle temas etmesi durumunda ekran paneli arızası ortaya çıkabilir.
  • Televizyonun aşırı ısınması sonucu ve aydınlatma problemleri sebebi ile de konu ekran değişimine gelebilir.
  • Televizyon ekranının darbe alması sonucunda da iç ve dış ekranlarda çatlamalar ve kırılmalar meydana gelebilir.

Bu saydığımız durumlarda televizyon ekranının değişmesi gerekir. Sony Tv ekran değişimi hizmetimiz de bu noktada devreye giriyor.

Sony Tv Ekran Değişimi
Sony Tv Ekran Değişimi -Garantili Servis 3

Kırılan Tv Ekranı Tamir Edilir Mi?

Taşınma esnasında televizyona baskı uygulanması, iç ekranda çatlama meydana gelmesi, dış ekrana bir takım sert cisimlerin çarpması veya atılması gibi durumlarda televizyon ekranı kırılabilir. Bu durumda kırık ekran tamiri yapılamaz ama ekran değişimi veya ekran panel değişimi ile televizyonunuz eski haline döndürülebilir.

Sony Tv Ekran Değişimi Garanti Kapsamında Mı?

Eğer televizyon panelinden kaynaklanan arızalar varsa, ekran çözünürlüğünde azalmalar, renklerin soluklaşması, ekranda kendi kendine çiziklerin oluşması gibi durumlar varsa bunlar garanti kapsamına girer. Ama televizyon taşırken veya başka bir sebeple darbe almışsa, sıvı ile temas olmuşsa, televizyon yüksek voltajlarda çalıştırıldıysa,  bu durumlarda Sony Tv ekran değişimi kullanıcı hatası olarak sayılıp garanti kapsamında yapılmamaktadır.

Sony Tv Ekran Değişimi Hizmetleri

Bizler güvenilir ve kurumsal bir firma olarak siz müşterilerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sony Tv ekranlarınızda herhangi bir arıza meydana geldiği durumlarda ekran değişimi yapıyoruz sizler de güvenli bir şekilde televizyonunuzu kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Bu kapsamda firmamızın sağladığı hizmetler şu şekildedir;

  • Ekranlarımız %100 orjinaldir.
  • 6 ay garantimiz kapsamındadır. (Garanti, sıvı teması, darbe ve yüksek voltajı içermez.)
  • Stok dâhilinde olan ekranlarımız için 3 iş günü içerisinde ekran değişimini tamamlamaktayız.
  • Televizyonlarınızı şubemize getirebilir veya kargo ile gönderebilirsiniz.( Kargo esnasında ki ücretler ve taşıma sorumluluğu alıcıya aittir.)
  • Eğer ekran stok dâhilindeyse televizyonunuz tamir edildikten ve teslimatından sonra ücret alınır.
  • Ekran veya panel değişimi sonrası televizyonunuz ilk alındığındaki hali gibi olur.
Sony Tv Ekran Değişimi
Sony Tv Ekran Değişimi -Garantili Servis 4

Sony Tv Ekran Değişim Fiyatları

Televizyonların inç boyutlarına göre Sony Tv ekran değişimi fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Bu noktada farklı inç çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar, 39 inç, 42 inç, 43 inç, 47 inç, 48 inç, 49 inç, 55 inç, 58 inç, 65 inç ve 75 inçtir. Ekran boyutu arttıkça fiyatlandırma da artmaktadır. Ekran sorununa bağlı olarak ekran değişimi, sadece panel değiştirerek de yapılabilir. Tüm ekran değişimdense panel değişimi daha uygun fiyatlıdır.

Sony Bravia Tv Ekran Değişimi Fiyatı

Genel fiyatlandırmaya bakılacak olursa panel değişiminde en düşük inç ve en büyük inç arasında ortalama fiyat 5.000 TL’dir. Örneğin 39 inçlik Sony Tvlerde panel değişimi 3.000 TL civarında gerçekleştirilmektedir. 75 inçlerde ise fiyat 10.000 TL dolaylarındadır. Sony Tv ekran değişimi ile ilgili detaylı bilgi ve kaliteli hizmet almak için şubemizi ziyaret edebilir ya da bizleri arayabilirsiniz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri