Samsung Şişli Servisi

Samsung Şişli Servisi 0212 271 52 32

Garanti kapsamına giren Samsung markalı ürünlerin ücretsiz bakım ve onarımı için Samsung Şişli Servisi ile iletişime girerek temel sorunlarınızı hiç başınız ağrımadan çözebilirsiniz. Samsung marka ürünlerin bakım, onarım ve tamiri yetkili servis tarafından yapılması gereken özel bir hizmettir. Genç, dinamik özel bir teknik kadro ve son teknoloji cihazlarla Plazma Tv, Lcd T, Led Tv gibi son teknoloji Samsung marka ürünlerinizi tamir ettirebilirsiniz. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Samsung Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi gibi temel hizmetler yetkili servis hizmeti kapsamına girer. Daha ayrıntılı bilgi almak için ilgili yetkili servis ziyaret edilebilir.

Samsung Televizyon Servisi 1920 × 1080 Piksel 3
Samsung Şişli Servisi 0212 271 52 32

Samsung Ürünlerinize Bakım ve Onarım Hizmeti

Samsung marka ürünleriniz son derece kaliteli ve uzun kullanıma dayanıklı ürünler olsa da bazı durumlarda arızi ve üretim bandından kaynaklı istenmeyen durumlarla karşılaşılabilir. Samsung markası için tabi bu oran çok düşük bir orandır. Samsung Şişli Servisi olarak Samsung marka ürünleri kullanan tüketicilere en kaliteli hizmeti vermeyi taahhüt eder. Plazma Tv, Lcd, Led Tv gibi ürünlerinizin arızalanması durumunda ne tür durumların garanti kapsamına girip girmediği ya da garanti kapsamı dışında kaldığına dikkat edilmesi gerekir.

Bu kapsam meselesi dünya geneline aynı olsa da ürün bazında değişiklikler gösterebilir. Yetkili servis ve üretici firma kullanıcı hatalarından kaynaklı olan arızi durumlarda ekstra bir ücret talep edebilir. Tabi bu ücret minimum düzeyde olabilir. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Samsung Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi gibi temel garanti kapsamına girse de bu durumlar da şayet kullanıcı kaynaklı ise üretici firma yedek parça değişiminde ücret talep edebilir. Üretim ve montaj bandından kaynaklı üretime dayalı hatalardan kaynaklı ise firma en kısa sürede bakım ve onarımı, ürün değişimini ücretsiz olarak sağlayacaktır. Bu durumda müşteri tarafından herhangi bir ücret ödenmesine gerek yoktur. Marka olarak Samsung bütün sorumluluğu üzerine alacaktır.

Samsung Televizyon Servis Hizmetlerinin Genel Özellikleri

Samsung markası olarak ürünlerin üretici firma ürün deneyimini en iyi şekilde yaşatmak, iyileştirme gayesini taşır. Firma ürünlerini ürünün kendisine olmasa dahi markanın kendisine müşteri sadakatini arzuladığı için de ürünlerini en iyi şekilde en ucuz fiyatlara sunmaya çalışır. Daha iyi, kaliteli bir yetkili servis hizmeti de Samsung’un temel ürün hedeflerinden biridir. Her geçen gün kendisini geliştiren ve ilerlemeci bir üretim politikası benimseyen Samsung aynı özeni yetkili servis hizmeti ve tercihinde de göstermektedir.  Yüksek kalite standartlarına uygun olarak tamir işlemi gerçekleştirir.

Samsung Şişli Servisi 0212 271 52 32
Samsung Şişli Servisi 0212 271 52 32

İlk Akla Gelen Yetkili Servis Olmak!

Plazma Tv, Lcd Tv, Led Tv gibi elektronik aygıtların tamiri, bakım ve onarımı için en önemli ve ilk akla gelen hizmeti veren firma olmayı hedefleyen yetkili servis firmasından müşteri en iyi cevap ve memnuniyeti alacaktır. Elektronik cihazlarda meydana gelebilecek küçük ya da büyük her sorunun en etkili çözümünü müşterisine sunmayı hedefler.

Ayrıca arızalı ürünü de arıza tespit ettiğiniz zaman kullanmayı bırakmanız gerekmektedir. Çünkü arızayı kendi elinizdeki imkânlarınızla gidermeye çalışırsanız ürünü daha çok bozabilir. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Samsung Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi gibi işlemleri kendi imkânlarınızla gerçekleştirmeniz nerede ise imkansızdır. Uzman bilgisi gerektiren bu işlemlerin yetkili servisçe yapılması da garanti şartlarında geçmektedir. Aksi takdirde garanti kapsamı dışında kalma ihtimaliniz son derece yüksektir. Şişli Samsung Servisi hizmeti de bu açıdan hayati önem taşır.

Samsung şişli servisi tvtamirim.com tarafından yazılmıştır.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri