Samsung Darıca Servisi 0216 498 52 32

Günümüzün televizyon teknolojisi giderek daha fazla gelişiyor Zengin renklere sahip kaliteli görüntüler, nanokristal teknolojisi, orijinal zarif tasarım. 4K çözünürlük, net ekran kalitesi, İşlemcinin becerileri, akıllı belleği olan TV’ler, bilgisayarları aratmayacak işlemciler derken her geçen gün yeni özellikte TV’ler çıkıyor.  Tabi özellikleri arttıkça fiyatları artmaktadır.

Masraf yapıp aldığımız TV’ler arızalandığında ise moral bozucu olabilmektedir. Bu durumda TV tamiri için güvenilir, kaliteli hizmet veren servisler aranmaktadır. Samsung TV servisi arıza tespiti sonrası müşteriler bilgilendirilir. Amaç, sorunu mümkün olan en kısa sürede çözerek müşterilere yenilenmiş ürünler sunmaktır. Samsung TV’nin işlev bozukluğu için mevcut çözüm, başlangıçları onayladıktan sonra Samsung Darıca servisi firmamız tarafından müşterilerle en uygun fiyatla başlatıldı

En Uygun Fiyatlar İle Kaliteli Hizmet

Samsung TV servisimizde piyasada bulunan en kaliteli parçaların kullanılması esastır. Led tamiri, anakart tamiri, PSU tamiri gibi işlemler en kısa sürede, müşterinin bütçesini zorlamadan, en iyi ürün kalitesi ve en uygun fiyat ile yapılır. Samsung TV onarımları, elektronik onarım alanında deneyime sahip bilgisayar mühendisleri ve elektronik teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Samsung TV onarım sürecinin dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Amacımız yeni bir ürün için onlarca kat bedel ödemek yerine parayı müşterinin cebinde tutmaktır.

Samsung TV servisi olarak, yenilenmiş ürünleri bir gün veya birkaç gün içerisinde en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmak ana hedefimizdir. LCD televizyon tamiri, anakart, güç kartı ve devre kartı arızalarında tecrübemizle en uygun fiyata hizmeti vermekteyiz. Kart arızası durumunda gerekli parça değişimi veya gerekirse anakart değişimi yapılacaktır. Güç kaynağı veya elektrik panosu arızaları giderilir. LED TV tamiri, Led değişimi, led onarımı LED televizyon servisi olarak firmamız tarafından yapılır

Tecrübe ve Uzman Donanım

Arıza tespiti Samsung Darıca servisi tarafından ücretsiz yapılır. Her şeyden önce, hata tespit edilir, fiyat bilgisi sağlanır. Müşteri tarafından onaylandığında ise tamir işlemi başlatılır. Kart hatalarında gerekli parça değişikliği veya gerekirse anakartın değiştirilmesi yapılır. Elektrikli kusurlar veya elektrikli kartlar tamir edilir. Tamir işleminde kesinlikle orijinal parça değişimi yapılır. Bu şekilde televizyonların ömrü uzatılmış olur. Plazma televizyon servisi olarak televizyonlarınızda yaşamış olduğunuz her türlü problemde yanınızdayız. Size bir telefon uzaklığında olan firmamıza istediğiniz anda ulaşabilirsiniz.

Darıca’da uzun yıllardır hizmet veren firmamıza güvenmeniz yeterlidir. Uzman ekibimiz hızlı ve pratik işlemle sonuca ulaşır. Tamir esnasında son teknoloji ürünleri kullanılır. Plazma TV tamircisi olarak yılların vermiş olduğu tecrübeyi sürekli kendi yenileyen ve geliştiren vizyonumuzla birleştiriyoruz.

Samsung Darıca Servisi
Samsung Darıca Servisi 0216 498 52 32 3

Televizyonlarda Sıklıkla Yaşanan Problemler

TV ışıkları yanmıyor, ses ya da görüntü gelmiyor. Televizyon açma tuşuna bastığımda çok geç açılıyor. TV çalışır vaziyette iken aniden kapanıyor. TV’nin bir yarısı çalışırken diğer yarısı karanlık görünüyor. Televizyon gereğinden fazla ısınıyor. TV’nin bazı bölgelerinde paralıklar oluyor. Televizyondan yanık kokusu geliyor. TV ekranında karıncalanmalar oluyor gibi birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu ve daha fazla durumda Samsung Darıca servisi ile iletişime geçiniz. Teknik ekibimiz kısa süre içinde adresinize gelecektir.

Bir diğer sorun ekran kırılmasıdır. Özellikle yeni nesil televizyonlarda en çok yaşanan problemlerden biridir. Bu durumda televizyonu çöpe atmak yerine firmamız ile iletişime geçerek bilgi edinin. Masraf edip aldığınız televizyonlardan, Darıca Samsung firmamıza danışmadan vazgeçmeyin. Kesin ve etkili çözümler ile zor gibi görünen problemleri uzman kadromuz ile kolaya çevirmekteyiz. Standart fiyatlar ile müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Ekstra masraflar çıkartılıp müşteriler asla mağdur edilmez. Dilediğiniz anda firmamıza uğrayabilir ya da iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak istiyorsanız, hizmet sonrası pişmanlık yaşamak istemiyorsanız Darıca Samsung servisi her zaman yanınızdadır.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri