Philips Darıca Servisi 0216 498 52 32

Philips Darıca servisi olarak faaliyet gösteren firmamız, tecrübeli personel ile çalışan TSE belgeli elektronik servistir. Arızalı cihazlarınızı adresinizden alıyor ve onarım tamamlandıktan sonra garantili olarak adresinize teslim ediyoruz. Plazma TV tamircisi olarak size en iyi hizmeti sunuyoruz. Teknisyenlerimiz, TV’lerde ve diğer elektronik cihazlarda sorun giderme ve onarım konusunda profesyonel olarak eğitim almış ve deneyimli kişilerdir.

Darıca’da En İyi TV Onarımı

Darıca’daki şirketimizde, TV tamiri konusunda uzman ekibimiz ile Philips marka ve model cihazlarınıza tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile garantili onarım ve bakım hizmeti sunmaktayız. TV Panel Onarımı, TV Onarımı, TV LED Değiştirme, LED Panel Değiştirme, Anakart değiştirme, sarf malzemeleri değiştirme, güç kartı değiştirme işlemlerini yapıyor ve TV sorunlarınızı çözüyoruz.

Philips Darıca servisi  olarak ilkemiz, servis talebini aldıktan sonra aynı gün size gelip cihazlarınızı kontrol edip, onayınızı alıp onarıma başlamamız ve mümkün olan en iyi onarımdan sonra cihazın tekrar bakım ve temizliğini gerçekleştirmemizdir. TV ayarları yapıldıktan sonra tekrar evinize getirip kullanıma hazır şekilde hizmetinize sunacağız.

TV’nizi Şimdi Düzeltin

Gündüz ve akşam vakitlerinde hoşça vakit geçirmek için vazgeçilmez araçlardan biridir. Ancak zamanla eski TV’ler arızalanabilir. Bu araçlardan herhangi biri zamanla bozulabilir, bu durumda onları iyi bir Led televizyon servisi götürmeniz gerekir. Philips Darıca servisi, dürüst ve güvenilir TV teknisyenleri ile tüm marka ve modellere anında TV bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Yılların verdiği tecrübe ile her türlü TV tamir ve bakımı Philips Darıca servisinde profesyonel olarak yapılmaktadır.

TV’lerde Sorun Giderme

TV’niz prize takılıysa ve sigortalar atmamışsa, muhtemelen güç dalgalanmalarından dolayı TV’nin güç kartında bir sorun olabilir. Bu sorunu çözmenin tek yolu hatayı iyi bir TV teknisyenine göstermektir. Plazma televizyon servisi ile size en uygun Lcd televizyon tamiri hizmetinden yararlanarak sorunlarınızı kısa sürede çözebilirsiniz.

Önemli Plazma TV Arızaları Çözüm

LED lambaları gibi sistemin dahili parçalarında, aşırı gerilime ve arızalara neden olabilir. Anakartı değiştirmek oldukça pahalıdır. Ayrıca, kaydedilen tüm anakart değişimleri silinecektir. Philips Darıca servisi  teknisyenine hasarlı kartlar gösterilerek çözüm aranabilir. Anakart arızasını önlemek için TV’leri nemli ve tozlu alanlardan uzak tutun. Nem ve toz, TV’nin ana devre kartındaki konektörler arasında kısa devreye neden olabilir. Anakarta yüklenen aşırı gerilimleri düzenleyemez.

Philips Darıca Servisi Olarak Her Zaman Yanınızdayız

Peki, televizyonunuzla ilgili bir sorununuz varsa televizyon teknisyenini aramadan önce ne yapmalısınız? Bir TV tamirhanesini aramadan önce şunları yapabilirsiniz: TV’nizin elektrik bağlantısını kontrol edin. TV’den sinyal alamıyorsanız, TV ve duvar arasındaki anten bağlantısını kontrol edin. Ayrıca kablo kullanırken merkezden ayrılmanın mümkün olduğunu unutmayın.

Philips Darıca Servisi 
Philips Darıca Servisi&Nbsp;

Philips Darıca Servisi TV Onarımında Hangi Sorunları Çözecek?

Philips Darıca servisi, tüm TV arızalarını mümkün olan en kısa sürede ve en yüksek kalitede düzeltir. Ayrıca TV kurulum ve montaj hizmetleri de sunar. LCD ve Led TV tamiri yapar. Philips Darıca servisi ile tanıştığınızda ortalama bir TV teknisyeninden farkınızı anlayacaksınız.

Philips Darıca Servisi TV Tamir Fiyatları

Philips Darıca servisi olarak sizlere ucuz fiyat ve kalite sunuyoruz. Televizyonunuz bozulursa en kısa sürede size gelip televizyonunuzu yerinde görürüz. Gelişmiş hasar değerlendirme teknolojilerimizi kullanarak arızanın yerini tespit ediyoruz. Bu hasar tespit işlemini ücretsiz yapıyoruz. Bir parçanın değiştirilmesi gerekip gerekmediğini belirliyoruz. Sonunda mümkün olan en uygun fiyat teklifini sunuyoruz. Onayınız olmadan onarımlara başlamayacağız. Ayrıca, TV’nizin servise götürülmesi gerekiyorsa, ücretsiz olarak evinizden alıp yine evinize bırakacağız.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri