Adobestock_109426750

LG TV Ekran Değişimi 2023

TV Tamirim ekibi olarak, sizlere LG TV ekran değişimi hakkında kapsamlı bir rehber sunmak istiyoruz. LG TV’ler, yüksek kaliteli görüntü özellikleri ve modern tasarımları ile tanınır. Ancak, bazen istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz ve TV ekranınız hasar görebilir. Bu durumda, LG TV ekran değişimi yapmanız gerekebilir.

LG TV Ekran Değişimi

Firmamız tarafından sağlanan LG TV ekran değişimi fhizmetleri ile hassas teknoloji ile üretilen televizyonların ekran kırılmalarına profesyonel ve garanti kapsamında çözüm üretmekteyiz.

LG TV servisimize danışarak, uygun fiyatlar ile garantili ve güvenilir ekran değişimi hizmetleri satın alabilirsiniz. Böylece kırılan, çizilen veya bozulan televizyonlarınızı yüklü miktarlar ödeyerek değiştirmenize gerek kalmaz. ‘Lg tv ekran kırıldı fiyat hakkında bilgi verebilir misiniz?’ müşterilerimizin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi. Evet, LG TV servisi olarak sizlere sunduğumuz ekran ve panel değişim hizmetlerimizin fiyatları hakkında bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Lg Tv Ekran Değişimi
Lg Tv Ekran Değişimi 2023 3

LG TV Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

LG TV ekran değişimi yapmak için öncelikle gerekli araçları ve yedek parçaları temin etmeniz gerekmektedir. Fakat bu parçalar sizde büyük ihtimalle olmayacağından dolayı bize ulaşabilirsiniz. İşte LG TV ekran değişimi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. TV’nizi açın ve arka kapakları çıkarın.
  2. Bağlantı kablolarını sökün ve ekranı çıkarın.
  3. Yeni ekranı yerine takın ve bağlantı kablolarını yeniden takın.
  4. Arka kapakları tekrar takın ve TV’nizi tekrar açın.

LG TV ekran değişimi oldukça hassas bir işlemdir. Eğer bu işlemi kendiniz yapamıyorsanız, bizim gibi LG yetkili servisleri tarafından profesyonel olarak yapılabilir.

LG TV Yetkili Servisi

Günümüzde televizyon modelleri teknolojinin gelişimi ile birlikte daha yüksek teknoloji standartlarında üretilmeye başlamaktadır. Bu nedenle kaliteli ve yüksek çözünürlük sunan televizyon ekranları daha ince ve hassas bir özelliğe sahip olmaktadır.

Kullanıcıların televizyon kullanım veya taşınma gibi süreçlerde ekranlar kırılma veya çizilme gibi problemlerle karşı karşıya kalabilir.’ Lg tv ekran kırıldı fiyat ‘ hakkında çok fazla soru alıyoruz. Bu noktada LG TV modellerinizi değiştirmenize gerek kalmadan, makul fiyatlar ile sunduğumuz LG TV ekran değişimi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin birçok yerinde hizmet veren yetkili servisimiz, alanında uzman ve eğitimli kişilerin bulunduğu ekibimiz ile tamamen profesyonel ve güvenilir işlemler gerçekleştirmektedir. Uzun yılları aşkın tecrübelerine dayanarak kaliteli ve profesyonel teknik destek sağlayan ekibimiz, garantili ve güvenilir hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Son teknolojiler ile uyumlu gerçekleştirdiğimiz servis hizmetleri, orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Sizlere sunduğumuz LG TV ekran değişimi ve tamir hizmetlerini gerçekleştirirken, alanında uzman ve tam donanımlı kişilerin yer aldığı teknik destek ekiplerimiz çalışma sağlamaktadır.

Lg Tv Ekran Değişimi
Lg Tv Ekran Değişimi 2023 4

LG TV Tamir Hizmetleri

LG marka televizyon modellerinizde sonradan çeşitli sebeplerle oluşan görüntü, ekran ve panel problemleri ortaya çıkabilir. Bu gibi problemlerden kaynaklı bizlere ulaşım sağladığınız zaman, oldukça hızlı bir şekilde arıza takip ve ekran değişim hizmetleri sürecini başlatmaktayız.

Alanında uzman ve deneyimli kişilerin yer aldığı teknik destek ekibimiz tarafından başlatılacak olan ekran değişim hizmetleri için, online olarak firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Sizden istediğimiz bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak veya bizimle iletişime geçerek, hızlı bir şekilde adresinize kadar gelip arızanın kaynağını saptayıp, garanti kapsamında ekran değişim hizmetini sizlere sunmaktayız.

LG TV ekran kırılmaları yazılımsal problemlerden kaynaklanmadığı sürece garanti kapsamına dahil edilmediği için, bu gibi problemlerle karşılaştığınız zaman garanti kapsamı dışında ekran değişimi gerçekleştirmek durumundasınız. Ekran değişimi hizmeti satın alırken, güvenilir ve kaliteli bir firmadan destek almanız, cihazınızın bozulmaması açısından oldukça önemlidir. Bu noktada yıllara dayanan tecrübemiz ve üstün müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile bizlere güvenerek LG TV ekran değişimi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

LG marka televizyonlarınızda siyah ekran, yarım ekran ve kırık ekran gibi arızalar çeşitli yazılımsal veya fiziksel problemlerden kaynaklı olabilmektedir. Kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı bu gibi problemler yaşamanız durumunda vakit kaybetmeden, sayfamız üzerinde bulabileceğiniz iletişim numarasından bizleri arayabilir, WhatsApp danışma hattımızdan bizlere yazabilirsiniz.

LG Tv Ekran Kırıldı Fiyat

LG TV ekran değişimi fiyatları, ekranın boyutu ve hasarın ciddiyeti gibi faktörlere göre değişebilir. Ancak, TV Tamirim olarak müşterilerimize en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktayız. LG TV ekran değişimi fiyatlarımız, kaliteli hizmet garantisi ile birlikte sunulmaktadır.

Sizlerden Lg tv ekran kırıldı fiyat nedir? benzerinde çok fazla soru alıyoruz. Eğer bize televizyonuzun model bilgisiyle ulaşırsanız sizlere en ucuz fiyatı verebilmek için tüm şartları zorlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

LG TV Ekran Değişimi Garantisi

TV Tamirim olarak, müşterilerimize LG TV ekran değişimi hizmeti için bir yıl garanti sunmaktayız. Garanti kapsamında, değiştirilen ekranın kalitesinde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, ücretsiz olarak yeniden değiştirilmesini sağlamaktayız.

Profesyonel LG TV Panel Değişim Hizmetleri

Televizyon servisi piyasasında kırık ekran tamiri ve panel değişim hizmetleri incelendiğinde yüksek tamir ve değişim fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Televizyon panel arızaları ve kırık ekran gibi çok sık rastlanan problemlere profesyonel çözüm sağlamak amacıyla sağladığımız hizmetlere, oldukça uygun fiyatlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Peki LG ekran değişimi ne kadar? LG marka televizyonlarda oluşan panel ve ekran arızalarına yönelik ekran değişim hizmeti fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

LG garanti kapsamına dahil edilen ekran problemleri, yazılımsal hatalardan kaynaklı olmaktadır. Piksel solmaları, yarım ekran problemleri, ekranda oluşan çizikler ve led bozulmaları gibi problemler, LG TV yazılımlarında oluşan hatalardan kaynaklı olarak meydana gelmektedir.

Fakat sıvı teması, ekran çatlağı, ekran çizilmesi ve ekran kırılması gibi problemler kullanıcı kaynaklı hatalar kapsamında değerlendirilmektedir. Bu nedenle ücretli olarak ekran değişimi gerçekleştirmeniz gerekir.

LG Televizyon Ekranı Kırıldı Ne Kadara Yapılır?

LG televizyon ekranı kırıldığında, tamir ücreti değişkenlik gösterir. Tamir maliyeti, kırık ekranın büyüklüğüne, televizyonun modeline, ekranın hasar türüne ve tamir edileceği yerin konumuna bağlı olarak değişebilir.

Bir LG televizyon ekranının tamir edilmesi genellikle oldukça pahalıdır ve tamir maliyeti, yeni bir televizyon satın almaktan daha yüksek olabilir. Ayrıca, bazı durumlarda, hasar çok kötü olabilir ve ekran tamir edilemeyebilir, bu durumda tamamen yeni bir televizyon satın almak gerekir.

Eğer garantisi devam ediyorsa, LG müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek en iyisi olacaktır. Garanti süresi içerisinde olan bir televizyon, ekran kırılmaları gibi hasarlar için ücretsiz olarak tamir edilebilir.

Ancak, garantisi geçmiş bir televizyon için, tamir ücreti tamamen ekranın büyüklüğüne ve hasarın şiddetine bağlıdır. Bu nedenle, tamir maliyetini öğrenmek için bir tamir servisi ile iletişime geçmek en iyisi olacaktır. Bazı durumlarda, tamir edilmesi mümkün olmayabilir veya maliyeti çok yüksek olabilir, bu nedenle yeni bir televizyon satın almak daha mantıklı olabilir.

Türkiye geneli hizmet veren firmamız, LG marka televizyonları için sağladığı ekran değişimi hizmetleri sürecinde oluşacak tüm problemleri kendi sorumluluğu kapsamına dahil etmektedir. Müşterilerin talepleri doğrultusunda ekranların arıza tespitleri firmamız tarafından detaylı olarak yapılmakta ve hızlı bir şekilde tamir ve ekran değişim hizmeti süreci başlatılmaktadır. Böylelikle müşteriler yoğun çalışma koşullarında bir de televizyon servisi hizmetlerinde vakit kaybetmemekle birlikte tüm sorumluluğu bizlere devredebilir.

LG TV ekran değişimi yapmak her ne kadar zorlu bir işlem olsa da, TV Tamirim ekibi olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için buradayız. Uzman ekibimiz ve uygun fiyatlarımızla, LG TV ekran değişimi konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri