güngören lg servisi

Lg Servisi

Lg Servisi
Lg Servisi

Lg Servisi

LG SERVİSİ
lg servisi

Lg Servisi firması, kendi bünyesinde oluşturduğu teknik ekibi ve ekipmanları ile yıllardır bölge halkına hizmet sunmakta olan bir yapıda çalışmalarına devam ediyor. Sizlerin evlerinde ya da iş yerlerinde bulunmakta olan Plazma Tv ve Lcd Tv Led Tv , lerin tamir ve de montajı ile ilgilenirken diğer taraftan da Kanal Ayarlama, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme hizmetlerini sunar. Bu hizmetleri de aynı zamanda garanti kapsamı ya da garanti kapsamı dışında fark etmeksizin gerçekleştiren bir firmadır. Sizler de eğer bizler gibi bir servis firmasına ihtiyaç duyuyorsanız şu an doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. En azından mekanımıza gelerek sizlere sunacağımız hizmetlerin takibini daha yakından takip te edebilirsiniz.

Marka Ayırt Etmeyen Servis Anlayışı

Lg Servisi firması, servis hizmeti anlayışı gereği hiç bir marka ayırt etmeksizin cihazlarınızın tamir ve de montaj ihtiyaçlarında hizmete hazır bir vaziyette beklemektedir. Vestel, Beko, Grundik, Tcl, Samsung, Lg, Panasonic, Arçelik, Axen Woon, Seg, Nordmende, Sunny, Toshiba gibi daha birçok markanın servis hizmetini sunmaya devam ediyoruz. Bunun yanında yetkili servisi olduğumuz markalar ise Philips, Sony, Panasonic, Sanyo,Botec markalarıdır. Led Tv, Lcd Tv ve de Plazma Tv olarak baktığınızda eskiye göre oldukça modern ve şık görünümünde televizyonlar hayatımıza girmiş durumdadır. Bu televizyonların tamirinde ise her zaman gerekli olan şey üstün bir tecrübeye sahip olmaktır. Bu da Lg Servisi olarak bizlerde mevcuttur.

Garanti Kapsamı Ve Kapsam Dışı Durumlar

Lg Servisi firmamız, garanti kapsamında bulunan cihazlarınız için sizlere özel servis hizmeti sunar ve bu durumda garanti süresine göre ücretsiz tamir işlemlerini devam ettirir. Bunun haricinde garantisi bitmeye yakın ya da bir gün iki gün geçmiş olan bir cihazı da idare edebilir ve yine ücretsiz bir şekilde hizmetimizi sizlere sunabiliriz. Bir de bazı müşterilerimiz Led Tv, Led Tv ya da Plazma Tv fark etmeksizin garanti belgesini kaybettiği için bunun garanti imkanlarından faydalanamayacağı gibi bir duruma girmektedir. Ancak böyle durumlarda cihazın arkasında bulunan çıkış numarasından ya da eğer varsa cihazın faturası da işimizi görecektir. Kanal Ayarlama ve Lg Tv Güncelleme hizmetleri de dahil olmak üzere önemli olan cihazın garanti süresi üzerinden çok zaman geçmiş ve ya geçmemiz olmasıdır.

Bir diğer konu ise müşterilerimizin özellikle hassas olduğu konuların başında gelir. Bu da televizyonlarda garanti kapsamına giren ya da girmeyen durumlardır. Bu da aslında çok basittir. Cihaz eğer dışardan hiç bir müdahale olmadan kendi kendine arıza yapmışsa garanti kapsamında yapılır aksi durumda ise yapılmaz. Hiç bir cihaz da hafif bir dokunma ile kırılıp dökülmez. Eğer böyle bir şey de oluyorsa zaten yine garanti kapsamında girecektir.

Lg Servisi Ücretlendirmeleri

Ücretlendirme konusu da yine insanların üzerinde durduğu ve bizim de kanayan yaramız halime gelmiştir. Kanayan yara diyoruz çünkü hala kan akmaya devam ediyor. Bunun nedeni ise yine piyasada gezen art niyetli servis firmalarıdır. Bu kendini bilmez firmaların müşterilere yanlış davranışları sonucunda insanlar tüm servisleri aynı zannetmektedir.

Lg Servisi olarak bizler ise müşterilerimize her konuda olduğu gibi bu konuda da bet tavırlar sergileriz. Bunun nedeni ise müşterimizin güven duymasını sağlamaktan başka bir şey değildir. Yapacağımız işin ücreti eğer önceden belli ise bunu mutlaka müşterimize söyler ve ona göre hareket ederiz. Gerektiğinde eğer yedek parça değişimi olacaksa ve eğer ücret normalden biraz fazla çıkacaksa bunu da bildirmeden asla tamir işlemine geçmeyiz ki sonradan bir sorun yaşanmasın. Bu tamir konusu Plazma Tv ve Lcd Tv( Liquid Crystal Display), Led Tv (Liquid Display), Kanal Ayarlama, Kırık Tv Ekran Değişimi ya da Philips Tv Güncelleme ya Tv Montajı olsun bizim için hiç fark etmeden gerekli bildirimi müşterimize yapmadan harekete geçmeyiz.

Lg Servisi Çözüm Odaklı Yaklaşım

Lg Servisi firması tarafından sunulan hizmette arızalara karşı yaklaşım, tecrübeye dayalı olarak her zaman çözüm odaklıdır. Tespitini yaparak çözüm ürettiğimiz Plazma Tv, Led Tv ya da Lcd Tv arızalarını da çok kısa süreler içerisinde tamirini yapıp eğer gerekiyorsa test süresinden sonra sizlere teslim ederiz. Bunun yanında yerinde servis hizmetini de sizlere sunuyor ve imkânlar dahilinde eğer mümkünse arızayı yerinde tamir işlemini her zaman ilk sırada tercih ediyoruz. Çünkü bu, zamanı iyi kullanabilmek açısından da oldukça önemli bir konudur. Her zaman da bunun bilincinde bir şekilde hareket ediyoruz.

Zamanı en iyi şekilde değerlendiriyor ve sizleri de bu sıkıntılı durumdan bir an önce kurtarmanın yollarını arıyoruz. Bunun yanında zaman, sizin için önemli olduğu kadar bizim için de önemlidir ve Lg Servisi olarak bir dahaki servis hizmetini yerine getirmemiz için bizlere avantaj sağlayacaktır.

Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv Arızaları

Lg Servisi firmamız, her zaman müşterisinin çıkarları doğrultusunda hararet etmeyi tercih etmiştir. Buna bağlı olarak sizlerin tv lerine yapacağımız tüm müdahalelerde ilk olarak sizleri düşünür ve her zaman da bu yönde hareket ederiz. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv arızaları, çoğunlukla” Ses Var Görüntü Yok” şeklindedir. Bunun yanında ” Tv Hiç Açılmıyor” şeklinde elektriksel arızalar da görülür. Bir de kanalların karıştırılması durumları oluşur ki bu durumda Kanal Ayarlama hizmetimiz de mevcuttur. Yine Philips Tv Güncelleme ve Kırık Tv Ekran Değişimi de servisimizin sunduğu başlıca hizmetlerdendir.

Yedek Parça Değişimi

Lg Servisi firmamız, Lcd Tv, Led Tv ve de Plazma Tv lerinizin değişim gereken parçalarını orijinal yedek parçası değiştirmeyi taahhüt eder. Bu sayede televizyonlarınız eski performansı ile kaldığı yerden çalışmasına devam eder. Bununla birlikte cihazın orijinalliği de bozulmamış olur. Çünkü orijinal olmayan bir yedek parça televizyona takıldığında çalışma sistemi de bundan etkilenecek ve belki de başka parçaların arızalanmasına yol açacaktır. Bunu da hem sizler hem de biz istemeyiz. Çünkü bu artık içinden çıkılamaz bir hal alacak ve bizim de sürekli git gel yapmamıza neden olacaktır. Yine Kırık Tv Ekran Değişimi durumunda da cihazın orijinal ekranını orijinali ile değişim yapıyoruz. Bunun dışında tv lerinizin kartlarında meydana gelebilecek arızalarda da servisimiz yine orijinal kart değişimi ya da kartın tamir yolu varsa ilk olarak maliyet açısından sizi zorlamaması için bu yolu tercih eder.

Tam Donanımlı Servis Araçları

Lg Servisi servis araçları donanım bakımından özel bir şekilde dizayn edilmiş ve her türlü yerinde müdahaleye hazır vaziyettedir. Buna bağlı olarak bir çok servis hizmetinde yerinde tamiri yapar ve işin daha da uzamasına bu şekilde engel oluruz. Personel kapasitesi olarak ta Lg Servisi olmanın gerektirdiği tecrübe ve de pratik bilgisi olarak yeterli düzeyde bir yapıya sahibiz.

Lg Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

Lg Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Lg Destek Numarası: 0212 271 52 32

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.